OPET ME PRIMILO ONO MOJE NEŠTO ......

Link

A daaa ? Opet ?
A možda si samo ovaj put bila iskrena
Jer je valjda Sunce spržilo svu onu laž kojom se godinama prikrivaš
Pa ak to voliš
Radi to
Zabole te za susede, tetku Klaru , sina i snahu,
Ej
Život je jedan.......
Troši ga
Dok možeš

25.06.2026. u 18:54   |   Dodaj komentar

Čemu gubite vrijeme na prijavu mojih blogova.
Admini me nikad neće banirat
Prije će vas jer ste dosadni..

Autor: LeaDanielly   |   25.06.2026. u 19:42   |   opcije


Kad čovjek dođe do stanja svijesti da mu je skoro pa totalno svejedno da ostavari "ovdje " nekakvu karijeru
Da bude omiljen i da ga nitko ne drži na bloku
Te da mu ljudi pišu komentare
Dakle, kad odustane od svega toga.
Tek onda postaje ........
donekle slobodan
A sloboda kao takva nema cijenu
I ti ustupci prema drugima, ok , shvaćam ih , al zapravo, zgleda da to nije za mene
Jer ja sam jednostavno.
solo igračica..........

Autor: LeaDanielly   |   25.06.2026. u 19:45   |   opcije


Ma ti si pametna, samosvjesna, eruditski obrazovana, odlučna... Samo ne znaš što ti je danas.:-)

Autor: Ricambi   |   25.06.2026. u 19:50   |   opcije


2. komentar opisuješ tok tvoga poremečaja!

Autor: Ricambi   |   25.06.2026. u 19:51   |   opcije


Sladoled sam izvadila iz frižidera u 19 , 40
To je bitno
dakle prije 20 sati prerano je da ga stavim u posudicu :)

Autor: LeaDanielly   |   25.06.2026. u 19:52   |   opcije


U međuvremenu si i psihijatriju doktorirao ?
Ma bravo za tebe !

Autor: LeaDanielly   |   25.06.2026. u 19:52   |   opcije


Kvaka 22, lik Major Major Major -kako se nije imao iskazati gdje drugdje. Iskazao se na državnim studijama. Tako i ti ovdje! Šareno je budali lijepo!

Autor: Ricambi   |   25.06.2026. u 19:55   |   opcije


Kak se boriš s vrućinom Tomo ? :)

Autor: LeaDanielly   |   25.06.2026. u 19:57   |   opcije


Major! -kada se rodio mama mu je dala ime Caleb, a otac (da mama ne zna) mu je dao ime Major. tako da je bio Major Major. U čin majora ga je promaknula pokvarena elektroda u elektronskom mozgu u Washingtonu.

Autor: Ricambi   |   25.06.2026. u 20:00   |   opcije


Imam klimu u dnevnom boravku, ali sjedim vani pod suncobran krošnjom od jabuke.

Autor: Ricambi   |   25.06.2026. u 20:03   |   opcije


Ahaaa , pa dobro, jabuke još nisu dozrele
Nemoj tam sjedit u ranu jesen da ti po glavi ne počnu padat :))))

Autor: LeaDanielly   |   25.06.2026. u 20:04   |   opcije


Ujutro (do oko 13 h) kuća stvara hlad na balkonu.

Autor: Ricambi   |   25.06.2026. u 20:05   |   opcije


Imam dojam da je svake godine sve paklenskije , mislim temperaturno........a i olujno ............ljeto

Autor: LeaDanielly   |   25.06.2026. u 20:08   |   opcije


Super Alat koji ću na jesen iskoristiti za jabuku. Kupio sam električnu motornu pilu. Ne mogu i neću deblo, a pojedine debele grane koje mi smetaju hoću!

Autor: Ricambi   |   25.06.2026. u 20:09   |   opcije


Aha. Pa ok . Ti si vlasnik imanja. Ti odlučuješ .......

Autor: LeaDanielly   |   25.06.2026. u 20:11   |   opcije


Jutros sam slušao.Ovaj topli val će potrajati do idućeg utorka ili srijede, a onda temperatura pada za 15 C i mogući rusvaj.

Autor: Ricambi   |   25.06.2026. u 20:12   |   opcije


Onaj zadnji rusvaj kad je bil sam ostala doma.
Uzela sam dan godišnjeg odmora.
Horor
Zapravo iz zatvorenog prostora, izgleda zanimljvo, fascinantno, al kad si na cesti, izložen -
Opasno po život.......

Autor: LeaDanielly   |   25.06.2026. u 20:13   |   opcije


Idem ja, a nek ti ubija vrijeme novi dečko!

Autor: Ricambi   |   25.06.2026. u 20:17   |   opcije


Pa pričali smo skoro 2 sata
Sad se odmaramo :)))

Papapa Riki :)

Autor: LeaDanielly   |   25.06.2026. u 20:19   |   opcije


Dodaj komentar