OBDARENI SPECIJALAC
Ne, nije to onaj koji misli da ga muče starost i govna, a zapravo ga je pojela demencija pa mora kopirati vlastite komentare, nego ovaj. Kaže on meni da je pogledao moj profil i
osjetio potrebu da ti se javim porukom. (Ajde, dobro, nije odmah rukom.) Pa nastavlja:
Na neki način osječam da si normalna, iskrena i odgovorna osoba.I sam sam takav i to je ono što tražim, prije svega,iskrenost,jer ovdje ima previše laži.
Moram biti do kraja potpuno otvoren i direktan.Ovdje sam iz razloga kako bi upoznao ženu sa kojom bi se slagao, nažalost imam dosta poteškoća kod djevojaka, dosta sam obdareniji i to mi stvara probleme.Nekoliko veza iz tog razloga mi je i propalo.Želja mi je napokon upoznati ženu sa kojom bi se i u tom segmentu života slagao.Nadam se da te ovom porukom nisam uvirijedio.Ako želiš pravog muškarca, ako želiš osjetitizadovoljstvo i užitak....javit češ mi se...
Eto! Evo vidite kako pate obdareni!
09.06.2010. u 21:18 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
ma to vas sve mica zajebava. muškarci nisu take šupčine :P
Autor: mesojeda_palma | 09.06.2010. u 21:22 | opcije
ti boga i ja imam poteškoća kod djevojaka,obdaren sam na leđima(imam grbu)
Autor: roman10 | 09.06.2010. u 21:22 | opcije
i? jesi li se javila i usrecila tog nesretnika koji toliko dugo vremena pati?
Autor: udfs | 09.06.2010. u 21:24 | opcije
NISAM
Autor: mai_sarai | 09.06.2010. u 21:26 | opcije
dr. rožić vadi nožić (za voće), mome kurcu zadnji božić
uvik mi lipše na tuđem (blogu), nego na svom. valjda me frka da ne dosađujem gostima
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 21:27 | opcije
micika je puna iznenađenja. romane, oš bti moj devac. đip, đip
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 21:28 | opcije
Treba pomoci covjeku ako se moze!
Autor: bajoneli | 09.06.2010. u 21:28 | opcije
evo djevojko s šibicama ja čekam da dobijem gol u gostima
Autor: roman10 | 09.06.2010. u 21:29 | opcije
božić dolazi nožić odlazi
Autor: roman10 | 09.06.2010. u 21:31 | opcije
dobro bum ja dobil vritnjak ili ne
Autor: roman10 | 09.06.2010. u 21:34 | opcije
Nisam mu se još javila, razmišljam o tome da pokrenem Specijalnu Iskricu za obdarene. Pa da se družimo, jel'te :-))
Autor: vevegaga08 | 09.06.2010. u 21:35 | opcije
haha, vidi ovo. rekoh ja-ne činii uslugu da ti je ne vrate
koji gotovann. u gostiima čeka gol. jesi ti siguran da je to gostoljubivo i prijateljski
(Re: pozdrav
da volim sve zagrebačko,i kanalizacije ali ne
djelim ljude po nacionalnosti...samo na dobre i
loše,i do sad su mi najvise u zivotu bosanci
pomogli,ma kolko ih ne volio)
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 21:35 | opcije
speci ili špeci-jajci
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 21:35 | opcije
ma ne špeci. kako se ono kaže, nije špec, nego špek. e ko će to ukomponiirati s jajcima. špekijajčeka
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 21:36 | opcije
špekjajcispecijalci
Autor: roman10 | 09.06.2010. u 21:40 | opcije
Nego, momak nije precizirao kako je on to točno "dosta obdareniji"... Mislim, u kojem dijelu tijela ili duha... Tak da me strah odgovoriti, da se ne zaribam. A njega povrijedim, tako obdarenijeg.
Autor: vegavega8 | 09.06.2010. u 21:41 | opcije
eto ga na.. i to je problem.. mrti bi se trebao baviti porno industijom
Autor: ANGELVER | 09.06.2010. u 21:41 | opcije
Treba ga svakako provjeriti!
Autor: bajoneli | 09.06.2010. u 21:42 | opcije
haha, dobra romane.
ne znaš je li obdareniji ili udareniji.
daj nick. ma ko se plaši kurca jpš, je li. ma koliki biio. ionako mi mali sejdo nema klackalicu. a i nemam gdje diimije objesiiti da se provjetre
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 21:42 | opcije
Zna se tocno, na sta se misli, kad se kaze obdaren, misli se na veliki penis...ali meni taj obdareni smrdi na ozenjenog obdarenog...
Autor: juicy-mama | 09.06.2010. u 21:43 | opcije
i ovo je super-nje odmah rukom. a možda je invalid, bože mi prosti. anomalija u gaćama. umisto amajlija
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 21:45 | opcije
Ma znam da znas....s obzirom da smo danaske diskutirali o budalama i pametnima...mozda je taj obdaren u tom nekom smislu?
Autor: juicy-mama | 09.06.2010. u 21:45 | opcije
nije da te plašim djevojko s šibicama ali noj nick je roman10 (nadam se da te nisam uplašio)
Autor: roman10 | 09.06.2010. u 21:45 | opcije
ma daj đusii, ko bi ga s tolikim kurcem. nije zgoodno prid rodbiinom i susjedima
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 21:46 | opcije
Rozo, ovo za klackalicu i za objesit dimijice...krepat cu od smijeha...
Autor: juicy-mama | 09.06.2010. u 21:47 | opcije
Probajte ga!
Autor: bajoneli | 09.06.2010. u 21:47 | opcije
Romane, zar imas samo 10 godina????:))))
Autor: juicy-mama | 09.06.2010. u 21:47 | opcije
10 godina, godina dugih, godina bola, godina tuuge. i pljuge.
eto te romane, ko kredit
drugi put nick-filter 160
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 21:49 | opcije
Ups, to je bio broj tenisica koje nosis?
Autor: juicy-mama | 09.06.2010. u 21:49 | opcije
nemoj. triba mi nešto iz amerike.bilo šta, al da se hvalim susjedima
jednom sam biila tamo, ima svačega, ali nigdi oštro brašno tip 500. uoopće to nisam našla
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 21:50 | opcije
e kamuflaža mi nije upalila od sad ide nik roman 23,5
Autor: roman10 | 09.06.2010. u 21:51 | opcije
Imaju meko brasno tip 400!
Autor: bajoneli | 09.06.2010. u 21:51 | opcije
Ja koristim za sve isto brasno, nema tu meko i tvrdo....samo obdareno i neobdareno brasno...
Autor: juicy-mama | 09.06.2010. u 21:53 | opcije
I treba isto koristiti, mada od tvrdog moze biti losa pita!
Autor: bajoneli | 09.06.2010. u 21:54 | opcije
Mislis Grano duro...to je dobro za pastu...ajd u zdravlje, idem se malo odmoriti nakon jela, mozda i dremnem, iako sumnjam
Autor: juicy-mama | 09.06.2010. u 21:57 | opcije
Viš ti ove naše Hrvate, samo bi tvrdo! Pa ja ću pobrašnjaviti! :-)))))))))))))
Autor: vegavega8 | 09.06.2010. u 21:57 | opcije
a možda momak samo ima treće oko perverznjaci i pederice jedne
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 21:57 | opcije
Upravo na njega mislim... Odmori oko pa se vrati...
Autor: bajoneli | 09.06.2010. u 21:58 | opcije
Moza ima i trecu nogu?
Autor: bajoneli | 09.06.2010. u 21:59 | opcije
a ja ću nadelati nabujak
Autor: ANGELVER | 09.06.2010. u 21:59 | opcije
u boj u boj za narod svoj
Autor: roman10 | 09.06.2010. u 21:59 | opcije
Jebagaled, da mi je jedan s trećim okom, velikim, tvrdim kurcem i šestim čulom... Ha? ;-))))))))))
Autor: vegavega8 | 09.06.2010. u 21:59 | opcije
Pobrasnjavi, ali samo od mekog brasna!
Autor: bajoneli | 09.06.2010. u 21:59 | opcije
Ipak je treca noga najbolja... A da nema 3 bubrega?
Autor: bajoneli | 09.06.2010. u 22:01 | opcije
ima loja
Autor: ANGELVER | 09.06.2010. u 22:04 | opcije
A vjerojatno je treća noga. Hebga, i to je talent, ne? Samo, zašto on misli da bih baš ja mogla unaprijediti njegovo korištenje te izrasline? Čini mi se da mu čitanje baš i ne ide, lijepo piše da nemam djece. Što će reći, kod mene prolaz još uvijek uzak-uzak.
Autor: vegavega8 | 09.06.2010. u 22:04 | opcije
Mozda nema, pa prodat jedan bubreg! Love ko drva!
Autor: bajoneli | 09.06.2010. u 22:04 | opcije
vega treće oko ti s donje strane leđa a ako ga koristi đaba ti i tvrdi k... i šesto ćulo
Autor: roman10 | 09.06.2010. u 22:05 | opcije
Prolaz se lako prosiri, samo treba dobar majstor... I to se ne radi nogom!
Autor: bajoneli | 09.06.2010. u 22:06 | opcije
zasad znam jednog koji zadovoljava skoro dva kriterija. gleda u križ ii prevelik mu je.(možda je 6. dijete u obitelji, ne znam)
ali to ću ti reći na pvt-e
idem kuvati juhu. da mi niko nije diro romana, ok
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 22:06 | opcije
A zar nisi u kafani sibicarko?
Autor: bajoneli | 09.06.2010. u 22:07 | opcije
djevojko s šibicama juha od fileka?
Autor: roman10 | 09.06.2010. u 22:11 | opcije
kod vege. u gostima. ne volim biti kući, rekla sam. ni na svom blogu
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 22:12 | opcije
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 22:12 | opcije
slučajno. jok, od podravke
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 22:12 | opcije
A ja te mislio voditi na rakiju!
Autor: bajoneli | 09.06.2010. u 22:13 | opcije
zato su i zatvoorili polančeca. ma to ni njutn ne bi skuva prema onakvim uputama. pazi ovo - 0.7 dcl vode. pa pička mu materina, kako da to izmjerim
Autor: sibicarka | 09.06.2010. u 22:13 | opcije
Uzmes praznu butelju vina!
Autor: bajoneli | 09.06.2010. u 22:14 | opcije
ljudovi laku noć.odoh sanjat juhu od fileka+fileke s špekom+pivce
Autor: roman10 | 09.06.2010. u 22:21 | opcije
Bok, Romane! Evo, ja se taman okupala, misila sam se ukrevetariti, ali sad me kupanjac razbudio. Hm, morti se javim obdarenom ;-))
Autor: vegavega8 | 09.06.2010. u 22:42 | opcije
Pa to je prestrašno kad netko zbog toga pati :)
Autor: TeeJay | 09.06.2010. u 22:55 | opcije