jesi prodala auto ..???

Autor: ljubav_ne_postoji   |   03.06.2010. u 23:14   |   opcije


Jock, pa blagdan je, kad bih prije???

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 23:19   |   opcije


svatio i ja da ovo nije o majmunu :))

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 23:20   |   opcije


Uglavnom i nije, pero ;-))

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 23:22   |   opcije


Nego, koliko si ti mršav?

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 23:22   |   opcije


kost i koža ;)

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 23:24   |   opcije


Znači, perolak?

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 23:25   |   opcije


vidi vidi ko da anđeli iztebe govore :)..perolak al ne za aute

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 23:27   |   opcije


Pa za nokat, jel tak?

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 23:33   |   opcije


je to i biciklu :)

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 23:34   |   opcije


Super! Onda ne budeš odletio ako puhnem u tebe :-))

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 23:36   |   opcije


vega, koji avto? I kakve je boje?

Autor: dudhaimurvimorus   |   03.06.2010. u 23:38   |   opcije


A ne ne, uvijek imam neku tešku torbu kod sebe da me drži na mjestu..:)

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 23:39   |   opcije


Clio, Ivičine boje (ona svijetlo zelenkasto-žuta), jutros skaramboliran na parkiralištu :-(( (vidi moj ranojutarnji blog).

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 23:39   |   opcije


A ti vitlaš oko nje, je li, perce? :-)))))

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 23:40   |   opcije


nako ko zastava, pa ako mi se još poslože majica i hlaće to na nešto izgleda :))

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 23:42   |   opcije


Izvjetren, lagan i poletan - TO!!!

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 23:48   |   opcije


Ma ne moraš mi laskat, ja ne kupujem auto :))

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 23:49   |   opcije


Ma to ja samo malo ventiliram dojmove :-)) Ali, neću više, evo, idem spavati. Laka ti noćka!

Autor: vegavega8   |   03.06.2010. u 23:54   |   opcije


Također i tebi

Autor: skinny-pero   |   03.06.2010. u 23:56   |   opcije


Dodaj komentar