joj a ja sam sad popij 9 gemišta ubi me tjčanje za joptom.......i tak sam se jepo vozij sv e mi je bijo javno.......

Autor: kjeten   |   07.06.2010. u 23:26   |   opcije


Kaj me bjiga, u mene se više nemješ zajetit!

Autor: vegavega8   |   07.06.2010. u 23:27   |   opcije


imaš bolesnu maštu ,ne znam jel bih se usudio reči da je to intelektualno

Autor: dojdimividimeuzmime   |   07.06.2010. u 23:33   |   opcije


Ako se usudiš napisati bljezgariju, onda možeš sve, kaj ne? ;-))

Autor: vegavega8   |   07.06.2010. u 23:34   |   opcije


a šta je je ;;) u pravu si ti si med i mlijeko kakvih ima

Autor: dojdimividimeuzmime   |   07.06.2010. u 23:39   |   opcije


Samo nemoj prste umakati, to je gadljivo!

Autor: vegavega8   |   07.06.2010. u 23:40   |   opcije


vega kad nabaviš djugi..ja ću ga jazbit .........

Autor: kjeten   |   07.06.2010. u 23:43   |   opcije


Kjeje, od sad samo šoping kojica! Joj, idem knjavati, ovo tvoje ježanje je zajazno :-))

Autor: vegavega8   |   07.06.2010. u 23:46   |   opcije


Dodaj komentar