Imaš još cijeli dan ispred sebe. Idi u prirodu...
Autor: slova | 03.05.2026. u 5:13 | opcije
radni dan s duplom smjenom.
Autor: bbmuisa | 03.05.2026. u 5:50 | opcije
A to je tako na ovome svijetu. Ako nemaš moraš raditi...
Autor: slova | 03.05.2026. u 5:56 | opcije
nije meni teško radit...al radno vrijeme mi je izvan kontrole.
Autor: bbmuisa | 03.05.2026. u 6:04 | opcije
Je'l to 16 sati u komadu?
Autor: slova | 03.05.2026. u 6:08 | opcije
često i više od 16 sati.
Autor: bbmuisa | 03.05.2026. u 6:22 | opcije
Uh! Pa kako to?
Autor: slova | 03.05.2026. u 6:24 | opcije
Ako se veseliš petku, a mrziš ponedjeljak mijenjaj posao. Hitno.
Autor: krelec | 03.05.2026. u 9:05 | opcije
mica maca =)
Autor: confessing | 03.05.2026. u 11:33 | opcije
Ja mrzim petak, jer nakon njega dolaze subota i nedjelja, pa onda ponedjeljak, a meni je svaki dan isti, bemti!
Autor: juicy-mama | 03.05.2026. u 22:41 | opcije
Simpa micek:)
Autor: Lana48 | 03.05.2026. u 23:23 | opcije
Link mi se isto dopada.
Što se tiče neugodnog sindroma radnog ponedjeljka, dobro mi je poznat.
Autor: Lana48 | 03.05.2026. u 23:23 | opcije
Đusika mijenja bilo što, i život će biti zanimljiviji. Mijenjaj auto, mjesto stanovanja, hobi, itd. Bilo što promijeni svako toliko i bit će zanimljivo, pa makar ponekad i nešto promašila.
Autor: krelec | 04.05.2026. u 10:34 | opcije
regula je 17 sati u komadu max.
Autor: bbmuisa | 11.05.2026. u 2:36 | opcije
radim i vikendom...kad mi je smjena.
Autor: bbmuisa | 11.05.2026. u 2:42 | opcije
Đusi odi u kazalište na koncert putuj...ili počni opet raditi keramiku.
Autor: bbmuisa | 11.05.2026. u 2:45 | opcije
Confi :)
Autor: bbmuisa | 11.05.2026. u 2:45 | opcije
Lana :)
Autor: bbmuisa | 11.05.2026. u 2:45 | opcije
