cmmmmmok.)
Autor: PAMELA_007 | 04.06.2010. u 22:44 | opcije
Ovaj mi izgleda kao Slonic Tonic, nekako...
Autor: juicy-mama | 04.06.2010. u 22:45 | opcije
Šminker! A bio je i na dijeti, viš kak mu se kožura objesila :-))
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 22:46 | opcije
znaš kak se veli bosanski ljubav je na selu?
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 22:48 | opcije
Vidim da ću saznati.
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 22:49 | opcije
prči me na njivi,hehehehe
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 22:50 | opcije
a obećala si mi da nećeš drugima pokazivati svoju sliku!?.
Autor: YPENAX | 04.06.2010. u 22:54 | opcije
Vidim da seoska tematika budi sirove strasti u vama, dečki :-)))
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 22:56 | opcije
bolje bit seljak neg malograđanin,jel?
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 22:58 | opcije
bar je uredno počešljan
Autor: roman10 | 04.06.2010. u 22:59 | opcije
Meni se čini da se ovaj malo pokondirio.
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 23:03 | opcije
Kozja bradica, fudbalerka... Tak si ja nekak zamišljam Koresa :-))
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 23:04 | opcije
Ali ne, neće biti... Ovaj ima muževno dlakava leđa, sad sam tek vidjela!
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 23:04 | opcije
znači vega ti mene tak zamišljaš,hehehe
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 23:08 | opcije
ima nešto u pogledu,nešto divlje,ko da je snimio love story
Autor: roman10 | 04.06.2010. u 23:10 | opcije
joj wega, a ja sam nas zamišljao kak na onom prijašnjem blogu,
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 23:11 | opcije
Ispraznila mi se baterija na mišu od zamišljanja, ti vrapca! Hajde, kores, tebi je bar lijepo bilo ;-)) Odoh vam ja sad, kores, slobodno olakšaj dušu kao na prošlom, nemaš bojazni da ću ti odgovoriti :-))
Autor: vegavega8 | 04.06.2010. u 23:14 | opcije
ispraznilo se tebi nešto drugo, a ne baterija!..
Autor: YPENAX | 04.06.2010. u 23:15 | opcije
kad si utekla wega,kak i sad,
Autor: Ko-kores | 04.06.2010. u 23:16 | opcije