Priča sa zapadne strane

28.06.2026. u 20:31   |   Dodaj komentar

Sada će ga Zastava prešišati!

Autor: Ricambi   |   28.06.2026. u 20:51   |   opcije


vw kaže da se radi o 'promjenama'. promjene su nešto pozitivno. bez brige ;)

Autor: BranislavK   |   28.06.2026. u 20:53   |   opcije


Mogla bi. Novi Jugo hibrid bi trebao koštati 12000 eura

Autor: slova   |   28.06.2026. u 20:53   |   opcije


Da, da...:)) restrukturiranja, optimiranja, itd...

Autor: slova   |   28.06.2026. u 20:54   |   opcije


U svakom slučaju, izazov za svakog tko ostane bez posla, sa kreditima, obitelji i.t.d....

Autor: slova   |   28.06.2026. u 20:58   |   opcije


Valjda imaju jamce!

Autor: Ricambi   |   28.06.2026. u 20:59   |   opcije


Nema tamo jamaca. Imaju neku imovinu pa će ostati bez nje.

Autor: slova   |   28.06.2026. u 21:02   |   opcije


Tako je to kad s Bosancima imaš posla (TAS).

Autor: Ricambi   |   28.06.2026. u 21:21   |   opcije


fakat tko zna što nas još čeka
za pretpostaviti ništa dobro pogotovo za mlade generacije

Autor: budvar   |   28.06.2026. u 21:22   |   opcije


Davno je to bilo...

Autor: slova   |   28.06.2026. u 21:22   |   opcije


Da, neće biti dobro.

Autor: slova   |   28.06.2026. u 21:24   |   opcije


Rat nam se javlja kao jedno od riješenja.

Autor: slova   |   28.06.2026. u 21:26   |   opcije


kocka je bačena!

Autor: Ricambi   |   28.06.2026. u 21:27   |   opcije


Neprijatelj je zacrtan, ratno-huškačka propagandna mašinerija radi punom parom, ulaže se u oružje i što bi drugo čovjek očekivao nego rat. Neće se nebesa otvoriti i vratiti Isus Krist...

Autor: slova   |   28.06.2026. u 21:31   |   opcije


VW nema A.P. :-)

Autor: Ricambi   |   28.06.2026. u 22:09   |   opcije


Ima passata...

Autor: slova   |   28.06.2026. u 22:16   |   opcije


Dodaj komentar