Mogu li vjerovat
Frajeru. Koji se napio. Pa mi pijan piše.
Ma volim te - na whatts upp. Ne znam
Vidjeli smo se dva puta....a vele...in vino veritas.
Stalno smišljam nekaj da me zamrzi. Neki autodestruktivni fol. I uvijek me provali... ....kaj sad ?
22.06.2026. u 17:12 | Komentari: 21 | Dodaj komentar
Ajmo blogerice sve uskočite u badiće, a može i u tangice
Primamo i slike iz doba Austrougarske
Jer
Tražena ste roba u gradu
Samo ne znam kom
Valjda VI ZNATE
Jer
TRAŽENA STE ROBA U GRADU
fol
ahaha
Link
22.06.2026. u 11:23 | Komentari: 1
Za moje dečke Š
moje pratitelje "iz daljine"
kao i većina onih koji prate blog iz daljine
"bez ulogiravanja"
VOZDRA
Link
22.06.2026. u 5:57 | Komentari: 8
Može li ovo biti stalkerska himna ?
I kaj je zapravo stalkanje i tko je stalker ?
I da li smo svi mi pomalo to
Ponekad
Prema nekom
Objektu našeg interesa . Nekom tko nas je zaintrigirao . Nekom kome smo možda --------- zavidni na nečem što nam se čini da nama nedostaje.....'
Pojma nemam
Al ideju sam dobila kad mi je jedan @Psiho Obožavatelj
poslao ovu pjesmu
Jučer ....
Pjesmu treba pažljivo poslušati. Riječi. A onda i pogled kojim nas pjevač "probada" dok pjeva
I ll be watching you - All the time, All the way, Only move......
Link
20.06.2026. u 7:45 | Editirano: 20.06.2026. u 7:46 | Komentari: 17