JOŠ MALO UGOĐAJA

Moram svake godine kupiti vec uzgojenu pšenicu jer...meni izraste tako slaba da mi stvara onaj osjećaj da ce mi godina biti slaba ili nikakva a ja želim vjerovati da to tako nece biti pa kupim ovako bogatu pšenicu i dalje uzgajam taj umjetni osjećaj.
No...neka samo nestane ova boleština i ja ću biti zadovoljna sa slijedećom godinom!
Uživajte u danu:-))))
23.12.2020. u 9:31 | Komentari: 11 | Dodaj komentar
OČARANA SAM

Svako vece izađem do trga samo da malo napunim baterije.Ove godine su ga tako prekrasno uredili...toliko svijetla...lampica...ukrasa i ova velika prekrasna ..velika kuglica za bor na sred klizališta...ma divota.Mora se čovjeku probuditi dijete u njemu:-))))
20.12.2020. u 22:25 | Komentari: 12 | Dodaj komentar
ISKRICE

Ova noć je zaista bila teška.Nikako nisam mogla spavati dulje od 2:11 pa sam gledala film i dokumentarac o Iskricama .
Da li je netko od ove škvadre još tu na Iskrici????
19.12.2020. u 8:43 | Komentari: 22 | Dodaj komentar
OVE GODINE MALO SKROMNIJE

Obzirom da je školstvo postalo nestabilna kategorija što se rada tiče ..morala sam malo požuriti kako bi klincima po sinu poslala kolačeke i moju čarobnu kašicu od koje se..kako kaže jedan bloger...stari:-))))
Bilo kako bilo...pojesti će se ...sigurno:-))))
15.12.2020. u 11:04 | Komentari: 44 | Dodaj komentar
BAŠ UŽIVAM

Polako pripremam paket za svoje klince u Zagrebu.Biti će par vrsta kolača...sušeni sir....nešto voća i ...kašica(tarana) za božičnu juhicu.Bas mi je dobro ispala mada me danas rame boli od tiskanja onog tvrdog tijesta ali nije mi žao i sjetila sam se da bi mogla sašiti vrećicu od platna jer mora tako stajati i mislim da mi je sasvim dobro ispala i da ce ih to veseliti.
Uživam ovih dana...to je za mene najljepši dio godine.Kroz svoje klince proživljavam sve ono što ja nisam imala i sretna sam.
Budite sretni i vi:-)))
12.12.2020. u 22:40 | Komentari: 42 | Dodaj komentar
VOLIM OVO VRIJEME

Moja ulica je najljepša kada padne snijeg.Izađem van na vecer kao danas..i hodam onako sama ..nigdje nikoga i ...misli su bistre i arija je bistra..sve nekako dobro izgleda..kao da ničega lošeg ni nema:-)))
02.12.2020. u 17:59 | Komentari: 61 | Dodaj komentar
NAPOKON SU STIGLE
dana 10.11. proslavili smo 1. godišnjicu blog bertije i naravno da nije bilo kao pri otvaranju ali....sukladno situaciji u kojoj smo se ničim izazvani a još manje krivi svi skupa našli...dobro je i prošlo.
Došla je nekolicina dragih ljudi pa smo se deli v kipec kak bi imali uspomenu na taj trenutak..jer..ko zna kaj bu na godinu:-)))
Ova je ovak jedna zajednička bez mene i jednoga koji je naduren otišel prije slikanja.
Ovo su dva vječna mudraca koji bez obzira u kojoj su prilici padnu u nepriliku zbog velike količine sive mase:-)))
Još dva genijalca koji se prepucavaju koji bu zgrabil onu plavušu:-))
Uredi zapis
16.11.2020. u 20:54 | Editirano: 16.11.2020. u 21:03 | Komentari: 120 | Dodaj komentar
SRETAN TI ROČKAS WASY

Želim ti svu sreću ..zdravlje..veselje..ljubav i sve kaj ti srčeko poželi:-)))***
13.11.2020. u 8:16 | Komentari: 29 | Dodaj komentar
BRZO JE PROŠLO

Na današnji dan pred točno godinu dana..otvorena je blog bertija prilikom čijeg otvaranja je bilo jako veselo.Došli su tu svi dragi ljudi.Neki su donijeli svoje tekuće čarolije.....netko je donio dobru mjuzu.....netko je pio egzotične pripravke...a neki su donijeli dobro raspoloženje.Bila je tu i šankerica..JA..naravno i nekolicina dragih curki koje su uskakale po potrebi.
Ako se želite družiti i večeras..naravno uz PREPORUČENE EPIDEMIOLOŠKE MJERE...navratitie do bertije kako bi se ona malo počistila jer ako nismo hmrli od Korone..ne moramo ni od prašine...makar vele da još niko od toga ni hmrl.No..lepše nam bude.
Veselim se susretu sa vama :-))**
10.11.2020. u 9:02 | Komentari: 105
DEVET ZA NJIH DEVET

Gotova je borova šumica za mojih devet dragih ljudi koji su ovu godinu bili tu kada je to bilo potrebno.Znam da ce ih veseliti i to me beskrajno raduje a sretna sam bila kada sam ih radila.
07.11.2020. u 21:45 | Komentari: 43 | Dodaj komentar
TEK POKUŠAJ

Svake godine za Božić darujem svoje drage ljude nekim svojim uratkom.Ove sam godine odlučila napraviti male boriće ..
visine su 35 cm,a podnožje je promjera 20-tak cm.Učinilo mi se kao nešto što će veseliti ove moje curke koje su ostale bez muževa jer su otišli na onu stranu..i one kažu da nece kititi bor pa ..eto ..neka imaju bar neku simboliku.
Moram napraviti jedno 10-tak komada ...a nije baš lako jer treba dosta spretnosti a s godinama ta se spretnost smanjuje ..na žalost:-))))
Ovak si ja mislim"Kome se ne dopada ..neka ga hiti"!!!!
04.11.2020. u 20:53 | Komentari: 46 | Dodaj komentar
BIS DRAGA ...SRETAN TI ROĐENDAN

ŽELIM TI SVU SREĆU...ZDRAVLJE ..LJUBAV I VESELJE...I NARAVNO...PREKRASAN OSMJEH:-)))***
03.11.2020. u 8:09 | Komentari: 45 | Dodaj komentar
Houston, We Have a Problem!

Trenirala sam za noćas ali...nije dobro prošlo..nisam dugo vozila:-))))
31.10.2020. u 15:36 | Komentari: 56 | Dodaj komentar
PRONAĐI ULJEZA

Ima ih svugdje ali..uvijek se otkriju ovako ili onako:-))))
30.10.2020. u 18:41 | Komentari: 47 | Dodaj komentar
UFFFFF
On nije savršen. Nisi niti ti, a niti vas dvoje nikada nećete biti savršen par. Ali ako te uspije nasmijati jednom, natjera te da razmisliš dva puta i ako prizna da je samo čovjek i da čini greške, zadrži ga i pruži mu najviše što možeš. On ti neće citirati poeziju, on ne misli na tebe u svakom trenutku, ali će ti pokloniti dio sebe za koji zna da možeš slomiti. Nemoj ga povrijediti, nemoj ga mijenjati i ne očekuj više nego što ti može dati. Nemoj analizirati. Smij se kad te usreći, viči na njega kad te razljuti i neka ti nedostaje kada nije tu. Voli jako kada već možeš voljeti. Jer, savršeni muškarci ne postoje, ali uvijek postoji jedan, savršen za tebe. - Bob Marley
Danas sam opet nekakva cvilkava..nisam bila jako dugo.Možda je to znak da se u meni ipak nešto malo probudilo..nešto za što sam mislila da je umrlo za uvijek..vrag bi ga znao:-)))
25.10.2020. u 16:38 | Komentari: 50 | Dodaj komentar
- prethodna stranica
- stranica: 29
- sljedeća stranica