Mogu li vjerovat

Frajeru. Koji se napio. Pa mi pijan piše.

Ma volim te - na whatts upp. Ne znam
Vidjeli smo se dva puta....a vele...in vino veritas.
Stalno smišljam nekaj da me zamrzi. Neki autodestruktivni fol. I uvijek me provali... ....kaj sad ?

Uredi zapis

22.06.2026. u 17:12   |   Komentari: 21   |   Dodaj komentar

Ajmo blogerice sve uskočite u badiće, a može i u tangice

Primamo i slike iz doba Austrougarske
Jer
Tražena ste roba u gradu
Samo ne znam kom
Valjda VI ZNATE
Jer
TRAŽENA STE ROBA U GRADU
fol

ahaha

Link

Uredi zapis

22.06.2026. u 11:23   |   Komentari: 1

Za moje dečke Š

moje pratitelje "iz daljine"
kao i većina onih koji prate blog iz daljine
"bez ulogiravanja"
VOZDRA

Link

Uredi zapis

22.06.2026. u 5:57   |   Komentari: 8

NUMERO UNO BLOGA

RikambY ;-)* Najbolji od Najgorih ;-)*

Uredi zapis

20.06.2026. u 18:15   |   Komentari: 14

Može li ovo biti stalkerska himna ?

I kaj je zapravo stalkanje i tko je stalker ?
I da li smo svi mi pomalo to
Ponekad
Prema nekom
Objektu našeg interesa . Nekom tko nas je zaintrigirao . Nekom kome smo možda --------- zavidni na nečem što nam se čini da nama nedostaje.....'
Pojma nemam
Al ideju sam dobila kad mi je jedan @Psiho Obožavatelj
poslao ovu pjesmu
Jučer ....
Pjesmu treba pažljivo poslušati. Riječi. A onda i pogled kojim nas pjevač "probada" dok pjeva
I ll be watching you - All the time, All the way, Only move......

Link

Uredi zapis

20.06.2026. u 7:45   |   Editirano: 20.06.2026. u 7:46   |   Komentari: 17

.

Uredi zapis

20.06.2026. u 7:39   |   Komentari: 2