..dobro jutro,i da,htio bi biti na njegovom mjestu:)
Autor: labrador1974 | 04.06.2010. u 8:23 | opcije
Kod mede se dobro jede, sve friško :-))
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 8:26 | opcije
..bogme mu niš ne fali,izgleda da je već sit,sad se igra malo:)
Autor: labrador1974 | 04.06.2010. u 8:31 | opcije
Zato jer nije cicija - kad ima, voli podijeliti :-))
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 8:33 | opcije
..a di mu je frendica?..čuva bebača ili se sunča.
Autor: labrador1974 | 04.06.2010. u 8:35 | opcije
Frendica još spava, sad će on njoj doručak u krevet :-))
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 8:52 | opcije
..pravi medo,svaka mu čast,pozz moram gibati:)
Autor: labrador1974 | 04.06.2010. u 8:55 | opcije
Mah-mah, nadam se da te ovaj doručak okrijepio :-))
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 9:00 | opcije