ĐIZSS,OVAJ JE ZADRIJEMAL,NA P.....
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 20:01 | opcije
Nije, neg se nemre sjetit gdje su mu lisičine.
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 20:03 | opcije
pak ne izgleda mi baš kak polismen,
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 20:05 | opcije
Nije samo policija puna lija.
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 20:07 | opcije
Ako i nije polismen, bar se čini pismen.
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 20:07 | opcije
malo sam zbunjen wega, ovo meni izgleda kak jebački blog??
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 20:15 | opcije
Koress, ne znam ja kak si ti zamišljaš jebanje i takve blogove, ali sam sigurna da ni jedno ne znaš napraviti kak spada.
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 20:17 | opcije
oho,pak si preveč knjige čitala pak misliš da si si pre pametna,
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 20:19 | opcije
eto,zašto se trebas čuvati šumice:))
Autor: uzet-cu-te-na-oblaku | 04.06.2010. u 20:20 | opcije
Kores, iz knjiga se da svašta naučiti, ali u ovim aktivnostima je ipak presudna praksa.
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 20:23 | opcije
Hej, oblačni uzimatelju! Pa jesemti, gdje nije opasno? Poletiš - čap! Prošetaš - bum! Pa kaj da mi cure delamo? Niš, mraka se ne bojim, sve drugo znam... ;-))
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 20:24 | opcije
jebate,tak javno pišeš da sam slab jebač,
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 20:25 | opcije
Pa ti to sam javno produciraš nekoliko puta na dan, Kores. Ja ne bih odala nešto što je tajna.
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 20:31 | opcije
joj wega pak ti neznaš čitati između redova,:)
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 20:35 | opcije
korrrres srečo,zapleo se ti u priću?
Autor: glasse | 04.06.2010. u 20:38 | opcije
Kores, čitam ja tebe kao bukvar!
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 20:39 | opcije
jebiga wega,sjebala si mi imge,kaj bum sad??
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 20:42 | opcije
Ma nisam, kores, pa ja s tobom nikakvo jebanje ne bih provodila...
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 20:46 | opcije
gllase, sjebala me wega,kaj bum sad?? nebum se oženil još sljedečih sto let.
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 20:47 | opcije
korrrrres,srečo,mislin da si to ućinio sam :D
Autor: glasse | 04.06.2010. u 20:48 | opcije
wega pak ja tebi nikad nisam ni nudil jebanje neg brak,ono svadba muzikaši,,a i obečala si mi da bumo išli u zoo??
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 20:48 | opcije
Bože dragi, ti kores sve okreneš na sex, pa i ovakvu finu sliku :)
Autor: skinny-pero | 04.06.2010. u 20:51 | opcije
Je, koress, o svadbi još razmišljam, možda dođe vrijeme kad bi mi takav brak bez seksa i prijao... Ali, u zoo te odmah mogu odvesti, nema frke, sad je baš sezona parenja. Morti nekaj i naučiš ;-))
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 20:55 | opcije
Glasse, badave govoriš, tužibaba je uvijek tužibaba, a nikad krivac :-((
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 20:56 | opcije
Eee, dovijorio i Pero! :-)))
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 20:56 | opcije
Moj naklon vega :)
Autor: skinny-pero | 04.06.2010. u 20:57 | opcije
ostavljam te u dobrom društvu....korrrrrres če se snači....ponekad ga samo treba preusmjeriti :D
Autor: glasse | 04.06.2010. u 20:59 | opcije
Ne bojim se ja za njega ;-)) Nego, i ja moram malo mrdnuti, vidimo se kasnije, mah-mah!
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 21:05 | opcije
hmm,tužibaba nemrem akceptirati,wega znaš kak je: ne volim dok nekoga uzdižu bez pravog razloga,ti sve nešt glumiš finoču,al nebi dala prosjku bez ruku nit kunu,neg rađe kupila svom peseku skuplju hranu,a i dirnula si neke osobe koje su puno plemenitije od tebe,pošto si obrisala nickove nisam se mogao suzdržati ,dok su neki tvoji obožavatelji cmoljiči za tobom,sam sam napisal istinu,dobricu si napadala bez veze,a i đeny,to me je jako pogodilo,al nisam imael priliku ispucati se,ima još puno stvari koje bi ti mogo navesti,al za danas je dosta,primjer si običnog gratskog snoba,,
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 21:06 | opcije