POLEMIČARI

06.06.2010. u 23:32   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

je baš čudno,,,tak nekak i moj nos zgjeda...samo kaj je moj zaobjeniji.....

Autor: kjeten   |   06.06.2010. u 23:35   |   opcije


...dosadnooo!!!...

Autor: nevr_mor   |   06.06.2010. u 23:38   |   opcije


...da...i na kraju od silne priče..pojeo vuk...magare..;-PPP.

Autor: blowin_your_mind   |   06.06.2010. u 23:41   |   opcije


Kao zekin, kjele?

Autor: vegavega8   |   06.06.2010. u 23:44   |   opcije


Nevrice, znaš ti onu pjesmu Pet Shop Boysa? Ček da nađem link...

Autor: vegavega8   |   06.06.2010. u 23:44   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=LtjFsFXU9YU

Autor: vegavega8   |   06.06.2010. u 23:46   |   opcije


"We were never feeling bored

'Cause we were never being boring

Autor: vegavega8   |   06.06.2010. u 23:49   |   opcije


odličan blog !

Autor: otam_ciner   |   07.06.2010. u 0:08   |   opcije


Dodaj komentar