..dobro jutro,i da,htio bi biti na njegovom mjestu:)

Autor: labrador1974   |   04.06.2010. u 8:23   |   opcije


Kod mede se dobro jede, sve friško :-))

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 8:26   |   opcije


..bogme mu niš ne fali,izgleda da je već sit,sad se igra malo:)

Autor: labrador1974   |   04.06.2010. u 8:31   |   opcije


Zato jer nije cicija - kad ima, voli podijeliti :-))

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 8:33   |   opcije


..a di mu je frendica?..čuva bebača ili se sunča.

Autor: labrador1974   |   04.06.2010. u 8:35   |   opcije


Frendica još spava, sad će on njoj doručak u krevet :-))

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 8:52   |   opcije


..pravi medo,svaka mu čast,pozz moram gibati:)

Autor: labrador1974   |   04.06.2010. u 8:55   |   opcije


Mah-mah, nadam se da te ovaj doručak okrijepio :-))

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 9:00   |   opcije


Dodaj komentar