svaka čast, slika za mesojednu palmu!
Autor: politikant | 03.06.2010. u 14:08 | opcije
jaaooo, koji dezert !... širiš nam vidike :)))
Autor: Petra-a-stijena | 03.06.2010. u 14:08 | opcije
hahaha, presladak.
Autor: mesojeda_palma | 03.06.2010. u 14:09 | opcije
Širim, širim, al na horizontu niš novoga ;-))
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 14:10 | opcije
nema više komentatora... svi na dezertu :))
Autor: Petra-a-stijena | 03.06.2010. u 14:35 | opcije
Drago mi je ako sam ih nadahnula :-))))
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 14:36 | opcije