:(((
Autor: glasse | 05.06.2010. u 23:02 | opcije
Uzasno vega...idem zatvoriti komp...slika je jako strasna...valjda svi znaju, da se kitovi ubojice (orke) hrane i pingvinima, a sve izgleda kao igra...:(
Autor: juicy-mama | 05.06.2010. u 23:02 | opcije
a sve u tonu :)) dobra večer
Autor: ANGELVER | 05.06.2010. u 23:04 | opcije
Moram priznati da ja žderem sve ono što društvo ne priznaje...jel'
Autor: Lokus-nevidljivi | 05.06.2010. u 23:05 | opcije
Je, Juicy, užasno je. Možda ipak malo manje nego kad prasca polako kolju da bi bile bolje krvavice, ha?
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:08 | opcije
Bok, Angie!
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:08 | opcije
Kaj da velim ovoj glasse? ;-)))))))))
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:09 | opcije
Lokuščino, zato te i ima na svim pravim mjestima, jel' :-)))))))
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:09 | opcije
štogod da veliš,neču ionak razumjet.....lol!
Autor: glasse | 05.06.2010. u 23:11 | opcije
Ma, glavno da se ti trudiš, glasse!
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:14 | opcije
hahahahahahahhhahahaahhaahahhaah...Vega...moja Vega...jel'
Autor: Lokus-nevidljivi | 05.06.2010. u 23:15 | opcije
A jašta nego, jel' :-))))
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:17 | opcije
Nego, ovaj kit je neki pravi kit, jel'...
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:18 | opcije
Vidiš da bu njamnuo pingvina s guštom. Sve mu brk titra od veselja. I jezik je isplazio. Eh, da mene netko tak veselo ponjupa...!
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:18 | opcije
To ti je ispunjena životna misija.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:19 | opcije
Recikliranje. I još u istom tonu, kako reče Angie.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:19 | opcije
Jedino mi se žvakanje vjerojatno ne bi svidjelo.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:20 | opcije
a ja se veselim utorku. reko mi mesar ostavit čvaraka :)
Autor: ANGELVER | 05.06.2010. u 23:20 | opcije
Ali, jebote, svršiti s pravim kitom!!!
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:20 | opcije
Ja se veselim lubenici. Čeka me pored fotelje ispred telkača :-))
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:21 | opcije
E, lako je sad na dijetu: ima jagoda, trešanja, marelica (ali još nisu bogznakaj), lubenica (još skupo, ali podnošljivo), a danas sam kupila i veliku oradu, divljaka od kile.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:23 | opcije
Doduše, kupila sam i čokoladice "Životinjsko carstvo". Samo pet.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:23 | opcije
One me čekaju pored kreveta.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:24 | opcije
Volim zvijeri u krevetu.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:24 | opcije
Viš, kad ovako pišeš komentare na vlasitom blogu, nekak nemaš osjećaj da pričaš sama sa sobom.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:25 | opcije
A kad odgovaraš nekim komentatorima, imaš. Taj osjećaj da pričaš sama sa sobom. Iliti da pričaš u prazno.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:26 | opcije
Puno je praznih priča.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:26 | opcije
Pune priče te uvijek ispune.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:27 | opcije
Iako te i isprazne. Ali osjećaš puninu.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:27 | opcije
Stalno mislim na tu lubenicu!
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:27 | opcije
Pa da, idem ja lubeničariti. Kit je svoje obavio. Ajd, laka vam noć! Laka noć i meni :-))
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:28 | opcije
aha i mene to znalo uhvatiti.. tak samoj sebi komentirati .. fora je :)) a ostala bez cigara .. to je bed
Autor: ANGELVER | 05.06.2010. u 23:28 | opcije
Laku noć :)
Autor: ANGELVER | 05.06.2010. u 23:29 | opcije
hože li me netko poučiti kako se stavljaju fotke na blog? danke.
Autor: tara_lostintranslati | 05.06.2010. u 23:29 | opcije
Tara, imaš pvt.
Autor: vegavega8 | 05.06.2010. u 23:34 | opcije