♡♧◇♤

Krelec me podsjetil na najglasniji i najblatniji dan u mom životu, ikad .
Mika je te 2017. imal 74 godinice ,priznajem nisam neki fan al reko, ajmo !
Možda mu je zadnji (europski), . .a i godine su tu, jel!
Aha, malo morgen, koje godine, di su ..na koncertu definitivno bile nisu :))
O količini isporučene energije publici ni neću,...
publika od 7 do 107,..i tak.
Skraćena verzija - bilo je nestvarno d o b r o .
Usprkos il unatoč svemu,
- fan il ne.
Krelec, dobar provod :)
Link
22.06.2026. u 18:13 | Dodaj komentar
Ko je ovo na slici?
Autor: Jarac999 | 22.06.2026. u 19:31 | opcije
Neka teta.
Autor: nedaotibogdomene | 22.06.2026. u 19:35 | opcije
Ima dobru torbicu e
Autor: Jarac999 | 22.06.2026. u 19:37 | opcije
I meni se sviđa.
Autor: nedaotibogdomene | 22.06.2026. u 19:39 | opcije
Uuuuu,o oui:))))
Autor: cyberlady | 22.06.2026. u 19:46 | opcije
Ko, torbica?
Autor: Jarac999 | 22.06.2026. u 19:55 | opcije
Aha, i mi i vi i oni ,..iiii :))
sveskup 95.000 ljudeka na jednom mjestu.
Autor: nedaotibogdomene | 22.06.2026. u 19:56 | opcije
Pa o čemu pričamo nek o torbici,..zlačanoj.
Još je tu i tam u opticaju.
Autor: nedaotibogdomene | 22.06.2026. u 19:57 | opcije
Upsić, bakterija mi maše,..pa ja mašem vama.
( nisam doma a punjača ni za lek ).
Lelek ;)
Autor: nedaotibogdomene | 22.06.2026. u 20:00 | opcije
Hm, ako me sjećanje ne vara,
sjećam se tog dana jedne,
bila je sva i blatna i vlažna :)
Nije više u opticaju e
Autor: Jarac999 | 22.06.2026. u 20:01 | opcije
F1 pratim od 1983. kada je Keke Rosberg bio prvak. On je jedini vozač F1 svjetski prvak bez osvojene velike nagrade, nego je skupljao druga i treća mjesta.
Autor: Ricambi | 22.06.2026. u 20:43 | opcije