ZA MOJU NAJVJERNIJU OBOŽAVATELJICU POZVIZDIČICU (FINA SAM U NASLOVU)
Link

(Ah, čak je i vjeverica dobila...)
19.10.2011. u 20:01 | Komentari: 0 | Dodaj komentar
STVARNO ME NE DIRA

vega, krepaješ ti više od njega..
život je čudan, pazi da ne bi i prije od njega..
sutra idem na sprovod ženi 45 godina, vitka lijepa žena..izljev krvi u mozak, mrtva u 5 minuta...
Autor: pognioci | 17.10.2011. u 21:11 | opcije
A onda to dvaput obriše sa svojeg bloga. Štaš, valjda je bila kljakava dok je to pisala... Ili su četvorke nasumično pogurnule tipke?

17.10.2011. u 22:11 | Editirano: 17.10.2011. u 22:20 | Komentari: 10 | Dodaj komentar
SAMO POLAKO
16.10.2011. u 9:26 | Editirano: 16.10.2011. u 9:38 | Komentari: 4 | Dodaj komentar
USLIKAVANJE
Buc, kaj si fakat metnula sliku Mai na svoj blog? Mai je oštra, ali je fer igračica. Ona kaže direktno, i sportski primi direktni udarac. Ne znam kaj reć, Buc, ali odlaziš na kvasinu...
Autor: Shoko | 11.10.2011. u 17:26 | opcije
Zakaj je buc "otišla na kvasinu"? A Pamela, recimo, nije kad je uz svoj panegirik Zelenorukom stavila njegovu fotografiju, također skinutu s profila? I zakaj sam ja dobila žuti karton za fotomontažu Ane Ivanovne u simpatičnom bucmastom tijelu, a Ana Ivanovna nije kad je koju minutu prije toga pljeskala Drmaxovim fotomontažama mojih fotki, uzetih s raznoraznih mjesta na internetu, pod naslovom s citatom Minotaura (iliti gazde od Prizme) koji je glasio otprilike "Ako se može fotošopirati američkog predsjednika, zašto se neki Iskričari ljute kad se to učini s njihovim fotografijama"? Zašto se The Babu proziva što je objavila koresovu fotku na blogu, a taj isti kores je redovito prosljeđivao dalje slike blogerica koje su mu ih poslale izravno - dakle, samo njemu?
Postoje privatne galerije u koje nema pristup svatko; uostalom, fotke ni ne moramo imati. Ako nismo spremni na to da ih se komentira, pa i zloupotrebljava, pobrinimo se da budu dostupne samo onima za čije smo reakcije i prosudbe uglavnom sigurni. A ako ni u to ne možete biti sigurni, nemojte se slikati. Uopće. Nikad i nigdje.
I kvit.

11.10.2011. u 18:42 | Editirano: 11.10.2011. u 18:48 | Komentari: 24 | Dodaj komentar











