ZA MOJU NAJVJERNIJU OBOŽAVATELJICU POZVIZDIČICU (FINA SAM U NASLOVU)

Link



(Ah, čak je i vjeverica dobila...)

Uredi zapis

19.10.2011. u 20:01   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

CRVENO I CRNO

Uredi zapis

18.10.2011. u 8:59   |   Komentari: 4   |   Dodaj komentar

STVARNO ME NE DIRA


vega, krepaješ ti više od njega..
život je čudan, pazi da ne bi i prije od njega..
sutra idem na sprovod ženi 45 godina, vitka lijepa žena..izljev krvi u mozak, mrtva u 5 minuta...

Autor: pognioci | 17.10.2011. u 21:11 | opcije

A onda to dvaput obriše sa svojeg bloga. Štaš, valjda je bila kljakava dok je to pisala... Ili su četvorke nasumično pogurnule tipke?

Uredi zapis

17.10.2011. u 22:11   |   Editirano: 17.10.2011. u 22:20   |   Komentari: 10   |   Dodaj komentar

AKUTNI PONEDJELJKITIS

Uredi zapis

17.10.2011. u 9:18   |   Komentari: 2   |   Dodaj komentar

SREDOVJEČNA BARBIKA

Uredi zapis

16.10.2011. u 23:17   |   Komentari: 17   |   Dodaj komentar

SAMO POLAKO

Uredi zapis

16.10.2011. u 9:26   |   Editirano: 16.10.2011. u 9:38   |   Komentari: 4   |   Dodaj komentar

MALO GRIJEHA

Uredi zapis

15.10.2011. u 23:15   |   Komentari: 10   |   Dodaj komentar

KAJ PODVIRUJEŠ

Uredi zapis

15.10.2011. u 9:07   |   Komentari: 8   |   Dodaj komentar

FINO I FRIŠKO

Uredi zapis

14.10.2011. u 6:40   |   Komentari: 14   |   Dodaj komentar

NOĆNA PTICA

Uredi zapis

11.10.2011. u 23:23   |   Komentari: 2   |   Dodaj komentar

USLIKAVANJE

Buc, kaj si fakat metnula sliku Mai na svoj blog? Mai je oštra, ali je fer igračica. Ona kaže direktno, i sportski primi direktni udarac. Ne znam kaj reć, Buc, ali odlaziš na kvasinu...

Autor: Shoko | 11.10.2011. u 17:26 | opcije

Zakaj je buc "otišla na kvasinu"? A Pamela, recimo, nije kad je uz svoj panegirik Zelenorukom stavila njegovu fotografiju, također skinutu s profila? I zakaj sam ja dobila žuti karton za fotomontažu Ane Ivanovne u simpatičnom bucmastom tijelu, a Ana Ivanovna nije kad je koju minutu prije toga pljeskala Drmaxovim fotomontažama mojih fotki, uzetih s raznoraznih mjesta na internetu, pod naslovom s citatom Minotaura (iliti gazde od Prizme) koji je glasio otprilike "Ako se može fotošopirati američkog predsjednika, zašto se neki Iskričari ljute kad se to učini s njihovim fotografijama"? Zašto se The Babu proziva što je objavila koresovu fotku na blogu, a taj isti kores je redovito prosljeđivao dalje slike blogerica koje su mu ih poslale izravno - dakle, samo njemu?

Postoje privatne galerije u koje nema pristup svatko; uostalom, fotke ni ne moramo imati. Ako nismo spremni na to da ih se komentira, pa i zloupotrebljava, pobrinimo se da budu dostupne samo onima za čije smo reakcije i prosudbe uglavnom sigurni. A ako ni u to ne možete biti sigurni, nemojte se slikati. Uopće. Nikad i nigdje.

I kvit.

Uredi zapis

11.10.2011. u 18:42   |   Editirano: 11.10.2011. u 18:48   |   Komentari: 24   |   Dodaj komentar

JOŠ MALO SUNCA

Uredi zapis

11.10.2011. u 9:02   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar