| Opiši osobu koju želiš upoznati. Koje osobine su ti najprivlačnije? |
| Ovdje? Iskreno, teško :) Maštanja? Želio bih u ugodnom društvu uživati u posljepodnevnoj šetnji, kavi, priči. Pokoji vikend izlet....želio bih u kazalište, balet, operu, želio bih na pokoje daleko putovanje (dakako, ne sam već u ugodnom društvu)...želio bih još pokoji lijepi trenutak od života. Da, maštanja :) |
| |
| Opiši sebe kao osobu, opiši svoj izgled. Ovo je dobro mjesto da se opišeš ukoliko nemaš fotografiju. |
| Just an ordinary guy you can rely on... |
| |
| Koje jezike govoriš, pišeš, poznaješ? |
| DE, EN i ponešto HR :) |
| |
| Kada bi mogao/la izaći sa bilo kime, tko bi to bio? |
| ...kao odgovor na pitanja poput, oženjen si ili da li si zauzet? Ne, da jesam ne bih bio ovdje....i volio bih da nisam ovdje :) |
| |
| Koji bi bio savršeni scenarij za prvi izlazak sa nekom osobom? |
| ..posljepodnevna šetnja, kava, kolač... |
| |
| Koji su tvoji omiljeni citati iz knjige, filma, pjesme... ? |
| Oh, tonight, you killed me with your smile So beautiful and wild, so beautiful... Oh, tonight, you killed me with your smile So beautiful and wild, so beautiful and wild... |
| |
| Na koje pitanje bi želio(la) dobiti odgovor odmah na prvom spoju, a to jednostavno ne možeš pitati? |
| Mogu pitati a mogu i odgovoriti na svako pitanje. Nisam puno napisao o sebi na profilu, jer, ako te nešto zanima, pokušaj saznati pa procijeni sama kakav sam. Jer, u svačijim očima smo drugačiji, nekima dobri a nekima malo manje dobri... |
| |