zašto životinjama, a i majmunima nikada na glavi ne može narasti kosa duža nego na ostalim dijelovma tijela kao što može ljudima?!
Autor: Illija | 03.06.2010. u 21:36 | opcije
a jadni majmun, trebao mu je netko objasnit koncept žvake :))
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 21:37 | opcije
imaju li ljudi koji održavaju dužinu kose u skladu s dužinom dlaka na ostalim dijelovima tijela nešto animalno u sebi?!
Autor: Illija | 03.06.2010. u 21:38 | opcije
e pa sad, nisu sve dlake jednako duge
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 21:39 | opcije
Vrlo zanimljiva pitanja, Illija. Mogli bismo ih pretresti na peveteu ;-))
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 21:40 | opcije
Ima pero praf: na jajima su uvijek kraće, a u jajetu dugačke :-((
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 21:41 | opcije
pametno zboriš, nemoš i jare i pare
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 21:42 | opcije
Nego, pero, kak bi ti objasnio koncept žvake? Majmunu, na primjer.
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 21:43 | opcije
ja njemu , ko svoj svome jako teško, više sam mislio da će se nać neki ko će nam objeasnit obojici
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 21:44 | opcije
Ja mislim da je to ovdje strogo čuvana tajna! ;-))
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 21:45 | opcije
e onda smo i ja i majmun u banani :))
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 21:46 | opcije
Pa to je super ako voliš banane! Majmuni ih vole, to svi znaju.
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 21:47 | opcije
Ali nisu svi u banani, neki su i kod mene na peveteu. I ti nisu baš zadovoljni, hm...
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 21:48 | opcije
ma znam ja šta volim, banane su na prvom mjestu, ali me buni šta sa žvakom ?? :))
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 21:49 | opcije
ne komentiram pevete, jer samo može nastat belaj :))
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 21:53 | opcije
Kako što sa žvakom - pa žvaka je zakon! Viš kak se divno možeš njome zabavljati, satima i danima. Samo je bitno da je netko (ili ti osobno) dobro prožvače.
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 21:56 | opcije
Znači prvo dobro sažvakati, onda se zabavljati satima ili danima..neće li to otupit nakon toliko žvakanja i zabavljanja..mislim izgubit okus, miris osjet..šta god već ??
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 22:00 | opcije
Nije žvaka za seljaka.
Autor: dudhaimurvimorus | 03.06.2010. u 22:23 | opcije
A nije ni svaki žvak dosadnjak ;-))
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 22:29 | opcije
Isprike peri zbog napuštanja živahne rasprave, bijah odvučena višim silama s dugim dlakama!
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 22:30 | opcije
ako su dlakave sile onda ok..:))
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 22:31 | opcije