I Gete je bio dete!
-za konfesing!
Lako je Napravit pitu od vrhunskih sastojaka. Ni tada ne ide sve samo po sebi. Opet može ispast da fali “ono nešto”
Čitam po portalima izjave što pravih znalaca, što vojske stručljaka koji su se dokopali besplatnog mikrofona u vrijeme koje guta sve što makar gravitira kožnom balunu. Tako entuzija
Slave dida i baba,
plavuša, mrkvasta i brineta,
a i ljepa garava teta,
slave i dječaci i momci,
muževi isto ako ih žene puste,
slave rvati u zemlji i dijaspori,
naši erceg/bosanci,
i svi naši prijatelji i znanci,
slave i oni "a šta san ti ja reka"
al oni slave i kad izgubimo
Kako kaže Goethe:
”Mi smo u ovom životu prisutni samo kao duše koje trebaju ponijeti sa sobom ovo iskustvo.”
Informacije svih duša u svemiru, dostupne su svima u svakom trenutku i vječne su!
Da bismo bili zdraviji i sretni, njegujemo osjećaj cjelovitosti i jedinstva sa sobom i svemirom.
Danas

Snimljeno 22.06.2026. oko 10 sati
...22. lipnja u Hrvatskoj se obilježava Dan antifašističke borbe, koji je državni blagdan i neradni dan, a svoj rođendan sam već davno prestala slaviti.
reko bi Drle.
i di su sad tu fkng apostrofi.
biti neiznenađen nije mudrost. ko neka mala smrt mu dođe. skužiš da si pojeden. mandaš mrvu simo tamo, al (apostrof jbte on!)
samo dugmići ostali. al (jbg ne mogu opet) zato miris iz furunčeta, mikoooo...
:)
Dođe mi ponekad tako i vrti mi se po glavi
Obično nedjeljom dok se rastežem u krevetu
https://youtu.be/9CbJ4ao75WU?si=NEo0GJkDY5RohzTC
Najvažniji alat u mojem zadnjem cca dvo - tri godišnjem životu. Još ako magarca uspijem nabavit, tj kupiti, mogao bih to nazvati ostvarenjem HR SNA, ne samo to ostvarenje nego čak i AMERIČKOG SNA. Opet pišem SVOJSTVENO u enigmama, zagonetkama, ili koji bi bio najpodesniji izraz starih NAJBOLJIH
Radio - The Doors"Link
kad se fotkaš, a želiš nasmiješen look u tom trenu, kažeš "Dallas" otvorenih očiju :-)
(probajte)
Oda Zastavi"Link
"Woody Allen o današnjem antisemitizmu i o tome koliko su slomljeni oni koji najglasnije viču i oni koji slijede masu"
Woody:
„Znate, uvijek sam mislio da je najveća prednost New Yorka to što čovjek može biti neurotičan, a da to nitko ne primijeti.
U drugim gradovima vas pošalju lije

Link
Te godine sam upoznala dečka koji je izgledao baš onak kak sam mislila da izgleda Princ na bijelom konju hahaha