dobro jutro :-) zavidim mu na frizure.

Autor: mumu   |   06.06.2010. u 9:56   |   opcije


Jutro, mumu :-)) Onda zavidiš i meni, upravo tak izgledam!

Autor: vegavega8   |   06.06.2010. u 9:59   |   opcije


dobro je da ima ovaj frizbi u zubima...inače ne bih znala gdje je glava , a gdje rep :)

Autor: Jesus_built_my_car   |   06.06.2010. u 10:03   |   opcije


Ma da, baš je pravi dupeglavac! :-)))))))))

Autor: vegavega8   |   06.06.2010. u 10:04   |   opcije


Dodaj komentar