kako se dodaje slika ?

Autor: zoran_123456   |   11.06.2010. u 22:39   |   opcije


...buci-buci!... :))

Autor: nevr_mor   |   11.06.2010. u 22:41   |   opcije


vega...kaj je to?

Autor: pa_huljica   |   11.06.2010. u 22:41   |   opcije


...to je buci-buci taz dok je bil mali... :)

Autor: nevr_mor   |   11.06.2010. u 22:43   |   opcije


Ja mislim da je to mladunce tapira...

Autor: juicy-mama   |   11.06.2010. u 22:45   |   opcije


A to je jedan koji mi je poslao poruku s ovom izjavom ;-))

Autor: vegavega8   |   11.06.2010. u 22:46   |   opcije


...meni to slatko, a vi kak oćete... :)))

Autor: nevr_mor   |   11.06.2010. u 22:53   |   opcije


Meni to zvuči točno ovako:)

Autor: nicci   |   11.06.2010. u 22:57   |   opcije


Pa, i ja mislim da bih OVOG mogla zavoljeti :-)))

Autor: vevegaga08   |   11.06.2010. u 23:02   |   opcije


a onda se pretvori u predivnog labuda

Autor: roman10   |   11.06.2010. u 23:03   |   opcije


Ružan a opet nekako...sladak.

Autor: nicci   |   11.06.2010. u 23:04   |   opcije


Ma vidi se da je veseljak :-))

Autor: vegavega8   |   11.06.2010. u 23:08   |   opcije


Ma gle te brkiće, dlakice po tibi, nogice... Ali, može bit i opasan! Kandže su gadne :-((

Autor: vegavega8   |   11.06.2010. u 23:09   |   opcije


Sve u svemu, uzbudljivo malo biće.

Autor: vegavega8   |   11.06.2010. u 23:09   |   opcije


slatkićak

Autor: ANGELVER   |   11.06.2010. u 23:11   |   opcije


Ti to treniraš za upoznavanje s autorom poruke?:)

Autor: nicci   |   11.06.2010. u 23:13   |   opcije


Ako niš ne upali, zagrni ga bebiplavom dekicom:)Popravlja opći dojam.

Autor: nicci   |   11.06.2010. u 23:15   |   opcije


Poruka mi nekak ljigava... Ček da je nađem...

Autor: vegavega8   |   11.06.2010. u 23:17   |   opcije


Radao bi te upozno,trazim zenu za
druzenje,setnju,odlazak na ples,odlazak na moju
vikendicu na rostilj u prirodi uz cvrkut ptica,ne
trazim zenu iskljucivo za avanturu i ne zanima me
susret za JEDAN PUT i nikad vise,ne trazim zenu za
brak,i zenu kojoj cu dosađivat,sve se mozemo
dogovorit,bitna je tolerancija i
razumijevanje,nisam za duga dopisivanja jer od
toga nema puno koristi,tipkovnica svasta
trpi,susret u UŽIVO odlucuje o svemu,naravno malo
doisivanje,izmjna moba i slikica nemoze
naskodit,pozdrav svim normalnim ljudima na
iskrici,jer uvjeren sam da ih ima puno,samo treba
na njih naici,pa ja sam dokaz da ima normalnih,ali
ja vas ne zelim u to uvjeravat,morate se sami
uvjerit----UPOZNAJ ME DA BI ME ZAVOLJELA----(AKO
TI OVA MOJA PORUKA IDE NA ZIVCE,STAVI ME NA
IGNORE),jer tu neki nisu naucili na
otvorene,postene,iskrene-POZDRAV

Autor: vegavega8   |   11.06.2010. u 23:18   |   opcije


Otvoren, pošten i iskren.Jbt.

Autor: nicci   |   11.06.2010. u 23:20   |   opcije


A i nahodala bi se uz njega dok sve to obiđeš:)

Autor: nicci   |   11.06.2010. u 23:20   |   opcije


I odmah priča o toleranciji.Alarm.

Autor: nicci   |   11.06.2010. u 23:23   |   opcije


I fino se ignoricom odmah osigura od ,nedajbože, gubljenja vremena.To je zgodno.Praktičan.

Autor: nicci   |   11.06.2010. u 23:25   |   opcije


(zapravo sam samo ljubomorna na duge poruke koje ti šalju)

Autor: nicci   |   11.06.2010. u 23:25   |   opcije


Je, imam ih dosta. Odma skuže ženu od riječi ;-))

Autor: vegavega8   |   11.06.2010. u 23:26   |   opcije


A ovom cugu sam i ja skužila čari ignora: odma me stave u ignor!

Autor: vegavega8   |   11.06.2010. u 23:27   |   opcije


ma to je kopipejstano kaj got..

Autor: ANGELVER   |   11.06.2010. u 23:30   |   opcije


Aha.Iz priručnika za osvajače:)

Autor: nicci   |   11.06.2010. u 23:32   |   opcije


Angie, ti si ljubomorna! Pa kaj onda, i kopipejstat treba znat!

Autor: vegavega8   |   11.06.2010. u 23:32   |   opcije


"Slamanje ženskih srdaca u sto lekcija"

Autor: nicci   |   11.06.2010. u 23:33   |   opcije


ma jok ljubomona .. sva sretna .. više ni ne dobivam poruke na peveteja.. i to mi je baš dobro :)

Autor: ANGELVER   |   11.06.2010. u 23:34   |   opcije


Tak je, nicci: ima sve - romantiku (cvrkut ptica), rekreaciju (šetnje), opuštenost (neće brak), ali i ozbiljnost (nije za jednom), karakternost (iskrenost), poštenje (normalan je), fair play (može i ignore)... Ma, premija!!! Ali, jebga, ja lijena :-((

Autor: vegavega8   |   11.06.2010. u 23:34   |   opcije


I zato sad idem pred telku, njupat Insalatissime Rio Mare i gledati krimić. Laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   11.06.2010. u 23:36   |   opcije


Noć:)

Autor: nicci   |   11.06.2010. u 23:37   |   opcije


laku noć i slatko snivaj .)

Autor: ANGELVER   |   11.06.2010. u 23:52   |   opcije


Dodaj komentar