DOLIJALA JE!

04.06.2010. u 20:00   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ĐIZSS,OVAJ JE ZADRIJEMAL,NA P.....

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 20:01   |   opcije


Nije, neg se nemre sjetit gdje su mu lisičine.

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 20:03   |   opcije


pak ne izgleda mi baš kak polismen,

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 20:05   |   opcije


Nije samo policija puna lija.

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 20:07   |   opcije


Ako i nije polismen, bar se čini pismen.

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 20:07   |   opcije


malo sam zbunjen wega, ovo meni izgleda kak jebački blog??

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 20:15   |   opcije


Koress, ne znam ja kak si ti zamišljaš jebanje i takve blogove, ali sam sigurna da ni jedno ne znaš napraviti kak spada.

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 20:17   |   opcije


oho,pak si preveč knjige čitala pak misliš da si si pre pametna,

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 20:19   |   opcije


eto,zašto se trebas čuvati šumice:))

Autor: uzet-cu-te-na-oblaku   |   04.06.2010. u 20:20   |   opcije


Kores, iz knjiga se da svašta naučiti, ali u ovim aktivnostima je ipak presudna praksa.

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 20:23   |   opcije


Hej, oblačni uzimatelju! Pa jesemti, gdje nije opasno? Poletiš - čap! Prošetaš - bum! Pa kaj da mi cure delamo? Niš, mraka se ne bojim, sve drugo znam... ;-))

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 20:24   |   opcije


jebate,tak javno pišeš da sam slab jebač,

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 20:25   |   opcije


Pa ti to sam javno produciraš nekoliko puta na dan, Kores. Ja ne bih odala nešto što je tajna.

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 20:31   |   opcije


joj wega pak ti neznaš čitati između redova,:)

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 20:35   |   opcije


korrrres srečo,zapleo se ti u priću?

Autor: glasse   |   04.06.2010. u 20:38   |   opcije


Kores, čitam ja tebe kao bukvar!

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 20:39   |   opcije


jebiga wega,sjebala si mi imge,kaj bum sad??

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 20:42   |   opcije


Ma nisam, kores, pa ja s tobom nikakvo jebanje ne bih provodila...

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 20:46   |   opcije


gllase, sjebala me wega,kaj bum sad?? nebum se oženil još sljedečih sto let.

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 20:47   |   opcije


korrrrres,srečo,mislin da si to ućinio sam :D

Autor: glasse   |   04.06.2010. u 20:48   |   opcije


wega pak ja tebi nikad nisam ni nudil jebanje neg brak,ono svadba muzikaši,,a i obečala si mi da bumo išli u zoo??

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 20:48   |   opcije


Bože dragi, ti kores sve okreneš na sex, pa i ovakvu finu sliku :)

Autor: skinny-pero   |   04.06.2010. u 20:51   |   opcije


Je, koress, o svadbi još razmišljam, možda dođe vrijeme kad bi mi takav brak bez seksa i prijao... Ali, u zoo te odmah mogu odvesti, nema frke, sad je baš sezona parenja. Morti nekaj i naučiš ;-))

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 20:55   |   opcije


Glasse, badave govoriš, tužibaba je uvijek tužibaba, a nikad krivac :-((

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 20:56   |   opcije


Eee, dovijorio i Pero! :-)))

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 20:56   |   opcije


Moj naklon vega :)

Autor: skinny-pero   |   04.06.2010. u 20:57   |   opcije


ostavljam te u dobrom društvu....korrrrrres če se snači....ponekad ga samo treba preusmjeriti :D

Autor: glasse   |   04.06.2010. u 20:59   |   opcije


Ne bojim se ja za njega ;-)) Nego, i ja moram malo mrdnuti, vidimo se kasnije, mah-mah!

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 21:05   |   opcije


hmm,tužibaba nemrem akceptirati,wega znaš kak je: ne volim dok nekoga uzdižu bez pravog razloga,ti sve nešt glumiš finoču,al nebi dala prosjku bez ruku nit kunu,neg rađe kupila svom peseku skuplju hranu,a i dirnula si neke osobe koje su puno plemenitije od tebe,pošto si obrisala nickove nisam se mogao suzdržati ,dok su neki tvoji obožavatelji cmoljiči za tobom,sam sam napisal istinu,dobricu si napadala bez veze,a i đeny,to me je jako pogodilo,al nisam imael priliku ispucati se,ima još puno stvari koje bi ti mogo navesti,al za danas je dosta,primjer si običnog gratskog snoba,,

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 21:06   |   opcije


Dodaj komentar