Mica bi tribala nosit đozle.

Autor: _antuntun_   |   09.06.2010. u 23:09   |   opcije


Mislim da se mica upiljila u nešto u vlastitoj glavi.

Autor: vegavega8   |   09.06.2010. u 23:13   |   opcije


možda i ona hoće čokoladu

Autor: unadonna   |   09.06.2010. u 23:18   |   opcije


Vako i đastđejn meditira:

Autor: _antuntun_   |   09.06.2010. u 23:18   |   opcije


Dobijem vrtoglavicu kad vidim ovog macana...i jos gleda u kriz...i jos odozdola...

Autor: juicy-mama   |   09.06.2010. u 23:21   |   opcije


I još na američkome misli "Zlo i naopako", Juicy ;-))

Autor: vegavega8   |   09.06.2010. u 23:26   |   opcije


Dodaj komentar