klepet mozaik (1)

In ta polna luna sveti
kot v noči objemov
tvoje tople in nežne dlani
budni dotik na licu
dal si mi vse
in vse si mi vzel s poljubi
skozi naše začetke in konce
izgubili bi se in našli
znova in znova
bila sva eno
bili sva vse
spet sije polna luna
odmevajo daleč
obljube prvih dni
o, ko bi spet vstala
vihar naše strasti
vsaj danes zjutraj
vsaj zdaj
vsaj ko me gledaš
vsaj v tej skodelici čaja
vsaj dokler sije ta mrzla luna

Vesna + SuperHeidi, 15. 03. 2025.

15.03.2025. u 9:46   |   Editirano: 05.06.2025. u 6:16   |   Dodaj komentar

yeaaaaahhhhh .... don't stop me noooooooowwwww
r10 :*

Autor: SuperHeidi   |   16.03.2025. u 7:14   |   opcije


ono pjesme slikanje a kuhanje :) spremanje :) da pošteni iskričari znaju :)

Autor: roman10   |   16.03.2025. u 6:44   |   opcije


buđenje

https://www.youtube.com/watch?v=cjTdgX34Mok

Autor: roman10   |   16.03.2025. u 6:37   |   opcije


burger...purger...agramer....metropolitaner

Autor: SuperHeidi   |   15.03.2025. u 17:17   |   opcije


..ma nee, staloženi burger (grad zagreb imao zidine)

..sad je sam' purger!

Autor: travolta17   |   15.03.2025. u 16:30   |   opcije


a i ti Ricambi....misliš da izazivaš...ljubomoru? zavist?
na sreću, @pc ipak ne nasjeda na pubertetske štoseve

Autor: SuperHeidi   |   15.03.2025. u 16:11   |   opcije


pa dobro vas dvojica s baljona u muppwt show-u
zar je moj blog poligon za hejtanjepi nacionalnoj osnovi?? joj joj

hej! objavila sam pjesmu Slovenke, na oba jezika
ako već ne razumijete...ili ne komentirate ..nemojte ni kaljati

Autor: SuperHeidi   |   15.03.2025. u 16:10   |   opcije


..jodlaju pod alpe; misle da su svijet izmislili!?

Autor: travolta17   |   15.03.2025. u 15:51   |   opcije


Kako je nastao slovenac? Jebo mu Bosanac mater!

Autor: Ricambi   |   15.03.2025. u 15:28   |   opcije


Koje su tri najtanje knjige na svijetu? Etiopska kuharica, Talijanske junačke pjesma i bosanski bon-ton!

Autor: Ricambi   |   15.03.2025. u 15:12   |   opcije


Kako je nastala Postojnska jama? Slovenac je izgubio novčić!

Autor: Ricambi   |   15.03.2025. u 15:10   |   opcije


Kako glasi najkrača ljubavna priča na svijetu? Šetao mladi bračni par slovenskom obalom (sa Radia 101).

Autor: Ricambi   |   15.03.2025. u 15:05   |   opcije


Svojedobno je rekao Pervan:"Jebeš zemlju koju na rezervi prijeđeš!"

Autor: Ricambi   |   15.03.2025. u 15:02   |   opcije


*popotec joj je krepao, kad je napunila 21! :P

Autor: travolta17   |   15.03.2025. u 14:06   |   opcije


oh. a zakaj bi zaostajale za blogericama ))
ipak su oni ušli u eu davno prije nas

Autor: SuperHeidi   |   15.03.2025. u 10:09   |   opcije


"Sve su Slovenke, joj la la hi hiii! Ko manekenke..."

Autor: Ricambi   |   15.03.2025. u 10:01   |   opcije


a i slika je moja
raspali slobodno ))

Autor: SuperHeidi   |   15.03.2025. u 9:57   |   opcije


svatko je kritičar
autor, baš i ne

Autor: SuperHeidi   |   15.03.2025. u 9:56   |   opcije


juhuhuuuuu radio!

Autor: Ricambi   |   15.03.2025. u 9:49   |   opcije


"Bubamarac, bubamarac! Vrum, vrum, vrum, vrum!"

Autor: Ricambi   |   15.03.2025. u 9:48   |   opcije


tko veli da slovenke nisu emotivne ))

Autor: SuperHeidi   |   15.03.2025. u 9:48   |   opcije


I sja ta puna luna
kao u noćima zagrljaja
tvojih toplih i nježnih dlanova
buđenja dodira na obrazu
poljupcima
sve si mi dao
sve si mi uzimao
kroz naše početke i svršetke
gubili bi se i pronalazili
uvijek iznova
bili smo jedno
bili smo sve
puna luna opet sja
odzvanjaju daleko
obećanja prvih dana
o, kad bi se opet podigla
oluja naše strasti
barem jutros
barem sada
barem u ovoj šalici čaja
barem dok me gledaš
barem dok ta hladna luna sja

Autor: SuperHeidi   |   15.03.2025. u 9:47   |   opcije


Dodaj komentar