SIKTERUŠA!

02.06.2010. u 23:22   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ma daj Vegaaaaaaaaaa

Autor: ANGELVER   |   02.06.2010. u 23:24   |   opcije


Angie, pa to je neotrovnica - vidi, škrbava sikterušica!

Autor: vegavega8   |   02.06.2010. u 23:25   |   opcije


zar si baš morala:-(((sad?

Autor: azurna_kuglica   |   02.06.2010. u 23:25   |   opcije


Kretenčugo, pazi da ti ne završi u šupku, ušima, nosu i grlu! Miči se odavde, mrš, sikter!!!

Autor: vegavega8   |   02.06.2010. u 23:26   |   opcije


Jesam, kuglice. A ti si baš morala pitati?

Autor: vegavega8   |   02.06.2010. u 23:26   |   opcije


zar se smiju dodavati osobne slike?

Autor: YPENAX   |   02.06.2010. u 23:27   |   opcije


sanjat cu je:-(((

Autor: azurna_kuglica   |   02.06.2010. u 23:27   |   opcije


Nekada je to bila najljepša životinja...i uopće nije gmizala po zemlji...

Autor: Otkrivenje   |   02.06.2010. u 23:28   |   opcije


ma baš je grda.. nekad sam se igrala sa bjelouškicama.. plašila curice njima.. a sad.. brrrrrrrrr.. mislim da je to zbog par bliskih susreta sa riđovkama

Autor: ANGELVER   |   02.06.2010. u 23:28   |   opcije


pozdrav Vega, brrr :)))

Autor: Jaxyz   |   02.06.2010. u 23:29   |   opcije


:))))))))))))))))))))))))))))))))))
WELCOME

Autor: eternis   |   02.06.2010. u 23:31   |   opcije


zeleni piton? pa oni su potpuno miroljubivi! no ipak je malo neugodno sjediti s njima na istom trosjedu. :)

Autor: hemera_heute   |   02.06.2010. u 23:31   |   opcije


Ova zmija je neka dobrica... to se vidi po boji :), :)*

Autor: TeeJay   |   02.06.2010. u 23:31   |   opcije


Dida, tvog "pitončeka" smo već vidjeli ;-(

Autor: vegavega8   |   02.06.2010. u 23:31   |   opcije


Evo, TJ je skužio poantu - PUS, TJ! :-))))

Autor: vegavega8   |   02.06.2010. u 23:32   |   opcije


i tebi Vega, kiss :)*

Autor: TeeJay   |   02.06.2010. u 23:34   |   opcije


Mah-mah svima, ne brinite, na lageru ima još puuuunoooooo krznaša, pernaša, mekušaca, kopitara i ostalih stvorenja - naći će se za svakog poneko ;-))

Autor: vegavega8   |   02.06.2010. u 23:38   |   opcije


Dida, tvog "pitončeka" smo već vidjeli ;-( ++ +++ a kada ćemo, Vega, vidjeti tvog pitona?

Autor: YPENAX   |   02.06.2010. u 23:46   |   opcije


sad sam se zbudij.........kakva je to neman?

Autor: kjeten   |   02.06.2010. u 23:49   |   opcije


Da nije tako vitka, pomislio bih da se radi o tvojoj slici.

Autor: eros_iz_rijeke   |   03.06.2010. u 0:10   |   opcije


Dodaj komentar