POBIJEDILI BUMO....

i mnogo jače od sebe, nego si samo mislimo da nećemo, ne možemo, da nismo spremni, sposobni za to.

27.06.2026. u 17:28   |   Dodaj komentar

Ja sam sjedio u fotelji u dnevnom boravku pred TVom. Bacio sam 10 šaka soli preko desnog ramena za našu pobjedu. Onda sam se sjetio da nisam upecao niti jednu Iskričarku i da ću ja to morati čistiti.

Autor: Ricambi   |   27.06.2026. u 20:54   |   opcije


Dodaj komentar