Mogu li vjerovat
Veza:
Moj blog Mogu li vjerovat od 22.06.2026.
Donosim komentar u cijelosti dobiven na pvt- u i moj odgovor također s pvt-a
Poruka je poslana u utorak, 23.06.2026. u 22:56
Pošiljatelj: XY
Muškarac, XY, XY i XY županija, Hrvatska.
Oprosti, moram
dati second opinion :(
Moram ti ovo komentirati.
Da sam Bloger ovo bi ti zalijepio za komentar.
c/p Mogu li vjerovat
Frajeru. Koji se napio. Pa mi pijan piše.
Ma volim te - na whatts upp. Ne znam
Vidjeli smo se dva puta....a vele...in vino veritas.
Da je in vino veritas to bi patentirali davno u kriminalistici.
Kriminalce bi napili i doznali istinu, sve .....
A upitno je da li je pio samo vino?
Zašto bi bilo čudno i da ti i trijezan nakon dva puta kaže da te voli?
Iako nekome reći „volim te“ su preteške riječi i za to treba imati debele osnove i muda ako
se poštuje partner. Naznake ljubavi pokazuju se kroz vrijeme i ne verbalno nego postupcima. Za
verbalno izjašnjavanje ima vremena kada smo potpuno sigurni da je tako.
c/p Sa mnom nije pio. Al danas neradno. S frendovima se naljevo na Jarunu.
E ovo mi se ne sviđa ni iz muškog kuta gledanja. Ako te već, kako tipka, voli? onda bi njegov
cilj bila ti, a ne nalijevanje s frendovima jer je neradno. Muško koji voli nema neradnih dana
prema osobi koju voli. Ona mu je prioritet i kad ona ne može (npr dejtat) iz suosjećanja prema
njoj neće se razvaljivati već će nastojati uljepšati joj dan na bilo koji način samo da osjeti
njegovu naklonost, ljubav.
Ali kako je on „Tvoj tip“ u svemu što želiš i podala si mu se, ščepaj ga, nedaj ga!
Iako je očito da je debil. Al mene si odbila (bar 50 puta) a debili te očito magnetski privlače....
Glupačo glupa !!!!!
Poruka je poslana u utorak, 23.06.2026. u 23:00
Primatelj: XY
Muškarac, XY, XY i XY županija, Hrvatska.
Lesie se obično vrati kuci ;) ne dokazuje se
ljubav robovanjem. Niti stalnom zaljepljenošcu za
nekog. Pojma nemaš. Radiš zatvor od
svega....profesionalna deformacija najvjerojatnije
? Užas. Pa kakav to život zagovaraš ? Svako
voli slobodu, svoje prijatelje, rodbinu,
hobije...tko sam ja u Ime Sveto da nekog vežem
čeličnim lancima ??? Da ne vidi ni Sunca ni
Mjeseca.....
24.06.2026. u 5:43 | Komentari: 8 | Dodaj komentar
Mogu li vjerovat
Frajeru. Koji se napio. Pa mi pijan piše.
Ma volim te - na whatts upp. Ne znam
Vidjeli smo se dva puta....a vele...in vino veritas.
Stalno smišljam nekaj da me zamrzi. Neki autodestruktivni fol. I uvijek me provali... ....kaj sad ?
22.06.2026. u 17:12 | Komentari: 20 | Dodaj komentar
Ajmo blogerice sve uskočite u badiće, a može i u tangice
Primamo i slike iz doba Austrougarske
Jer
Tražena ste roba u gradu
Samo ne znam kom
Valjda VI ZNATE
Jer
TRAŽENA STE ROBA U GRADU
fol
ahaha
Link
22.06.2026. u 11:23 | Komentari: 1
Za moje dečke Š
moje pratitelje "iz daljine"
kao i većina onih koji prate blog iz daljine
"bez ulogiravanja"
VOZDRA
Link
22.06.2026. u 5:57 | Komentari: 8
Može li ovo biti stalkerska himna ?
I kaj je zapravo stalkanje i tko je stalker ?
I da li smo svi mi pomalo to
Ponekad
Prema nekom
Objektu našeg interesa . Nekom tko nas je zaintrigirao . Nekom kome smo možda --------- zavidni na nečem što nam se čini da nama nedostaje.....'
Pojma nemam
Al ideju sam dobila kad mi je jedan @Psiho Obožavatelj
poslao ovu pjesmu
Jučer ....
Pjesmu treba pažljivo poslušati. Riječi. A onda i pogled kojim nas pjevač "probada" dok pjeva
I ll be watching you - All the time, All the way, Only move......
Link
20.06.2026. u 7:45 | Editirano: 20.06.2026. u 7:46 | Komentari: 17