LJUBAV JE NA SELU

04.06.2010. u 22:44   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

cmmmmmok.)

Autor: PAMELA_007   |   04.06.2010. u 22:44   |   opcije


Ovaj mi izgleda kao Slonic Tonic, nekako...

Autor: juicy-mama   |   04.06.2010. u 22:45   |   opcije


Šminker! A bio je i na dijeti, viš kak mu se kožura objesila :-))

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 22:46   |   opcije


znaš kak se veli bosanski ljubav je na selu?

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 22:48   |   opcije


Vidim da ću saznati.

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 22:49   |   opcije


prči me na njivi,hehehehe

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 22:50   |   opcije


a obećala si mi da nećeš drugima pokazivati svoju sliku!?.

Autor: YPENAX   |   04.06.2010. u 22:54   |   opcije


Vidim da seoska tematika budi sirove strasti u vama, dečki :-)))

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 22:56   |   opcije


bolje bit seljak neg malograđanin,jel?

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 22:58   |   opcije


bar je uredno počešljan

Autor: roman10   |   04.06.2010. u 22:59   |   opcije


Meni se čini da se ovaj malo pokondirio.

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 23:03   |   opcije


Kozja bradica, fudbalerka... Tak si ja nekak zamišljam Koresa :-))

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 23:04   |   opcije


Ali ne, neće biti... Ovaj ima muževno dlakava leđa, sad sam tek vidjela!

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 23:04   |   opcije


znači vega ti mene tak zamišljaš,hehehe

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 23:08   |   opcije


ima nešto u pogledu,nešto divlje,ko da je snimio love story

Autor: roman10   |   04.06.2010. u 23:10   |   opcije


joj wega, a ja sam nas zamišljao kak na onom prijašnjem blogu,

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 23:11   |   opcije


Ispraznila mi se baterija na mišu od zamišljanja, ti vrapca! Hajde, kores, tebi je bar lijepo bilo ;-)) Odoh vam ja sad, kores, slobodno olakšaj dušu kao na prošlom, nemaš bojazni da ću ti odgovoriti :-))

Autor: vegavega8   |   04.06.2010. u 23:14   |   opcije


ispraznilo se tebi nešto drugo, a ne baterija!..

Autor: YPENAX   |   04.06.2010. u 23:15   |   opcije


kad si utekla wega,kak i sad,

Autor: Ko-kores   |   04.06.2010. u 23:16   |   opcije


Dodaj komentar