TRANSPORTER

Uredi zapis

26.01.2011. u 9:22   |   Komentari: 21   |   Dodaj komentar

PAMETNA GLAVICA

Uredi zapis

25.01.2011. u 22:57   |   Komentari: 21   |   Dodaj komentar

GLEDAM, A NE VIDIM

Uredi zapis

25.01.2011. u 6:38   |   Komentari: 5   |   Dodaj komentar

ŠTO NAS ODREĐUJE?

Uredi zapis

24.01.2011. u 22:34   |   Komentari: 47   |   Dodaj komentar

NEMAM VOLJE NI ZA ŠTO

Uredi zapis

24.01.2011. u 7:50   |   Komentari: 4   |   Dodaj komentar

IDEMO U KREVET

Uredi zapis

23.01.2011. u 23:23   |   Komentari: 2   |   Dodaj komentar

NISU SVI SVINJE

Uredi zapis

22.01.2011. u 21:48   |   Komentari: 8   |   Dodaj komentar

KOME TREBA MALO PAŽNJE?

Uredi zapis

21.01.2011. u 9:07   |   Komentari: 18   |   Dodaj komentar

MUŠKE SVINJE

Uredi zapis

20.01.2011. u 23:10   |   Komentari: 10   |   Dodaj komentar

LJUTA PISMA PIŠEM HIP HOP



Ljuta pisma pišem
Da suze ne brišem
Yap yap
Majketi!
Kod biljarskog štapa
Ostavi me klapa
Bokte!
Frendovi, ha?

A ja nemam stana
Nahrani me mama
Nemam ni diplome
Pa mi srce klone
Real life, yap!
Nemam posla
Nemam djece
Nemam dragog
Jer me neće
Love nemam
Želja imam
Već sam stara
Sva se klimam

Real life, oh yeah…
Zašto ona može a ja ne?
Ne ne nope!

Ali zato pive krešem
Pa se onda bolje tešem
S kretenom
Boktemazo!
Na pomoćnom ležaju u radioni
A ne doma na trinaestom katu
da ne smetam mamu il još gore tatu
Jer sve čuju oni
Bolje u blatu
Il bar popuši
12 piva s nogu strusi
Računam on je dobar u duši
Real life frend za sva vremena
Skinut će meni jad sa ramena
Yap!

Zašto ona može a ja ne?
Ne ne nope!
Majketi!
Bokteneće!

Ja sam samo htjela ono što me ide
Ekipu, cugu, a i ljubav pride
U real lajfu i u virtuali
Bit najveća faca na najvećoj skali
(I da me netko pošteno opali)
Da se cijeli svemir oko mene vrti
Sve do moje virtualne smrti
Desete po redu, a možda i više
Da real life sve što nemam jednostavno zbriše
Yap. Real life.

Usidjelica.
Lažljivica.
Uspaljenica.
Cugerica.
Munjara.

Ne ne ne – to nisam ja!

Real life, oh yeah…
Zašto ona može a ja ne?
Ne ne nope!
Zašto ona može a ja ne?
Majketi!
Bokte!

Imala je sreće
Ali više neće
Gadna pisma pišem
Da je s Iskre zbrišem
Da joj život sjebem
Da joj sve razjebem
Kao ona meni
Što se sada pjeni?
Yap.
Real life.
Hip hop.
Glupa sam ko top.

Uredi zapis

20.01.2011. u 14:37   |   Komentari: 7   |   Dodaj komentar

SAD ĆE DORUČAK

Uredi zapis

20.01.2011. u 7:42   |   Komentari: 7   |   Dodaj komentar

LJUTA PISMA PIŠEM



Ljuta pisma pišem
Gorke suze brišem
Ostavi me klapa
Kod biljarskog štapa
Nemam ni diplome
Pa mi srce klone
Nemam ja ni stana
O svem brinu tata mi i mama
Nemam posla, nemam djece
Nemam dragog, nitko mene neće
Dlaka mi se rijedi
I sve više sijedi
Sve što sebi htjedoh uzela je druga
Bez pitanja, bez zasluga
A ja bih bila sretna i uz kretena
Jerbo shvatih kakva sudba mi se sprema
Uz njeg ja bih znala da sam živa
Kad mrknem s nogu nekih 12 piva
Pa se uvalim u finu limuzinu
I zapjevam uz narodnjake i ugodnu klimu
Zatim u njegovoj radioni na ležaj legnem
Još koju pivicu potegnem
Dobar on je baš u duši
I voli kad cura puši
Al ni kreten nije baš budala
Uzalud ja sam sve njemu dala
On sad neće ni da me čuje
Otele su mi ga gadure i guje
I zato ja sad ljuta pisma pišem
I zato ja sad gorke suze brišem
U mojem srcu vlada teška tuga
A u glavi kaos, bijes i cuga

Uredi zapis

19.01.2011. u 22:40   |   Komentari: 81   |   Dodaj komentar