Danas slavim...



Snimljeno 22.06.2026. oko 10 sati


...22. lipnja u Hrvatskoj se obilježava Dan antifašističke borbe, koji je državni blagdan i neradni dan, a svoj rođendan sam već davno prestala slaviti.

22.06.2026. u 16:02   |   Editirano: 22.06.2026. u 16:05   |   Dodaj komentar

Draga mis Amerika, sritan van rođendan, e :)

Štip, štip, e :)

Autor: Jarac999   |   22.06.2026. u 19:27   |   opcije


Prihvaćam štip, štip. Od kad sam se popravila ima se i gdje!

Autor: juicy-mama   |   22.06.2026. u 19:30   |   opcije


a'e :)

Autor: Jarac999   |   22.06.2026. u 19:36   |   opcije


Dodaj komentar