svaka čast, slika za mesojednu palmu!

Autor: politikant   |   03.06.2010. u 14:08   |   opcije


jaaooo, koji dezert !... širiš nam vidike :)))

Autor: Petra-a-stijena   |   03.06.2010. u 14:08   |   opcije


hahaha, presladak.

Autor: mesojeda_palma   |   03.06.2010. u 14:09   |   opcije


Širim, širim, al na horizontu niš novoga ;-))

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 14:10   |   opcije


nema više komentatora... svi na dezertu :))

Autor: Petra-a-stijena   |   03.06.2010. u 14:35   |   opcije


Drago mi je ako sam ih nadahnula :-))))

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 14:36   |   opcije


Dodaj komentar