PEVETE

03.06.2010. u 21:32   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

zašto životinjama, a i majmunima nikada na glavi ne može narasti kosa duža nego na ostalim dijelovma tijela kao što može ljudima?!

Autor: Illija   |   03.06.2010. u 21:36   |   opcije


a jadni majmun, trebao mu je netko objasnit koncept žvake :))

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 21:37   |   opcije


imaju li ljudi koji održavaju dužinu kose u skladu s dužinom dlaka na ostalim dijelovima tijela nešto animalno u sebi?!

Autor: Illija   |   03.06.2010. u 21:38   |   opcije


e pa sad, nisu sve dlake jednako duge

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 21:39   |   opcije


Vrlo zanimljiva pitanja, Illija. Mogli bismo ih pretresti na peveteu ;-))

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 21:40   |   opcije


Ima pero praf: na jajima su uvijek kraće, a u jajetu dugačke :-((

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 21:41   |   opcije


pametno zboriš, nemoš i jare i pare

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 21:42   |   opcije


Nego, pero, kak bi ti objasnio koncept žvake? Majmunu, na primjer.

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 21:43   |   opcije


ja njemu , ko svoj svome jako teško, više sam mislio da će se nać neki ko će nam objeasnit obojici

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 21:44   |   opcije


Ja mislim da je to ovdje strogo čuvana tajna! ;-))

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 21:45   |   opcije


e onda smo i ja i majmun u banani :))

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 21:46   |   opcije


Pa to je super ako voliš banane! Majmuni ih vole, to svi znaju.

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 21:47   |   opcije


Ali nisu svi u banani, neki su i kod mene na peveteu. I ti nisu baš zadovoljni, hm...

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 21:48   |   opcije


ma znam ja šta volim, banane su na prvom mjestu, ali me buni šta sa žvakom ?? :))

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 21:49   |   opcije


ne komentiram pevete, jer samo može nastat belaj :))

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 21:53   |   opcije


Kako što sa žvakom - pa žvaka je zakon! Viš kak se divno možeš njome zabavljati, satima i danima. Samo je bitno da je netko (ili ti osobno) dobro prožvače.

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 21:56   |   opcije


Znači prvo dobro sažvakati, onda se zabavljati satima ili danima..neće li to otupit nakon toliko žvakanja i zabavljanja..mislim izgubit okus, miris osjet..šta god već ??

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 22:00   |   opcije


Nije žvaka za seljaka.

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.06.2010. u 22:23   |   opcije


A nije ni svaki žvak dosadnjak ;-))

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 22:29   |   opcije


Isprike peri zbog napuštanja živahne rasprave, bijah odvučena višim silama s dugim dlakama!

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 22:30   |   opcije


ako su dlakave sile onda ok..:))

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 22:31   |   opcije


Dodaj komentar