i, nemoj mi reći da ne osećaš ništa.
ne, nita, nita
ni kljun, ni krilca, ni nogice, nita, nita...
jer otplakah
unaprijed, no neću da se vidi
sve naše godišnjice, rođendane, nesmotrenosti
jer praviti ćemo se da nisu važne, ni bitne,
i isto tako praviti ćemo se, oba, i biti “nad” tim tobož
Autor: ladonna2
104 god | 27.06.2026. u 1:30 | Komentari: 0
-novi James Bond
Autor: Ricambi
52 god | 26.06.2026. u 23:04 | Komentari: 0
https://www.facebook.com/share/v/1JAux9mmaZ/
Autor: zdrni
56 god | 26.06.2026. u 19:46 | Komentari: 2
Link
Autor: LeaDanielly
55 god | 26.06.2026. u 17:25 | Komentari: 5

Autor: SeekingYou
48 god | 26.06.2026. u 16:38 | Komentari: 7
Ako tko hoće testirati moju kulturu, slobodno izvolite.
Možete vi što god hoćete misliti ali samoupravni socijalizam je daleko napredniji sustav od kapitalizma. Zašto? U kapitalizmu čovjek je objekt, predmet ili robot, potpuno dehumaniziran što nije bio slučaj u samoupravnom socijalizmu. Tamo ste i
Autor: slova
61 god | 26.06.2026. u 13:55 | Komentari: 18

Link
Autor: bbmuisa
50 god | 26.06.2026. u 3:01 | Komentari: 26
Prevoditelji i prevoditelji (98 posto se preklapaju)
Povjesničari (91 posto preklapanja)
Matematičari (91 posto preklapanja)
Lektori (91 posto preklapanja)
Automatski strojni koderi (90 posto preklapanja)
Pisci i autori (85 posto se preklapaju)
Statistički asistenti (85 posto preklapanja)
Pr
Autor: roman10
95 god | 25.06.2026. u 16:14 | Komentari: 18
Link
Ima onih nekih ljeta...mladih ljeta koja čovjek nikada ne zaboravi jer.....stvarno....more je čarolija...more u čovjeku otvara one čakre koje inače spavaju i onda ..kao da postajemo neki drugi ljudi.Ništa te ne boli.....jelo ti paše .
Autor: arapo
67 god | 25.06.2026. u 11:08 | Komentari: 10
Lako je Napravit pitu od vrhunskih sastojaka. Ni tada ne ide sve samo po sebi. Opet može ispast da fali “ono nešto”
Čitam po portalima izjave što pravih znalaca, što vojske stručljaka koji su se dokopali besplatnog mikrofona u vrijeme koje guta sve što makar gravitira kožnom balunu. Tako entuzija
Autor: flyngpicket
56 god | 24.06.2026. u 11:49 | Komentari: 34
Slave dida i baba,
plavuša, mrkvasta i brineta,
a i ljepa garava teta,
slave i dječaci i momci,
muževi isto ako ih žene puste,
slave rvati u zemlji i dijaspori,
naši erceg/bosanci,
i svi naši prijatelji i znanci,
slave i oni "a šta san ti ja reka"
al oni slave i kad izgubimo
Autor: Jarac999
60 god | 24.06.2026. u 3:22 | Komentari: 12
Kako kaže Goethe:
”Mi smo u ovom životu prisutni samo kao duše koje trebaju ponijeti sa sobom ovo iskustvo.”
Informacije svih duša u svemiru, dostupne su svima u svakom trenutku i vječne su!
Da bismo bili zdraviji i sretni, njegujemo osjećaj cjelovitosti i jedinstva sa sobom i svemirom.
Danas
Autor: confessing
51 god | 23.06.2026. u 18:48 | Komentari: 41

Snimljeno 22.06.2026. oko 10 sati
...22. lipnja u Hrvatskoj se obilježava Dan antifašističke borbe, koji je državni blagdan i neradni dan, a svoj rođendan sam već davno prestala slaviti.
Autor: juicy-mama
78 god | 22.06.2026. u 16:02 | Komentari: 5
reko bi Drle.
i di su sad tu fkng apostrofi.
biti neiznenađen nije mudrost. ko neka mala smrt mu dođe. skužiš da si pojeden. mandaš mrvu simo tamo, al (apostrof jbte on!)
samo dugmići ostali. al (jbg ne mogu opet) zato miris iz furunčeta, mikoooo...
:)
Autor: mmmmmm_da
110 god | 21.06.2026. u 22:58 | Komentari: 6