jesi prodala auto ..???
Autor: ljubav_ne_postoji | 03.06.2010. u 23:14 | opcije
Jock, pa blagdan je, kad bih prije???
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 23:19 | opcije
svatio i ja da ovo nije o majmunu :))
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 23:20 | opcije
Uglavnom i nije, pero ;-))
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 23:22 | opcije
Nego, koliko si ti mršav?
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 23:22 | opcije
kost i koža ;)
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 23:24 | opcije
Znači, perolak?
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 23:25 | opcije
vidi vidi ko da anđeli iztebe govore :)..perolak al ne za aute
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 23:27 | opcije
Pa za nokat, jel tak?
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 23:33 | opcije
je to i biciklu :)
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 23:34 | opcije
Super! Onda ne budeš odletio ako puhnem u tebe :-))
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 23:36 | opcije
vega, koji avto? I kakve je boje?
Autor: dudhaimurvimorus | 03.06.2010. u 23:38 | opcije
A ne ne, uvijek imam neku tešku torbu kod sebe da me drži na mjestu..:)
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 23:39 | opcije
Clio, Ivičine boje (ona svijetlo zelenkasto-žuta), jutros skaramboliran na parkiralištu :-(( (vidi moj ranojutarnji blog).
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 23:39 | opcije
A ti vitlaš oko nje, je li, perce? :-)))))
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 23:40 | opcije
nako ko zastava, pa ako mi se još poslože majica i hlaće to na nešto izgleda :))
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 23:42 | opcije
Izvjetren, lagan i poletan - TO!!!
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 23:48 | opcije
Ma ne moraš mi laskat, ja ne kupujem auto :))
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 23:49 | opcije
Ma to ja samo malo ventiliram dojmove :-)) Ali, neću više, evo, idem spavati. Laka ti noćka!
Autor: vegavega8 | 03.06.2010. u 23:54 | opcije
Također i tebi
Autor: skinny-pero | 03.06.2010. u 23:56 | opcije