____
Budući na blogu gotovo pa nitko nije iskren , ili nema nikakav unutranji život, probleme, neriješene odnose, neke bojazni,
neke nedoumice, budući svi pokazuju ono nevažno , a ono o čemu brinu ili što ih veseli - kriju
Onda se pridružujem . Ne treba biti bijela vrana među crnim vranama.
Ni ja ne mislim o ničem
Bacam LINKOVE
Proučavam zimnice
Blejim u luster i čudim se kaj mi fali love, a nikaj ne radim
I tak
Uglavnom
Sve kaj pišem . Je ono. O čemu . NE MISLIM. A ono o čemu mislim. To ziherica neću podijeliti ovdje ...........s Vama.......
28.06.2026. u 19:45
E tak a sad ću lupit on line
Da dobijem koje pitanje premudrih iskričara tipa :
Čime se baviš ?
Koji si kvart ?
Si solo ?
Imaš svoj stan ?
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 19:47 | opcije
Bavim se prodajom magle
Ne bavim se ničim. Na Burzi sam
Solo jesam. Al s 3 djece .
Nakon toga - Ne ostane niti jedan :)))
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 19:48 | opcije
Nemam svoj stan :(
Svi živimo kod moje bake :))))
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 19:49 | opcije
https://youtu.be/EQL7dDQPOoE?si=dwpM18g97XvH7-mm
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 19:54 | opcije
Ti upravo sada dijeliš sve svoje nedoumice sa nama.
To što ih kakti nemaš nije odraz stvarnosti.
Želim ti sve najbolje ali način na koji to želiš postići i nije baš učinkovit.
Neš se ti dobro izjebat ođe.
Autor: perce | 28.06.2026. u 19:56 | opcije
Uvijek si agresivan prema meni Perce ?
Zašto ?
Što sam ti učinila ?
Tebi osobno ?
Ovaj blog je auto-ironija ?
Sigurno vrijedi više od "ljepljenja tapeta"
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 19:58 | opcije
Lijepo se zabavljaš,a to je najvažnije .
Autor: 000011 | 28.06.2026. u 20:02 | opcije
Ne radim ja ništa protiv tebe ali ti to radiš za dvoje.
Meni si čak simpatična ali ubiješ sve negativom.
Ne znam kako ali uvijek je nađeš.
Autor: perce | 28.06.2026. u 20:03 | opcije
@000011 pokušavam, al teško ide ak te stalno netko opstruira.....
Neko otvorenom agresijom .
Neko drugi šutnjom
Neko treći blokiranjem
Svako ima svoj način......
I baš zato. U inat. Pisat ću..........
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 20:03 | opcije
perce, možda jednom shvatiš da neke stvari spadaju pod crni humor, al on je dozvoljen eventualno muškarcima.
Ženama . Ne. Ja bih trebala okačit sliku petunija i neki LINK i ne talasat
Kaj ne ?
A zakaj bi ja išla drugima "niz dlaku" ?
Koji bi bio moj razlog za to ?
Omiljenost ?
Zaboravi........
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 20:05 | opcije
Lijepa tapeta je nešto lijepo.
Probaj ti sa nečim lijepim.
Možd ti pomogne bit bolja.
Autor: perce | 28.06.2026. u 20:08 | opcije
Da se upustim u "tapetarenje" moje "tapete" bi vjerojatno bile bolje od tvojih
Iako da. Tvoje su jako dobre
Nemoj mi postavljati takvu vrstu "izazova"........
I da . I dalje mislim da je pisana riječ (posebno vlastita misao ) vrednija od fotki "posuđenih" s bespuća neta
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 20:10 | opcije
Ti si draga moja malo sjebana.
Ti u životu vidiš samo crne stvari.
Neće tebi bit bolje ako se ne okreneš pozitvi.
Autor: perce | 28.06.2026. u 20:11 | opcije
Mislim da bih bila nenormalna u ovom Svijetu u kojem živimo da nisam malo sjebana, neg da jesam malo sjebana
Da jesam
So what ?
Ti nisi sjeban ?
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 20:13 | opcije
Meni ne treba nikakva vrsta nadmetanja.
Tvoje su tapete najbolje.
Krivo si ubrala savjet.
Nek samo tebi bude bolje..
Autor: perce | 28.06.2026. u 20:14 | opcije
Pokušaj jednom ............da vidiš da iza mojih riječi - možda malo nezgodnih, možda malo izazivačkih
stoji jedno nježno žensko biće.....
Ugodnu večer ti želim .......
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 20:19 | opcije
https://youtu.be/D6r5oQCEcw0?si=4CpWI_fHzy5Zd3qc
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 20:20 | opcije
I ti bi htjela da je site na kojem ti Ljerkuješ ozbiljan site?
Autor: Ricambi | 28.06.2026. u 20:54 | opcije
Miško :))) hehe
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 20:57 | opcije
Zar ti nisi iskrena?
Autor: Ricambi | 28.06.2026. u 21:09 | opcije
Ovisi o situaciji .........
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 21:10 | opcije
Pa zašto onda kukaš?
Autor: Ricambi | 28.06.2026. u 21:19 | opcije
ak može jedna blogerica koja mi je VELIKI UZOR kukat mogu i ja
Eto
U tom grmu leži zec
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 21:22 | opcije
arapo?
Autor: Ricambi | 28.06.2026. u 21:28 | opcije
tko je to ?
nikad čula za to ime ?
Autor: LeaDanielly | 28.06.2026. u 21:29 | opcije
I ti sad misliš da sam ja baba koja će te ispitivati, a ti ćeš se praviti grbava! Ma odj...
Autor: Ricambi | 28.06.2026. u 21:33 | opcije