EVO, TAK TREBA

Uredi zapis

05.06.2011. u 0:02   |   Komentari: 9   |   Dodaj komentar

MA, PREUMORNA SAM...

Uredi zapis

03.06.2011. u 23:18   |   Komentari: 28   |   Dodaj komentar

ETO, TAKAV...

Uredi zapis

02.06.2011. u 8:20   |   Komentari: 18   |   Dodaj komentar

KOJE SU BOLJE?

Uredi zapis

01.06.2011. u 12:24   |   Komentari: 22   |   Dodaj komentar

PITANJE PERSPEKTIVE

Uredi zapis

31.05.2011. u 23:14   |   Komentari: 5   |   Dodaj komentar

SIZIF

Uredi zapis

31.05.2011. u 6:52   |   Komentari: 13   |   Dodaj komentar

MOLLY



Molly su vlasnici napustili kad je u Louisianu stigao orkan Katrina. Tjednima je bila sama, a onda su je napokon našli i odveli u sklonište za životinje, gdje ju je pak grdno izgrizao neki džukac. Rana na nozi joj se zagnojila, ona nije imala vlasnika, i tak, sve u svemu, nije bilo baš bajno... Ali, kad ju je vidio kirurg, Rustin Moore, kad je skužio kako je pametna, kako zna rasporediti težinu, kako je pristupačna prema ljudima i željna pomoći, nije ju mogao odbiti. Odsjekao je nogu ispod koljena i napravio joj privremenu protezu.

Malo-pomalo, Molly se oporavila i proljepšala, napravili su joj trajnu protezu, dobila je i stalnu veterinarku, Allison Barca, koja priča: "Ponekad traži protezu, ponekad traži da je skinem, a ponekad mi zbriše. Nije ti baš svejedno kad ne možeš uloviti tronogog konja".

A Molly sad ima i posao: Kay, vlasnica skloništa za životinje, vodi je u obilazak bolnica, skloništa, staračkih domova i centara za rehabilitaciju - na sva mjesta gdje je ljudima potrebna nada.

I tak, kak reče pelpetum, ako ti je nešto kraće, onda je nešto drugo duže...

Cijela priča ovdje: Link

Uredi zapis

30.05.2011. u 23:29   |   Komentari: 8   |   Dodaj komentar

INVENTURA

Uredi zapis

29.05.2011. u 23:13   |   Komentari: 4   |   Dodaj komentar

OTKRIVANJE TEHNOLOGIJE



Osoba A (djevojčica): Sad ću te malo fotošopirati, bako...
Osoba B (baka s laptopom): A vidi njega, baš se lijepo razvio!
Osoba C (baka s pekinezerom): Dika majčina!
Osoba A (djevojčica): Tako, bako, niko ti neb' dao više od dvajs'pet!
Osoba B (baka s laptopom): Evo, piše, on bi me liz'o, a ja njemu da i ja to volim.
Osoba C (baka s pekinezerom) : Neka, neka...



Osoba A (dida): Ajd ne laži, to je ona!
Osoba B (baka s mačkom): Nisam, očiju mi!
Osoba C (baka s laptopom): Ma ja sam to, samo malo fotošop'rana...
Osoba A (dida): Ajde, ćerce, fotošop'raj malo i didu!



Osoba A (tamna marama): Šta ima, prijo, da se malo čujemo, jel' smetam...?
Osoba B (tamna marama): Nek si zvala, neka, nije sve za blog!
Osoba C (mačka): snima za transkripte

Uredi zapis

28.05.2011. u 13:30   |   Komentari: 6   |   Dodaj komentar

LIZ, LIZ

Uredi zapis

28.05.2011. u 9:29   |   Komentari: 34   |   Dodaj komentar