ma daj Vegaaaaaaaaaa
Autor: ANGELVER | 02.06.2010. u 23:24 | opcije
Angie, pa to je neotrovnica - vidi, škrbava sikterušica!
Autor: vegavega8 | 02.06.2010. u 23:25 | opcije
zar si baš morala:-(((sad?
Autor: azurna_kuglica | 02.06.2010. u 23:25 | opcije
Kretenčugo, pazi da ti ne završi u šupku, ušima, nosu i grlu! Miči se odavde, mrš, sikter!!!
Autor: vegavega8 | 02.06.2010. u 23:26 | opcije
Jesam, kuglice. A ti si baš morala pitati?
Autor: vegavega8 | 02.06.2010. u 23:26 | opcije
zar se smiju dodavati osobne slike?
Autor: YPENAX | 02.06.2010. u 23:27 | opcije
sanjat cu je:-(((
Autor: azurna_kuglica | 02.06.2010. u 23:27 | opcije
Nekada je to bila najljepša životinja...i uopće nije gmizala po zemlji...
Autor: Otkrivenje | 02.06.2010. u 23:28 | opcije
ma baš je grda.. nekad sam se igrala sa bjelouškicama.. plašila curice njima.. a sad.. brrrrrrrrr.. mislim da je to zbog par bliskih susreta sa riđovkama
Autor: ANGELVER | 02.06.2010. u 23:28 | opcije
pozdrav Vega, brrr :)))
Autor: Jaxyz | 02.06.2010. u 23:29 | opcije
:))))))))))))))))))))))))))))))))))
WELCOME
Autor: eternis | 02.06.2010. u 23:31 | opcije
zeleni piton? pa oni su potpuno miroljubivi! no ipak je malo neugodno sjediti s njima na istom trosjedu. :)
Autor: hemera_heute | 02.06.2010. u 23:31 | opcije
Ova zmija je neka dobrica... to se vidi po boji :), :)*
Autor: TeeJay | 02.06.2010. u 23:31 | opcije
Dida, tvog "pitončeka" smo već vidjeli ;-(
Autor: vegavega8 | 02.06.2010. u 23:31 | opcije
Evo, TJ je skužio poantu - PUS, TJ! :-))))
Autor: vegavega8 | 02.06.2010. u 23:32 | opcije
i tebi Vega, kiss :)*
Autor: TeeJay | 02.06.2010. u 23:34 | opcije
Mah-mah svima, ne brinite, na lageru ima još puuuunoooooo krznaša, pernaša, mekušaca, kopitara i ostalih stvorenja - naći će se za svakog poneko ;-))
Autor: vegavega8 | 02.06.2010. u 23:38 | opcije
Dida, tvog "pitončeka" smo već vidjeli ;-( ++ +++ a kada ćemo, Vega, vidjeti tvog pitona?
Autor: YPENAX | 02.06.2010. u 23:46 | opcije
sad sam se zbudij.........kakva je to neman?
Autor: kjeten | 02.06.2010. u 23:49 | opcije
Da nije tako vitka, pomislio bih da se radi o tvojoj slici.
Autor: eros_iz_rijeke | 03.06.2010. u 0:10 | opcije