HALO!?

Pa za koje govno vi savršeni frajeri onda dolazite ovdje tražiti pičone????? Šta je frajeri? Vani ne padaju na vaš izgled? Spika vam ne valja? Lakše je ovdje gdje ne vide kako stvarno izgledate, ne čuju vaše glupe spike i ne puše vaše jadne i prozirne laži? Jadni li ste koliko vas se ovdje skupilo! Čudo da ovdje ima još itko normalan! Hrpa fucking pozera i frajera wannabija, a vani se za vama ni kokoš ne bi okrenula. I koji vam je onda prvi ulet? Kakvo tijelo imaš? Hahahaha ako si se prepoznao u ičem od ovog..... NABAVI SI PAR MUDA, IZAĐI VAN I NAĐI SI TREBU ZA JEBAVANJE!!!!!!

23.11.2007. u 2:26   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

koza

Autor: Fuego_En_El_Fuego   |   23.11.2007. u 2:35   |   opcije


Nikad uletno ne pitam. Kakvo tijelo imaš. Nego koju pozu najviše voliš.

Autor: kronichan   |   23.11.2007. u 2:36   |   opcije


samo oštro šnjimi šerife, nikad tu ne bu reda dok ti to malo ne zašamaraš sve, hračneš masnjaka prek ramena i odeš zveckajuć mamuzama :D

Autor: pike_TS   |   23.11.2007. u 2:53   |   opcije


a kaj su to pičoni? da nije to neka rijetka pasmina ženke kojoj ti pripadaš?
nego prvu ulet..si kreditno sposobna da mi budeš bar jamac, jer u suprotnom neznam koji bi se k...c uopče sramotio s tobom?
a tebe osobno zovem na jedan na brzaka i to na jednostrano zadovoljstvo(naravno moje),..evo ti pusa u čelo

Autor: pueblobalkanezz   |   23.11.2007. u 2:53   |   opcije


hahahhaha mala slabo vrijeđaš:)))

Autor: Lorena_38   |   23.11.2007. u 2:55   |   opcije


Oj,djevo draga,nekaj si malo sfrustrirana?

Autor: hej-branka-branka   |   23.11.2007. u 7:55   |   opcije


Jel to najbolje sto mozes,zatrovana feministkinjo.Jezicinu bolje cuvaj za lizanje svojih istomisljenica.Stvarno si slucaj za specijalistu.Razmisli o tome,sigurno mogu i tebi pomoci!!!

Autor: medo_plisani   |   23.11.2007. u 7:58   |   opcije


ZNAČI TO TE MUČI:))))....

Autor: pinkpanther0   |   23.11.2007. u 8:25   |   opcije


evo ja se prepoznah...a štaš svijet je mali....>BD

Autor: 351837   |   23.11.2007. u 8:32   |   opcije


Zar je to najbolje što ste smogli snage za napisat??? hahahaha očekivala sam puno više od tako raznovrsnog društva ovdje.... al ajde bar mi niste ostali dužni ;))

Autor: Ivy77   |   24.11.2007. u 2:08   |   opcije


Dodaj komentar