Pisao sam Trumpu da napravi od svijeta jednu vremensku zonu. Da pošteni, marljivi, bogobojazni i radišni ljudi kao ja ne gube noć!

Ionako je podjela na 24 h zastarjela i neekonomična. Pa koga ulovi mrak.. E, jebi ga!

23.06.2026. u 17:10   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

i dobio odgovor? =)

Autor: confessing   |   23.06.2026. u 18:37   |   opcije


Dodaj komentar