je baš čudno,,,tak nekak i moj nos zgjeda...samo kaj je moj zaobjeniji.....
Autor: kjeten | 06.06.2010. u 23:35 | opcije
...dosadnooo!!!...
Autor: nevr_mor | 06.06.2010. u 23:38 | opcije
...da...i na kraju od silne priče..pojeo vuk...magare..;-PPP.
Autor: blowin_your_mind | 06.06.2010. u 23:41 | opcije
Kao zekin, kjele?
Autor: vegavega8 | 06.06.2010. u 23:44 | opcije
Nevrice, znaš ti onu pjesmu Pet Shop Boysa? Ček da nađem link...
Autor: vegavega8 | 06.06.2010. u 23:44 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=LtjFsFXU9YU
Autor: vegavega8 | 06.06.2010. u 23:46 | opcije
"We were never feeling bored
'Cause we were never being boring
Autor: vegavega8 | 06.06.2010. u 23:49 | opcije
odličan blog !
Autor: otam_ciner | 07.06.2010. u 0:08 | opcije