dobro jutro :-) zavidim mu na frizure.
Autor: mumu | 06.06.2010. u 9:56 | opcije
Jutro, mumu :-)) Onda zavidiš i meni, upravo tak izgledam!
Autor: vegavega8 | 06.06.2010. u 9:59 | opcije
dobro je da ima ovaj frizbi u zubima...inače ne bih znala gdje je glava , a gdje rep :)
Autor: Jesus_built_my_car | 06.06.2010. u 10:03 | opcije
Ma da, baš je pravi dupeglavac! :-)))))))))
Autor: vegavega8 | 06.06.2010. u 10:04 | opcije