..junak na leđima sigurno ne,njemu se špeceraj ne mota glavi:)
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 7:56 | opcije
Ma problem je otići i do kuhinje, a kamoli na plac!
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 7:58 | opcije
..prvo kava a onda plac,moraju se dogovorit kaj bu za ručak:)
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 8:10 | opcije
Hm. Viš ti onu capu na njenoj glavi? Sve mi se čini da bu to bilo ovak: "Draga, daj kavicu... moram na pišanje!"
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 8:16 | opcije
Misliš da bude mu samo tak pustila da se ponaša ko tipični Bulldog?...ja mislim da niš od toga.
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 8:20 | opcije
..i ko zna di su,lol,njezine ruke,viš da je junak u sedmom nebu:)
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 8:21 | opcije
Aha, gili-gili ispod popluna :-)))) Je, to bi u Bulldogu moglo nadahnuti kavalira! ;-))
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 8:25 | opcije
..to se zove ljubav,dogovor za plac,sigurno su na godišnjem:)
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 8:25 | opcije
..ali ak je gili-gili,mislim da bu on danas u zadatku za plac,kavu,ručak i ostalo:)
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 8:30 | opcije
Ma neeee, ne bude ga ona samog poslala - pa vole se oni, idu skupa! :-)))
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 8:34 | opcije
Uostalom, nije bezveze ona izreka "vjeran kao pas" :-))
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 8:34 | opcije
..da,uče me u školi...u životu prolazi samo vjeran pas,baš njih briga za školu,pa pogleč kak uživaju,niš od placa,on bu nju otpeljal u restoran,pravi Bulldog:)
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 8:42 | opcije
Upraf tak, dan je stvoren za uživancije! Ufff, moram si nabaviti jednog takvog bulldoga ;-))
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 8:43 | opcije
..a na kavu u "Bulldog",tak da je sve u kontekstu,nek se malička malo sredi za špicu,a on bu si još malo odspaval:)
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 8:43 | opcije
..i meni se lajkalu,samo kaj bi Nika dobila slom živaca:)
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 8:45 | opcije
A moš zamisliti revoluciju kod mojih vjernika!
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 8:53 | opcije
..da,kod mene je jedna,a ljubomorna(naročito za klopu),ti bi trebala zaštitare unajmit,inače leti stan u komadiće:)
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 8:56 | opcije
A eto, onda me pitaju zašto soliram... A ja nikad sama! ;-))
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 8:59 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=LDOCDQyZjS8&feature=related
EVO IM JEDNA ZA MLADENCE:)
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 9:01 | opcije
..moja krmi još uvijek,jel možeš to vjerovat,sinoč od 10 i još soava,čudi me da nije gladna,a pošto je vani sunce,čudi me još i više...možda joj paše sunce pa se preležava,ali hrče,i to jako:)
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 9:04 | opcije
E, ova će ih razbuditi! Samo da dasa ne dobije "hladne šape" ;-))
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 9:08 | opcije
Čuj, ti si onog krpelja spominjao...? Ne bih te htjela plašiti, ali pogledaj joj sluznice, zlu ne trebalo!
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 9:08 | opcije
..sinoč sam joj mjerio temperaturu,pregledao cijelu i našao još jednog friškog koji nije još zagrizao.Pazim ti ja to jako,bio sam prekjučer kod veta,rekao sam ti,za advantix,i njemu sam rekao nek je malo pregleda,reko je da je sve ok.
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 9:11 | opcije
..u biti,u prosjeku joj nađem jednog dnevno,sreća kaj ga advantix uspori pa ga nevečer skinem.
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 9:12 | opcije
Grozota! Stvarno mi nije jasno koja je uloga krpelja u kozmosu? :-((
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 9:16 | opcije
..."cold feet",nebi reko,prošlo je dasu to,ovo je ljubav,pa to se vidi:)
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 9:17 | opcije
..pa velim ti da ih nađem u dvorištu,otporna mala gamad,dobro kaj je Nika bijela pa se vidi kad razmakneš dlaku,al ove godine prvi puta vidim neke male crne krpelje,ak su veliki 2 mm puno sam rekao,jedva ga skužiš,u biti izgleda ko mladi mrav.
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 9:20 | opcije
Dobro da si mi rekao, znači, mojem šaponji ovog ljeta ne gine šišanje na ćelavo.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 9:23 | opcije
..znaš kaj,neznam ak sam ti rekao ono za rižu i češnjak,al ak jesam to napravi,jako pomaže.
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 9:27 | opcije
Ma nemrem ti ja to, šaponja je na medicinskoj hrani već godinama, ima jako osjetljiv želudac.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 9:32 | opcije
..moja samo Eukanubu,piletina-puretina,i to onu bez beta-karotena jer joj onda dlaka pocrveni.
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 9:34 | opcije
A moj ti mrknjava Hillsa, J/D + Sensitive Stomach. Plus oblizeki. Plus žicarluk. Ajde, hvala bogu, bar po cesti ne smetlari!
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 9:40 | opcije
..poznato mi ova žicavela varijanta,to joj je modus operandi,valjda genetski.
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 9:41 | opcije
...a Hills košta,to znam,i Eukanuba i Royal Canin,3 najskuplje hrane,po meni i najbolje.
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 9:54 | opcije
..haha,na kraju ja moram na plac,hvala na društvu:)
Autor: labrador1974 | 05.06.2010. u 10:03 | opcije
wega a da usvojiš kakvu bebu,?ofkors,malo je kompliciranije,bolje ovak,šaponja ne mora u vrtič,školu,pubertet,itd,
Autor: Ko-kores | 05.06.2010. u 12:01 | opcije