ODUŠEVILA ME OVA KLUPICA

Na putu do jednog trgovačkog centra ima jedan kafic...bolje rečeno bertija jer je klijentela uvek tak raspoložena...a ispred na terasi je ova klupica koja je nešto godina bila uvijek zglancana.danas me rastužilo to kaj na njoj ima hrpa prašine..a bertija dela.Ili ju niko ne briše pa si niko na nju neće sesti il se ljudi jednostavno više ne ljube:-((((
24.03.2022. u 19:14 | Komentari: 21 | Dodaj komentar
IMAM I JA JEDNO PITANJE
Tko zna gdje je Malamaza......potpuno je nestala a danas joj je rođendan.
Ako nas čita potajno..mnogi to rade....neka joj je sve onako kako si sama želi i nadam se da je dobro i sretno:-))**
17.03.2022. u 19:30 | Komentari: 17 | Dodaj komentar
DIRAO SI MI FREZIJE...PROKLET BIO

Daj Bože da nikada ne osjetiš taj čaroban miris!!!!!
14.03.2022. u 8:29 | Komentari: 9 | Dodaj komentar
NE DIRAJ MI FREZIJE...TAKO TI SVEGA !!!



Godinu dana sam čekala da mi procvjeta najdraži cvijet i eto...dočekala sam .Godinu dana korone je prošlo i ja se nisam više htjela nadati da ce nešto stati..da ce se ljudi početi opet smijati..da cemo veselo cvrkutati na kavi ..da se nećemo bojati pogleda ako negdje nedo Bog kihnemo.Kupila sam dvanaest malih lukovica i posadila ih u posudu koja je i onako prevelika za moj dom od ...ni trideset kvadrata...ali opet tako mala za ovih dvanaest lukovica no.....mislila sam ...ako nije meni teško u malom prostoru..nece biti ni njima.No..kako su dani prolazili ..pa mjeseci...nisam ni za to više imala nade.Nekako mi se činilo da je sve stalo i prestalo.I jedno jutro....ugledala sam nešto malo ....žuto zelene boje....mlado...tek rođeno.Znam da djelujem pomalo blentavo ali....zaplakala sam od sreće i zahvalila Bogu bar na tom jednom životu.No....počelo se to redati malo po malo ...sve su krenule i sreći nije bilo kraja.Na slici je bilo nekoliko boja ...a ..pošto je to moja struka znam da se često dogodi da to i nije baš tako kako piše i da kupiš žutu ružu a procvate crvena i tako svake godine..no..dala sam se iznenaditi i ....eto ih.Ovo su prve tri koje su procvale i moram ih pokazati onima koje i koji znaju kolika je to sreća kada nešto uspije .To je kao i ljubav koja uspije ..kojoj daješ puno sebe i nešto očekuješ za uzvrat.
Moje Frezije i ja nismo ni sanjale da bi nam netko mogao prijetiti i željeti uništiti naš mir i sreću.Ali neće.Necu svaki dan suzama zaljevati ovu ljubav..uvenuti će.Žao mi je svih koji pate...žao mi je svakog izgubljenog života ali znam da ce tamo gdje ima ljudi velikog srca i gdje mirišu Frezije uvijek biti dom.
02.03.2022. u 7:49 | Komentari: 4 | Dodaj komentar
LANCOMA ....SRETAN TI ROĐENDAN

Lanči draga...neka ti je ovaj dan a i svi naredni...sretan ...zdrav...prepun ljubavi i dobrih ljudi:-))**
31.01.2022. u 7:14 | Komentari: 3 | Dodaj komentar
EMA E............SRETAN TI ROĐENDAN

Draga Ema...želim ti puno zdravlja ..ljubavi i srece...uživaj u danu:-)**
30.01.2022. u 8:04 | Editirano: 30.01.2022. u 8:23 | Komentari: 7 | Dodaj komentar
VRBI...PERCE....SRETAN VAM ROĐENDAN

Draga Vrbi i dragi Perce...budte sretni ...veseli..zdravi i volite ...samo puno volite:-))**
21.01.2022. u 8:49 | Editirano: 21.01.2022. u 8:55 | Komentari: 26 | Dodaj komentar
NEVR MOR...SRETAN TI ROĐENDAN

Želim ti sve ono dobro koje se želi onima koji su nam dragi!:-))
19.01.2022. u 6:40 | Komentari: 2 | Dodaj komentar
FLY..SRETAN TI ROĐENDAN

Neka je sretno ...veselo ..zdravo i puno dobrih doživljaja:-))**
18.01.2022. u 8:28 | Komentari: 40 | Dodaj komentar
ETEE...SRETAN TI ROĐENDAN MA GDJE BIO

Dragi Etee...želim ti svako dobro za tvoj rođendan ..tako bar piše u mom kalendaru i ma gdje i sa kime bio..budi zdrav i sretan i ljubi ...to jedino važi u ovome životu:-))**
06.01.2022. u 8:29 | Komentari: 3 | Dodaj komentar
MALO SAM SE IGRALA

Danas sam sa Vibera dobila igricu i igrala sam se...još je bilo rano jutro pa ....ispalo je kak je..nisam još oči pošteno otvorila:-))
17.12.2021. u 17:07 | Komentari: 18 | Dodaj komentar
NE MOŽE BEZ KOLAČA I MIRISA CIMETA

Pet ovakvih tanjura otišlo je za meni drage ljude...ovaj je za mene...tek ako netko dođe..mada....a tko bi ga znao???:-))
16.12.2021. u 15:04 | Komentari: 4 | Dodaj komentar
****BILI SU MI TAKO DOBRO DRUŠTVO****

Nekada je tako dobro popiti kavu u tišini u društvu mekanih ..toplih i nasmijanih lica:-))
13.12.2021. u 8:41 | Komentari: 20 | Dodaj komentar
I KONJ JE UMRO OD SMIJEHA

Ima tome dosta let a jučerašnja emisija o konjima me podsjetila na to.Išli smo na jahanje i tamo je došla i trenerica..Mojca z Dežele i trenirala je Tončeka.Tonček je bil dečec od 10 let i nikak nije mogel vloviti ritam za kas.Oni koji znaju ok a koji ne znaju u kasu guza mora iti u ritmu gore -dole.
I nikak to Tončeku nije išlo i ona odjednom veli na slovenskom..
"Tonček...kak da fukaš..kak da fukaš"!!!Derala se iz sveg glasa da su se svi okrenuli.
Stala je i zaustavila i Tončeka i rekla"Joj..pak se nisam zmislila da ima 10 let..on to nemre znati"!!!:-))Znala sam to točno reći ali...prošle su godine .
To se godinama prepričava u konjičkim krugovima..uvijek se nasmijemo do suza:-))
09.12.2021. u 9:59 | Komentari: 13 | Dodaj komentar
I OPET ĆE BITI SRETNI

Možda se netko i sjeti mojih prošlogodišnjih borića koje sam radila za svoje drage ljude i to ih je jako razveselilo.
Ove godine će dobiti Anđele koji će čuvati njihovo zdravlje ..mir..ljubav i sreću:-)
Vama šaljem ovu sliku....i ona će vas čuvati...ako u to povjerujete:-)*
02.12.2021. u 15:57 | Komentari: 19 | Dodaj komentar