:(((

Autor: glasse   |   05.06.2010. u 23:02   |   opcije


Uzasno vega...idem zatvoriti komp...slika je jako strasna...valjda svi znaju, da se kitovi ubojice (orke) hrane i pingvinima, a sve izgleda kao igra...:(

Autor: juicy-mama   |   05.06.2010. u 23:02   |   opcije


a sve u tonu :)) dobra večer

Autor: ANGELVER   |   05.06.2010. u 23:04   |   opcije


Moram priznati da ja žderem sve ono što društvo ne priznaje...jel'

Autor: Lokus-nevidljivi   |   05.06.2010. u 23:05   |   opcije


Je, Juicy, užasno je. Možda ipak malo manje nego kad prasca polako kolju da bi bile bolje krvavice, ha?

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:08   |   opcije


Bok, Angie!

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:08   |   opcije


Kaj da velim ovoj glasse? ;-)))))))))

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:09   |   opcije


Lokuščino, zato te i ima na svim pravim mjestima, jel' :-)))))))

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:09   |   opcije


štogod da veliš,neču ionak razumjet.....lol!

Autor: glasse   |   05.06.2010. u 23:11   |   opcije


Ma, glavno da se ti trudiš, glasse!

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:14   |   opcije


hahahahahahahhhahahaahhaahahhaah...Vega...moja Vega...jel'

Autor: Lokus-nevidljivi   |   05.06.2010. u 23:15   |   opcije


A jašta nego, jel' :-))))

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:17   |   opcije


Nego, ovaj kit je neki pravi kit, jel'...

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:18   |   opcije


Vidiš da bu njamnuo pingvina s guštom. Sve mu brk titra od veselja. I jezik je isplazio. Eh, da mene netko tak veselo ponjupa...!

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:18   |   opcije


To ti je ispunjena životna misija.

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:19   |   opcije


Recikliranje. I još u istom tonu, kako reče Angie.

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:19   |   opcije


Jedino mi se žvakanje vjerojatno ne bi svidjelo.

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:20   |   opcije


a ja se veselim utorku. reko mi mesar ostavit čvaraka :)

Autor: ANGELVER   |   05.06.2010. u 23:20   |   opcije


Ali, jebote, svršiti s pravim kitom!!!

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:20   |   opcije


Ja se veselim lubenici. Čeka me pored fotelje ispred telkača :-))

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:21   |   opcije


E, lako je sad na dijetu: ima jagoda, trešanja, marelica (ali još nisu bogznakaj), lubenica (još skupo, ali podnošljivo), a danas sam kupila i veliku oradu, divljaka od kile.

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:23   |   opcije


Doduše, kupila sam i čokoladice "Životinjsko carstvo". Samo pet.

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:23   |   opcije


One me čekaju pored kreveta.

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:24   |   opcije


Volim zvijeri u krevetu.

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:24   |   opcije


Viš, kad ovako pišeš komentare na vlasitom blogu, nekak nemaš osjećaj da pričaš sama sa sobom.

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:25   |   opcije


A kad odgovaraš nekim komentatorima, imaš. Taj osjećaj da pričaš sama sa sobom. Iliti da pričaš u prazno.

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:26   |   opcije


Puno je praznih priča.

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:26   |   opcije


Pune priče te uvijek ispune.

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:27   |   opcije


Iako te i isprazne. Ali osjećaš puninu.

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:27   |   opcije


Stalno mislim na tu lubenicu!

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:27   |   opcije


Pa da, idem ja lubeničariti. Kit je svoje obavio. Ajd, laka vam noć! Laka noć i meni :-))

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:28   |   opcije


aha i mene to znalo uhvatiti.. tak samoj sebi komentirati .. fora je :)) a ostala bez cigara .. to je bed

Autor: ANGELVER   |   05.06.2010. u 23:28   |   opcije


Laku noć :)

Autor: ANGELVER   |   05.06.2010. u 23:29   |   opcije


hože li me netko poučiti kako se stavljaju fotke na blog? danke.

Autor: tara_lostintranslati   |   05.06.2010. u 23:29   |   opcije


Tara, imaš pvt.

Autor: vegavega8   |   05.06.2010. u 23:34   |   opcije


Dodaj komentar