ajmo VJEŠTICE buđenjeeeeeeeeee !!!!!!!

TOTALNO DRUGAČIJE buđenje oooooooooo
Link

ako me koja traži, na zapadu će me UVIJEK naći, PRAVOVJERNOG PLESAČA
Link

ne traži li me, nek NE PITA ZA MENE
Link

pjesmom ljubav svoju bi zvao , ne znaći da sam lud, nego poMALO lud
Link

DOBRO JUTRO !!!!!!

Uredi zapis

28.05.2011. u 8:52   |   Editirano: 28.05.2011. u 8:55   |   Komentari: 9   |   Dodaj komentar

dojmljivo......

Ovo je posebno za" muškarčine", naravno i ja tu spadam, i meni odgovara malo vatrene vode , pa onda koja tvrđa cijepanica da se stavi u " konjske " ekspanzije i izgaranja
Da li u svijetu televizije vrte ovaj spot ,koji je u stvari mali dokumentarni film, ne znam, ali u svakom slučaju bi trebale
Koliko malo treba da se život pretvori u noćnu moru , u dramu...
.
.Link

Uredi zapis

27.05.2011. u 11:07   |   Komentari: 11   |   Dodaj komentar

ITD Band.......

Ljjepim te linkove kao da je ovo neki muzički sajt .U ovom trenutku je zasigurno muzika jedan dobar dio, koji daje kvalitetu ovom blogu.
.
Link
Link
.Link

Uredi zapis

26.05.2011. u 22:18   |   Komentari: 3   |   Dodaj komentar

dalekometna....

,Znaš da osječam svaku promjenu na tvom licu
iako si tako daleko..
znaš da sanjam svaki tvoj osmijeh, iako ga ne
vidim...znaš li da si mi uvijek tako blizu, iako
tako daleko...I osječam da želim priznati koliko
značiš mi....napokon za ljubav živim
verujem u nas....sve ove moje riječi dolaze iz
srca iskrene... da te ponekad podsjete
koliko Volim te!!!!!!
i znaj ljubavi koliko god puta da ti kažem da te
Volim nije dovoljno....
ono što osječam,prema tebi,ne može se napisati
riječima,riječi su tu previše male da bi
iskazale moje osječaje.... srce ne koristi
riječi, one su ipak tu.. suvišne....
kissi kissi !!!
..Link

Uredi zapis

26.05.2011. u 16:57   |   Komentari: 9   |   Dodaj komentar

ova mi pričica sasvim ok.....

Opet sam u profešurskim vodama. A kaj mogu ako mi te profesorice nekako samo idu srčeku
Profesorica Filozofije stoji ispred svog razreda i ispred sebe ima nekoliko predmeta. Kada je sat počeo, bez riječi uzima velikU praznu staklenu posudu i počinje ju puniti povećim kamenjem. Onda je upitala studente:
"Da li je ova posuda puna?"
Oni su se složili da je. Profesorica onda uzima kutiju sa šljunkom i nasipa ga odozgo. Malo je protresla posudu, i naravno šljunak je popunio prostor između kamenja. Onda je ponovo upitala isto. Uz smijeh, složili su se, da je. Profesorica sada uzima kutijicu pijeska i nasipa ga preko, u posudu sa kamenjem i šljunkom. Naravno, pijesak je popunio sve ostale šupljine.
"A sada, hoću da zamislite da je ovo vaš žvot!"-reče profesorica.
-"Kamenje predstavlja važne stvari - vašu obitelj, vašeg partnera, vaše zdravlje, vašu dijecu... - sve ono što bi vaš život činilo punim i onda kada bi sve druge stvari nestale. Šljjunak su sve druge stvari koje su vazne, kao što je posao, kuća, auto... Pijesak je sve ostalo. Sitnice. Ako u posudu prvo stavite piijesak, za kamenje i šljunak neće biti mjesta. Isto važi i u životu. Ako sve svoje vrijeme trošite na sitnice, na nevažne stvari, nećete imati prostora za ono što vam je važno. Obratite pažnju na one stvari koje su vam ključne za vašu sreću. Igrajte se sa djecom, nađite vremena da odete do liječnika na kontrolne preglede, iznenadite dragu osobu... Uvijek će biti vremena za posao, da se počisti kuća, pozovu prijatelji na večeru... Pobrinite se prvo za kamenje, za ono što je zaista važno. Postavite svoje prioritete. Sve ostalo je samo pijesak!"
A onda, jedan student uzme posudu za koju su se i profesorica i studenti složili da je puna, i nalije limenku piva unutra!
Naravno, pivo je popunilo sve ostale šupljine u posudi. Sada je ona ZAISTA bila puna!

POUKA: Koliko god da vam je život ispunjen, uvijek ima mjesta za još jedno pivo!

Ili pak možda ako Vam je glava puna misli, ne može biti tako puna da ne zasvijetli žaruljica za još poneku mudroliju. Što ako je prazna tintara, ili možda puna piljevine? . Uvijek če se netko naći, tko će još nešto dosipati.
Parking isto tako ne može biti toliko pun , da ne bi mogli negdje uvaliti svog matiza
Osim toga i ta katrica, fiček, buba i yugo 45 sa sedam osoba u njima, nikad nisu bili tako ispunjeni da ne bi mogla još koja osoba unutra, a isto vrijedi i za vlakove, buseve, tramvaje......
Uf uf sad se sjetio i naše državne uprave , ma tu nikad nije bilo gužve, uvijek se tu nađe mjesta, tu nema straha Za stranke da ne govorim.Malo sam skrenuo( u te vode ) ali samo na kratko. Sorry.
Što reči dalje UVIJEK SE NAĐE MJESTA....
..Link

Uredi zapis

26.05.2011. u 1:27   |   Editirano: 26.05.2011. u 8:55   |   Komentari: 7   |   Dodaj komentar

Hrvatski sustav mjernih jedinica/dopuna

OPIS SKRAČENICA IME
zapremnjina alkoholnog pića HIK Šeks
količina samoljublja JA Kosor
postotak neistine u rečenici LAŽ Hebrang
količina novca KEŠ Sanader
blentavost HA ? Milinović
ignoriranje NE ! Kalmeta
visina metalne ograde HOP Pernar

Uredi zapis

25.05.2011. u 11:54   |   Editirano: 25.05.2011. u 14:08   |   Komentari: 6   |   Dodaj komentar

malo se čudim.....

Svim slavoncima se pomalo čudim zakaj malo više ne puštaju svoju glazbu, ili ti stavljaju linkove. Malo više svojih tamburica.a Ima ih odličnih .
Nije sad da mi prokrvarilo srce nakon drugog panučija. Nego volim i poštujem tu tamburicu A možda sam ovdje stekao dojam da mi samo na en gleški paše Nije tako
Dalmoši nekako malo više to svoje poštuju,te svoje klape itd... Mi kontinetalci također, volimo i jedno idrugo, i da nekoga ne izostavim....
Nije da sad ja tu nešto ovo i ono, Slučajno sad posvečujem jednoj šibenčanki njezine koje ste čuli tisuću puta. I dnevno spominjaliLink

Uredi zapis

24.05.2011. u 18:15   |   Editirano: 24.05.2011. u 18:16   |   Komentari: 8   |   Dodaj komentar

naj, naj.....

Hit mjeseca ?
Ne, mnogo više.
Spot,?
Da
Naslov ?
Daaa . naslov svih naslova
Žena u crvenom, ženstvena.o.. u "kockastoj" navijačkoj majici.Prva kockica je bijela..Navijačica. Žongler
Toooo, ali volim šport.
Dame i gospodo !!!
Duran Duran - UNION OF THE SNAKE
Bravo Simon, svaka čast. Sad mi je još draže što sam bio na koncertu. Yes, yes.....

Link

Uredi zapis

24.05.2011. u 12:07   |   Komentari: 9   |   Dodaj komentar

zašto europljani toliko vole nogomet ????

Link
.
Usput tko je najbolji golman??
Žena Maca
- nema da ni jedna lopta uđe.
Uđe li koja igračina, ima da se dobro izbljuje i neće više biti sposoban za nastavak tekme.....
Ima dobre glazbe prije utakmice , na poluvremenu, a poslije pobjede da ne govorim
I tko ne bi volio nogomet
Ah ti ameri ne znaju kaj je prava stvar....

Link

Uredi zapis

24.05.2011. u 0:18   |   Editirano: 24.05.2011. u 1:45   |   Komentari: 0   |   Dodaj komentar

malo mudrolija.....

Profesor započne sat s punom čašom u ruci. Upitao je:
Što mislite, koliko je teška ova čaša?
- 50 gr,… 100 gr, … 125 gr… - nagađali su studenti.
-Ni ja ne znam. I dok je ne izvažemo, ne znamo. - rekao je profesor. - Ali ja sam htio pitati nešto drugo. Što će se dogoditi ako držim podignutu čašu nekoliko minuta?
- Ništa! - odgovore studenti.
Dobro. A ako je držim cijeli sat?
-Zaboljet će vas ruka - brzo odgovori jedan student.
Točno. A ako je držim cijeli dan?
- Ruka će vas početi jako boljeti, moguće je da će vam se ukočiti mišići, pa čak i cijela ruka.
Vrlo dobro. - nastavio je smireno profesor. - A dok se sve to događa je li se promijenila težina čaše?
- Ne! - odgovoriše studenti u glas.
Pa što je onda uzrok boli u ruci i grčenju mišića?!
Studenti se nađoše zbunjeni, situacija im je već ličila na zagonetku i svi zdušno počeše tražiti odgovor.
Što trebam učiniti da bih se oslobodio bola i tereta? -nastavi profesor.
- PUSTITE ČAŠU! - čuo se odjednom odgovor.
- Daaaa, to je to. To je odgovor. Pustite čašu! - uskliknuo je profesor.
To isto se događa i s našim problemima, našim teškim mislima. Misliti o njima nekoliko minuta je normalno, i u tome nema ničeg neispravnog ili pogrešnog. Ali ako ih zadržavamo u umu duže vrijeme, osjetit ćemo BOL. A ako to radimo jako dugo, previše dugo - osjetit ćemo ukočenost, nećemo biti u stanju raditi bilo što drugo.
Vrlo važno je razmišljati o određenim događajima ili doživljajima i izvoditi zaključke iz njih. No, važnije je znati kako osloboditi um od tih problema na kraju svakog dana… “pustiti da padnu” prije nego što utonemo u san.
Tako ćemo sebi uštedjeti veliki stres i napor i svako jutro ćemo se buditi svježi, vedri i odmorni.
Osjećat ćemo se ispunjeno novom snagom i lakoćom. I moći ćemo se izdići nad sve životne izazove.
I zato: PUSTI ČAŠU NA KRAJU SVAKOG DANA!

Lako je pisati , lako je govoriti.
kad bi bili odgajani u takvom duhuili vježbali ,možda bi ove riječi bilo mnogo lakše sprovesti u dijelo , ugraditi u naš sustav dnevnog djelovanja i življenja. Međutim svakodnevno gledamo i čitamo, da mnogo ljudi liježe i dižu se sa svojim problemima , a da na njihov ishod mogu utjecati u nekoj gotovo beznačajnoj mjeri
Posvečeno jednoj dragoj dopisivačici iz Chicaga

Link
Link

Uredi zapis

23.05.2011. u 13:41   |   Editirano: 23.05.2011. u 17:53   |   Komentari: 15   |   Dodaj komentar

tetovaža...

Zasto je dobro istetovirati 500 eura na onu mušku stvar ? (organ za znutarnje zadeve)

1. Uvijek imamo gotovinu u ruci.
2. Gledamo kako nam štednja raste, raste.
3 Djevojke, ljubavnice , žene mogu trošiti koliko žele
4 Kada nas netko moli da mu posudimo novac možemo mu reći
"Evo ti kurac" :

Uredi zapis

21.05.2011. u 21:21   |   Komentari: 14   |   Dodaj komentar

GOVOR MRŽNJE

Prime Minister Kevin Rudd - Australia

"EMIGRANTI, A NE AUSTRALCI, TREBAJU SE PRILAGODITI.
I to je to, bilo da vam odgovara ili ne. Sit sam toga da se ova nacija
zabrinjava da nismo možda uvrijedili neke individue ili njihovu kulturu. Od
terorističkog napada u Baliju do danas, svjedoci smo vala patriotizma koji
dolazi od većine Australaca.
Ova je kultura izgrađena tijekom dvijesto i više godina muka, truda i
pobjeda milijuna muškaraca i žena u potrazi za slobodom. Govorimo pretežno
ENGLESKI, a ne španjolski, libanonski, arapski, kineski, japanski, ili bilo
koji drugi jezik. Što znači da ukoliko želite biti dio ovog društva, naučite
naš jezik! Većina Australaca vjeruje u Boga. To nije neka kršćanska desna
orijentacija, niti je to politički nametnuto, to je ČINJENICA, jer su ovu
naciju, a to se vidi i iz dokumenata, utemeljili muškarci i žene kršćanske
vjere, na kršćanskim načelima. Naravno da je u tom slučaju adekvatno da se
kršćanska obilježja nalaze na zidovima naših škola. Ako je Bog za vas
uvreda, predlažem vam da odaberete drugi dio svijeta za vaš dom, jer je Bog
dio naše kulture. Dopustit ćemo vaše vjere i nećemo vas pitati zašto u to
vjerujete.
Tražimo od vas da prihvatite našu vjeru i da živite sa nama u harmoniji,
mirno i u radosti.
Ovo je NAŠA DOMOVINA, NAŠA ZEMLJA i NAŠ STIL ŽIVOTA i dopustit ćemo i vama
da u svemu tome uživate.
Ali, prije svega, ukoliko se ne prestanete žaliti, protestirati i užasavati
NAŠOM ZASTAVOM, NAŠOM ČAŠĆU, NAŠOM KRŠĆANSKOM VJEROM, NAŠIM NAČINOM ŽIVOTA,
srdačno vam preporučujem da iskoristite drugu veliku slobodu koju imaju
Australci, SLOBODA DA NAPUSTITE NAŠU ZEMLJU. Ukoliko ste ovde nesretni, onda
OTIĐITE.
Nitko vas nije prinudno ovdje doveo. Već ste vi sami tražili da vas ovdje
primimo.
Dakle, prihvatite državu koju ste SAMI odabrali."

Premijer Kevin Rudd, Australija

Uredi zapis

20.05.2011. u 0:38   |   Editirano: 25.06.2011. u 21:16   |   Komentari: 2   |   Dodaj komentar

DJ Tiesto - Kritika

Uredi zapis

19.05.2011. u 13:43   |   Komentari: 1   |   Dodaj komentar