Mica bi tribala nosit đozle.
Autor: _antuntun_ | 09.06.2010. u 23:09 | opcije
Mislim da se mica upiljila u nešto u vlastitoj glavi.
Autor: vegavega8 | 09.06.2010. u 23:13 | opcije
možda i ona hoće čokoladu
Autor: unadonna | 09.06.2010. u 23:18 | opcije
Vako i đastđejn meditira:
Autor: _antuntun_ | 09.06.2010. u 23:18 | opcije
Dobijem vrtoglavicu kad vidim ovog macana...i jos gleda u kriz...i jos odozdola...
Autor: juicy-mama | 09.06.2010. u 23:21 | opcije
I još na američkome misli "Zlo i naopako", Juicy ;-))
Autor: vegavega8 | 09.06.2010. u 23:26 | opcije