OBDARENI SPECIJALAC

Ne, nije to onaj koji misli da ga muče starost i govna, a zapravo ga je pojela demencija pa mora kopirati vlastite komentare, nego ovaj. Kaže on meni da je pogledao moj profil i
osjetio potrebu da ti se javim porukom. (Ajde, dobro, nije odmah rukom.) Pa nastavlja:
Na neki način osječam da si normalna, iskrena i odgovorna osoba.I sam sam takav i to je ono što tražim, prije svega,iskrenost,jer ovdje ima previše laži.
Moram biti do kraja potpuno otvoren i direktan.Ovdje sam iz razloga kako bi upoznao ženu sa kojom bi se slagao, nažalost imam dosta poteškoća kod djevojaka, dosta sam obdareniji i to mi stvara probleme.Nekoliko veza iz tog razloga mi je i propalo.Želja mi je napokon upoznati ženu sa kojom bi se i u tom segmentu života slagao.Nadam se da te ovom porukom nisam uvirijedio.Ako želiš pravog muškarca, ako želiš osjetitizadovoljstvo i užitak....javit češ mi se...
Eto! Evo vidite kako pate obdareni!

09.06.2010. u 21:18   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ma to vas sve mica zajebava. muškarci nisu take šupčine :P

Autor: mesojeda_palma   |   09.06.2010. u 21:22   |   opcije


ti boga i ja imam poteškoća kod djevojaka,obdaren sam na leđima(imam grbu)

Autor: roman10   |   09.06.2010. u 21:22   |   opcije


i? jesi li se javila i usrecila tog nesretnika koji toliko dugo vremena pati?

Autor: udfs   |   09.06.2010. u 21:24   |   opcije


NISAM

Autor: mai_sarai   |   09.06.2010. u 21:26   |   opcije


dr. rožić vadi nožić (za voće), mome kurcu zadnji božić
uvik mi lipše na tuđem (blogu), nego na svom. valjda me frka da ne dosađujem gostima

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 21:27   |   opcije


micika je puna iznenađenja. romane, oš bti moj devac. đip, đip

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 21:28   |   opcije


Treba pomoci covjeku ako se moze!

Autor: bajoneli   |   09.06.2010. u 21:28   |   opcije


evo djevojko s šibicama ja čekam da dobijem gol u gostima

Autor: roman10   |   09.06.2010. u 21:29   |   opcije


božić dolazi nožić odlazi

Autor: roman10   |   09.06.2010. u 21:31   |   opcije


dobro bum ja dobil vritnjak ili ne

Autor: roman10   |   09.06.2010. u 21:34   |   opcije


Nisam mu se još javila, razmišljam o tome da pokrenem Specijalnu Iskricu za obdarene. Pa da se družimo, jel'te :-))

Autor: vevegaga08   |   09.06.2010. u 21:35   |   opcije


haha, vidi ovo. rekoh ja-ne činii uslugu da ti je ne vrate
koji gotovann. u gostiima čeka gol. jesi ti siguran da je to gostoljubivo i prijateljski
(Re: pozdrav

da volim sve zagrebačko,i kanalizacije ali ne
djelim ljude po nacionalnosti...samo na dobre i
loše,i do sad su mi najvise u zivotu bosanci
pomogli,ma kolko ih ne volio)

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 21:35   |   opcije


speci ili špeci-jajci

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 21:35   |   opcije


ma ne špeci. kako se ono kaže, nije špec, nego špek. e ko će to ukomponiirati s jajcima. špekijajčeka

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 21:36   |   opcije


špekjajcispecijalci

Autor: roman10   |   09.06.2010. u 21:40   |   opcije


Nego, momak nije precizirao kako je on to točno "dosta obdareniji"... Mislim, u kojem dijelu tijela ili duha... Tak da me strah odgovoriti, da se ne zaribam. A njega povrijedim, tako obdarenijeg.

Autor: vegavega8   |   09.06.2010. u 21:41   |   opcije


eto ga na.. i to je problem.. mrti bi se trebao baviti porno industijom

Autor: ANGELVER   |   09.06.2010. u 21:41   |   opcije


Treba ga svakako provjeriti!

Autor: bajoneli   |   09.06.2010. u 21:42   |   opcije


haha, dobra romane.
ne znaš je li obdareniji ili udareniji.
daj nick. ma ko se plaši kurca jpš, je li. ma koliki biio. ionako mi mali sejdo nema klackalicu. a i nemam gdje diimije objesiiti da se provjetre

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 21:42   |   opcije


Zna se tocno, na sta se misli, kad se kaze obdaren, misli se na veliki penis...ali meni taj obdareni smrdi na ozenjenog obdarenog...

Autor: juicy-mama   |   09.06.2010. u 21:43   |   opcije


i ovo je super-nje odmah rukom. a možda je invalid, bože mi prosti. anomalija u gaćama. umisto amajlija

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 21:45   |   opcije


Ma znam da znas....s obzirom da smo danaske diskutirali o budalama i pametnima...mozda je taj obdaren u tom nekom smislu?

Autor: juicy-mama   |   09.06.2010. u 21:45   |   opcije


nije da te plašim djevojko s šibicama ali noj nick je roman10 (nadam se da te nisam uplašio)

Autor: roman10   |   09.06.2010. u 21:45   |   opcije


ma daj đusii, ko bi ga s tolikim kurcem. nije zgoodno prid rodbiinom i susjedima

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 21:46   |   opcije


Rozo, ovo za klackalicu i za objesit dimijice...krepat cu od smijeha...

Autor: juicy-mama   |   09.06.2010. u 21:47   |   opcije


Probajte ga!

Autor: bajoneli   |   09.06.2010. u 21:47   |   opcije


Romane, zar imas samo 10 godina????:))))

Autor: juicy-mama   |   09.06.2010. u 21:47   |   opcije


10 godina, godina dugih, godina bola, godina tuuge. i pljuge.
eto te romane, ko kredit
drugi put nick-filter 160

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 21:49   |   opcije


Ups, to je bio broj tenisica koje nosis?

Autor: juicy-mama   |   09.06.2010. u 21:49   |   opcije


nemoj. triba mi nešto iz amerike.bilo šta, al da se hvalim susjedima
jednom sam biila tamo, ima svačega, ali nigdi oštro brašno tip 500. uoopće to nisam našla

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 21:50   |   opcije


e kamuflaža mi nije upalila od sad ide nik roman 23,5

Autor: roman10   |   09.06.2010. u 21:51   |   opcije


Imaju meko brasno tip 400!

Autor: bajoneli   |   09.06.2010. u 21:51   |   opcije


Ja koristim za sve isto brasno, nema tu meko i tvrdo....samo obdareno i neobdareno brasno...

Autor: juicy-mama   |   09.06.2010. u 21:53   |   opcije


I treba isto koristiti, mada od tvrdog moze biti losa pita!

Autor: bajoneli   |   09.06.2010. u 21:54   |   opcije


Mislis Grano duro...to je dobro za pastu...ajd u zdravlje, idem se malo odmoriti nakon jela, mozda i dremnem, iako sumnjam

Autor: juicy-mama   |   09.06.2010. u 21:57   |   opcije


Viš ti ove naše Hrvate, samo bi tvrdo! Pa ja ću pobrašnjaviti! :-)))))))))))))

Autor: vegavega8   |   09.06.2010. u 21:57   |   opcije


a možda momak samo ima treće oko perverznjaci i pederice jedne

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 21:57   |   opcije


Upravo na njega mislim... Odmori oko pa se vrati...

Autor: bajoneli   |   09.06.2010. u 21:58   |   opcije


Moza ima i trecu nogu?

Autor: bajoneli   |   09.06.2010. u 21:59   |   opcije


a ja ću nadelati nabujak

Autor: ANGELVER   |   09.06.2010. u 21:59   |   opcije


u boj u boj za narod svoj

Autor: roman10   |   09.06.2010. u 21:59   |   opcije


Jebagaled, da mi je jedan s trećim okom, velikim, tvrdim kurcem i šestim čulom... Ha? ;-))))))))))

Autor: vegavega8   |   09.06.2010. u 21:59   |   opcije


Pobrasnjavi, ali samo od mekog brasna!

Autor: bajoneli   |   09.06.2010. u 21:59   |   opcije


Ipak je treca noga najbolja... A da nema 3 bubrega?

Autor: bajoneli   |   09.06.2010. u 22:01   |   opcije


ima loja

Autor: ANGELVER   |   09.06.2010. u 22:04   |   opcije


A vjerojatno je treća noga. Hebga, i to je talent, ne? Samo, zašto on misli da bih baš ja mogla unaprijediti njegovo korištenje te izrasline? Čini mi se da mu čitanje baš i ne ide, lijepo piše da nemam djece. Što će reći, kod mene prolaz još uvijek uzak-uzak.

Autor: vegavega8   |   09.06.2010. u 22:04   |   opcije


Mozda nema, pa prodat jedan bubreg! Love ko drva!

Autor: bajoneli   |   09.06.2010. u 22:04   |   opcije


vega treće oko ti s donje strane leđa a ako ga koristi đaba ti i tvrdi k... i šesto ćulo

Autor: roman10   |   09.06.2010. u 22:05   |   opcije


Prolaz se lako prosiri, samo treba dobar majstor... I to se ne radi nogom!

Autor: bajoneli   |   09.06.2010. u 22:06   |   opcije


zasad znam jednog koji zadovoljava skoro dva kriterija. gleda u križ ii prevelik mu je.(možda je 6. dijete u obitelji, ne znam)
ali to ću ti reći na pvt-e
idem kuvati juhu. da mi niko nije diro romana, ok

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 22:06   |   opcije


A zar nisi u kafani sibicarko?

Autor: bajoneli   |   09.06.2010. u 22:07   |   opcije


djevojko s šibicama juha od fileka?

Autor: roman10   |   09.06.2010. u 22:11   |   opcije


kod vege. u gostima. ne volim biti kući, rekla sam. ni na svom blogu

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 22:12   |   opcije


Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 22:12   |   opcije


slučajno. jok, od podravke

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 22:12   |   opcije


A ja te mislio voditi na rakiju!

Autor: bajoneli   |   09.06.2010. u 22:13   |   opcije


zato su i zatvoorili polančeca. ma to ni njutn ne bi skuva prema onakvim uputama. pazi ovo - 0.7 dcl vode. pa pička mu materina, kako da to izmjerim

Autor: sibicarka   |   09.06.2010. u 22:13   |   opcije


Uzmes praznu butelju vina!

Autor: bajoneli   |   09.06.2010. u 22:14   |   opcije


ljudovi laku noć.odoh sanjat juhu od fileka+fileke s špekom+pivce

Autor: roman10   |   09.06.2010. u 22:21   |   opcije


Bok, Romane! Evo, ja se taman okupala, misila sam se ukrevetariti, ali sad me kupanjac razbudio. Hm, morti se javim obdarenom ;-))

Autor: vegavega8   |   09.06.2010. u 22:42   |   opcije


Pa to je prestrašno kad netko zbog toga pati :)

Autor: TeeJay   |   09.06.2010. u 22:55   |   opcije


Dodaj komentar