KAD PIJEŠ NE VOZI: STANI DA NE PROLIJEŠ
07.06.2010. u 23:23 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
joj a ja sam sad popij 9 gemišta ubi me tjčanje za joptom.......i tak sam se jepo vozij sv e mi je bijo javno.......
Autor: kjeten | 07.06.2010. u 23:26 | opcije
Kaj me bjiga, u mene se više nemješ zajetit!
Autor: vegavega8 | 07.06.2010. u 23:27 | opcije
imaš bolesnu maštu ,ne znam jel bih se usudio reči da je to intelektualno
Autor: dojdimividimeuzmime | 07.06.2010. u 23:33 | opcije
Ako se usudiš napisati bljezgariju, onda možeš sve, kaj ne? ;-))
Autor: vegavega8 | 07.06.2010. u 23:34 | opcije
a šta je je ;;) u pravu si ti si med i mlijeko kakvih ima
Autor: dojdimividimeuzmime | 07.06.2010. u 23:39 | opcije
Samo nemoj prste umakati, to je gadljivo!
Autor: vegavega8 | 07.06.2010. u 23:40 | opcije
vega kad nabaviš djugi..ja ću ga jazbit .........
Autor: kjeten | 07.06.2010. u 23:43 | opcije
Kjeje, od sad samo šoping kojica! Joj, idem knjavati, ovo tvoje ježanje je zajazno :-))
Autor: vegavega8 | 07.06.2010. u 23:46 | opcije