Veza:
Moj blog Mogu li vjerovat od 22.06.2026.
Donosim komentar u cijelosti dobiven na pvt- u i moj odgovor također s pvt-a
Poruka je poslana u utorak, 23.06.2026. u 22:56
Pošiljatelj: XY
Muškarac, XY, XY i XY županija, Hrvatska.
Oprosti, moram
dati second opinion :(
Moram ti ovo
Autor: LeaDanielly
55 god | 24.06.2026. u 5:43 | Komentari: 2
Slave dida i baba,
plavuša, mrkvasta i brineta,
a i ljepa garava teta,
slave i dječaci i momci,
muževi isto ako ih žene puste,
slave rvati u zemlji i dijaspori,
naši erceg/bosanci,
i svi naši prijatelji i znanci,
slave i oni "a šta san ti ja reka"
al oni slave i kad izgubimo
Autor: Jarac999
60 god | 24.06.2026. u 3:22 | Komentari: 2
Kako kaže Goethe:
”Mi smo u ovom životu prisutni samo kao duše koje trebaju ponijeti sa sobom ovo iskustvo.”
Informacije svih duša u svemiru, dostupne su svima u svakom trenutku i vječne su!
Da bismo bili zdraviji i sretni, njegujemo osjećaj cjelovitosti i jedinstva sa sobom i svemirom.
Danas
Autor: confessing
51 god | 23.06.2026. u 18:48 | Komentari: 15
Ionako je podjela na 24 h zastarjela i neekonomična. Pa koga ulovi mrak.. E, jebi ga!
Autor: Ricambi
52 god | 23.06.2026. u 17:10 | Komentari: 1

Autor: SeekingYou
48 god | 23.06.2026. u 14:32 | Komentari: 5

Jedan limun, prst đinđera i režanj češnjaka izmiksati sa vodom i procjediti. Sadržaj sa filtera prokuhati i još jednom filtrirati. To je dovoljno za litar, litar i pol napitka. Meni je nestalo limuna i moram do trgovine...Autor: slova
61 god | 23.06.2026. u 7:28 | Komentari: 17

Snimljeno 22.06.2026. oko 10 sati
...22. lipnja u Hrvatskoj se obilježava Dan antifašističke borbe, koji je državni blagdan i neradni dan, a svoj rođendan sam već davno prestala slaviti.
Autor: juicy-mama
78 god | 22.06.2026. u 16:02 | Komentari: 3
reko bi Drle.
i di su sad tu fkng apostrofi.
biti neiznenađen nije mudrost. ko neka mala smrt mu dođe. skužiš da si pojeden. mandaš mrvu simo tamo, al (apostrof jbte on!)
samo dugmići ostali. al (jbg ne mogu opet) zato miris iz furunčeta, mikoooo...
:)
Autor: mmmmmm_da
110 god | 21.06.2026. u 22:58 | Komentari: 6
Jel može?
Autor: cyberlady
105 god | 21.06.2026. u 22:14 | Komentari: 13
Dođe mi ponekad tako i vrti mi se po glavi
Obično nedjeljom dok se rastežem u krevetu
https://youtu.be/9CbJ4ao75WU?si=NEo0GJkDY5RohzTC
Autor: Sivi57
57 god | 20.06.2026. u 20:02 | Komentari: 2
Najvažniji alat u mojem zadnjem cca dvo - tri godišnjem životu. Još ako magarca uspijem nabavit, tj kupiti, mogao bih to nazvati ostvarenjem HR SNA, ne samo to ostvarenje nego čak i AMERIČKOG SNA. Opet pišem SVOJSTVENO u enigmama, zagonetkama, ili koji bi bio najpodesniji izraz starih NAJBOLJIH
Autor: zdrni
56 god | 19.06.2026. u 12:23 | Komentari: 2

Autor: pelpetum-mobile
55 god | 19.06.2026. u 11:36 | Komentari: 1
pa zaboravim uz auta uzet ručnik, kremu za zaštitu i ruksak sa sendvičima.
Onda improvizacija

Autor: flyngpicket
56 god | 19.06.2026. u 9:23 | Komentari: 11
Radio - The Doors"Link
kad se fotkaš, a želiš nasmiješen look u tom trenu, kažeš "Dallas" otvorenih očiju :-)
(probajte)
Oda Zastavi"Link
Autor: Illija
66 god | 17.06.2026. u 21:31 | Komentari: 3
"Woody Allen o današnjem antisemitizmu i o tome koliko su slomljeni oni koji najglasnije viču i oni koji slijede masu"
Woody:
„Znate, uvijek sam mislio da je najveća prednost New Yorka to što čovjek može biti neurotičan, a da to nitko ne primijeti.
U drugim gradovima vas pošalju lije
Autor: ladonna2
104 god | 17.06.2026. u 18:45 | Komentari: 14