____

Budući na blogu gotovo pa nitko nije iskren , ili nema nikakav unutranji život, probleme, neriješene odnose, neke bojazni,
neke nedoumice, budući svi pokazuju ono nevažno , a ono o čemu brinu ili što ih veseli - kriju
Onda se pridružujem . Ne treba biti bijela vrana među crnim vranama.
Ni ja ne mislim o ničem
Bacam LINKOVE
Proučavam zimnice
Blejim u luster i čudim se kaj mi fali love, a nikaj ne radim

I tak
Uglavnom
Sve kaj pišem . Je ono. O čemu . NE MISLIM. A ono o čemu mislim. To ziherica neću podijeliti ovdje ...........s Vama.......

28.06.2026. u 19:45

E tak a sad ću lupit on line
Da dobijem koje pitanje premudrih iskričara tipa :

Čime se baviš ?
Koji si kvart ?
Si solo ?
Imaš svoj stan ?

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 19:47   |   opcije


Bavim se prodajom magle

Ne bavim se ničim. Na Burzi sam

Solo jesam. Al s 3 djece .

Nakon toga - Ne ostane niti jedan :)))

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 19:48   |   opcije


Nemam svoj stan :(
Svi živimo kod moje bake :))))

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 19:49   |   opcije


https://youtu.be/EQL7dDQPOoE?si=dwpM18g97XvH7-mm

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 19:54   |   opcije


Ti upravo sada dijeliš sve svoje nedoumice sa nama.
To što ih kakti nemaš nije odraz stvarnosti.
Želim ti sve najbolje ali način na koji to želiš postići i nije baš učinkovit.

Neš se ti dobro izjebat ođe.

Autor: perce   |   28.06.2026. u 19:56   |   opcije


Uvijek si agresivan prema meni Perce ?
Zašto ?
Što sam ti učinila ?
Tebi osobno ?
Ovaj blog je auto-ironija ?
Sigurno vrijedi više od "ljepljenja tapeta"

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 19:58   |   opcije


Lijepo se zabavljaš,a to je najvažnije .

Autor: 000011   |   28.06.2026. u 20:02   |   opcije


Ne radim ja ništa protiv tebe ali ti to radiš za dvoje.
Meni si čak simpatična ali ubiješ sve negativom.
Ne znam kako ali uvijek je nađeš.

Autor: perce   |   28.06.2026. u 20:03   |   opcije


@000011 pokušavam, al teško ide ak te stalno netko opstruira.....
Neko otvorenom agresijom .
Neko drugi šutnjom
Neko treći blokiranjem
Svako ima svoj način......

I baš zato. U inat. Pisat ću..........

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 20:03   |   opcije


perce, možda jednom shvatiš da neke stvari spadaju pod crni humor, al on je dozvoljen eventualno muškarcima.
Ženama . Ne. Ja bih trebala okačit sliku petunija i neki LINK i ne talasat
Kaj ne ?
A zakaj bi ja išla drugima "niz dlaku" ?
Koji bi bio moj razlog za to ?
Omiljenost ?
Zaboravi........

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 20:05   |   opcije


Lijepa tapeta je nešto lijepo.
Probaj ti sa nečim lijepim.
Možd ti pomogne bit bolja.

Autor: perce   |   28.06.2026. u 20:08   |   opcije


Da se upustim u "tapetarenje" moje "tapete" bi vjerojatno bile bolje od tvojih
Iako da. Tvoje su jako dobre
Nemoj mi postavljati takvu vrstu "izazova"........

I da . I dalje mislim da je pisana riječ (posebno vlastita misao ) vrednija od fotki "posuđenih" s bespuća neta

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 20:10   |   opcije


Ti si draga moja malo sjebana.
Ti u životu vidiš samo crne stvari.
Neće tebi bit bolje ako se ne okreneš pozitvi.

Autor: perce   |   28.06.2026. u 20:11   |   opcije


Mislim da bih bila nenormalna u ovom Svijetu u kojem živimo da nisam malo sjebana, neg da jesam malo sjebana
Da jesam
So what ?
Ti nisi sjeban ?

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 20:13   |   opcije


Meni ne treba nikakva vrsta nadmetanja.
Tvoje su tapete najbolje.
Krivo si ubrala savjet.
Nek samo tebi bude bolje..

Autor: perce   |   28.06.2026. u 20:14   |   opcije


Pokušaj jednom ............da vidiš da iza mojih riječi - možda malo nezgodnih, možda malo izazivačkih
stoji jedno nježno žensko biće.....
Ugodnu večer ti želim .......

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 20:19   |   opcije


https://youtu.be/D6r5oQCEcw0?si=4CpWI_fHzy5Zd3qc

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 20:20   |   opcije


I ti bi htjela da je site na kojem ti Ljerkuješ ozbiljan site?

Autor: Ricambi   |   28.06.2026. u 20:54   |   opcije


Miško :))) hehe

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 20:57   |   opcije


Zar ti nisi iskrena?

Autor: Ricambi   |   28.06.2026. u 21:09   |   opcije


Ovisi o situaciji .........

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 21:10   |   opcije


Pa zašto onda kukaš?

Autor: Ricambi   |   28.06.2026. u 21:19   |   opcije


ak može jedna blogerica koja mi je VELIKI UZOR kukat mogu i ja
Eto
U tom grmu leži zec

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 21:22   |   opcije


arapo?

Autor: Ricambi   |   28.06.2026. u 21:28   |   opcije


tko je to ?
nikad čula za to ime ?

Autor: LeaDanielly   |   28.06.2026. u 21:29   |   opcije


I ti sad misliš da sam ja baba koja će te ispitivati, a ti ćeš se praviti grbava! Ma odj...

Autor: Ricambi   |   28.06.2026. u 21:33   |   opcije