kako se dodaje slika ?
Autor: zoran_123456 | 11.06.2010. u 22:39 | opcije
...buci-buci!... :))
Autor: nevr_mor | 11.06.2010. u 22:41 | opcije
vega...kaj je to?
Autor: pa_huljica | 11.06.2010. u 22:41 | opcije
...to je buci-buci taz dok je bil mali... :)
Autor: nevr_mor | 11.06.2010. u 22:43 | opcije
Ja mislim da je to mladunce tapira...
Autor: juicy-mama | 11.06.2010. u 22:45 | opcije
A to je jedan koji mi je poslao poruku s ovom izjavom ;-))
Autor: vegavega8 | 11.06.2010. u 22:46 | opcije
...meni to slatko, a vi kak oćete... :)))
Autor: nevr_mor | 11.06.2010. u 22:53 | opcije
Meni to zvuči točno ovako:)
Autor: nicci | 11.06.2010. u 22:57 | opcije
Pa, i ja mislim da bih OVOG mogla zavoljeti :-)))
Autor: vevegaga08 | 11.06.2010. u 23:02 | opcije
a onda se pretvori u predivnog labuda
Autor: roman10 | 11.06.2010. u 23:03 | opcije
Ružan a opet nekako...sladak.
Autor: nicci | 11.06.2010. u 23:04 | opcije
Ma vidi se da je veseljak :-))
Autor: vegavega8 | 11.06.2010. u 23:08 | opcije
Ma gle te brkiće, dlakice po tibi, nogice... Ali, može bit i opasan! Kandže su gadne :-((
Autor: vegavega8 | 11.06.2010. u 23:09 | opcije
Sve u svemu, uzbudljivo malo biće.
Autor: vegavega8 | 11.06.2010. u 23:09 | opcije
slatkićak
Autor: ANGELVER | 11.06.2010. u 23:11 | opcije
Ti to treniraš za upoznavanje s autorom poruke?:)
Autor: nicci | 11.06.2010. u 23:13 | opcije
Ako niš ne upali, zagrni ga bebiplavom dekicom:)Popravlja opći dojam.
Autor: nicci | 11.06.2010. u 23:15 | opcije
Poruka mi nekak ljigava... Ček da je nađem...
Autor: vegavega8 | 11.06.2010. u 23:17 | opcije
Radao bi te upozno,trazim zenu za
druzenje,setnju,odlazak na ples,odlazak na moju
vikendicu na rostilj u prirodi uz cvrkut ptica,ne
trazim zenu iskljucivo za avanturu i ne zanima me
susret za JEDAN PUT i nikad vise,ne trazim zenu za
brak,i zenu kojoj cu dosađivat,sve se mozemo
dogovorit,bitna je tolerancija i
razumijevanje,nisam za duga dopisivanja jer od
toga nema puno koristi,tipkovnica svasta
trpi,susret u UŽIVO odlucuje o svemu,naravno malo
doisivanje,izmjna moba i slikica nemoze
naskodit,pozdrav svim normalnim ljudima na
iskrici,jer uvjeren sam da ih ima puno,samo treba
na njih naici,pa ja sam dokaz da ima normalnih,ali
ja vas ne zelim u to uvjeravat,morate se sami
uvjerit----UPOZNAJ ME DA BI ME ZAVOLJELA----(AKO
TI OVA MOJA PORUKA IDE NA ZIVCE,STAVI ME NA
IGNORE),jer tu neki nisu naucili na
otvorene,postene,iskrene-POZDRAV
Autor: vegavega8 | 11.06.2010. u 23:18 | opcije
Otvoren, pošten i iskren.Jbt.
Autor: nicci | 11.06.2010. u 23:20 | opcije
A i nahodala bi se uz njega dok sve to obiđeš:)
Autor: nicci | 11.06.2010. u 23:20 | opcije
I odmah priča o toleranciji.Alarm.
Autor: nicci | 11.06.2010. u 23:23 | opcije
I fino se ignoricom odmah osigura od ,nedajbože, gubljenja vremena.To je zgodno.Praktičan.
Autor: nicci | 11.06.2010. u 23:25 | opcije
(zapravo sam samo ljubomorna na duge poruke koje ti šalju)
Autor: nicci | 11.06.2010. u 23:25 | opcije
Je, imam ih dosta. Odma skuže ženu od riječi ;-))
Autor: vegavega8 | 11.06.2010. u 23:26 | opcije
A ovom cugu sam i ja skužila čari ignora: odma me stave u ignor!
Autor: vegavega8 | 11.06.2010. u 23:27 | opcije
ma to je kopipejstano kaj got..
Autor: ANGELVER | 11.06.2010. u 23:30 | opcije
Aha.Iz priručnika za osvajače:)
Autor: nicci | 11.06.2010. u 23:32 | opcije
Angie, ti si ljubomorna! Pa kaj onda, i kopipejstat treba znat!
Autor: vegavega8 | 11.06.2010. u 23:32 | opcije
"Slamanje ženskih srdaca u sto lekcija"
Autor: nicci | 11.06.2010. u 23:33 | opcije
ma jok ljubomona .. sva sretna .. više ni ne dobivam poruke na peveteja.. i to mi je baš dobro :)
Autor: ANGELVER | 11.06.2010. u 23:34 | opcije
Tak je, nicci: ima sve - romantiku (cvrkut ptica), rekreaciju (šetnje), opuštenost (neće brak), ali i ozbiljnost (nije za jednom), karakternost (iskrenost), poštenje (normalan je), fair play (može i ignore)... Ma, premija!!! Ali, jebga, ja lijena :-((
Autor: vegavega8 | 11.06.2010. u 23:34 | opcije
I zato sad idem pred telku, njupat Insalatissime Rio Mare i gledati krimić. Laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 11.06.2010. u 23:36 | opcije
Noć:)
Autor: nicci | 11.06.2010. u 23:37 | opcije
laku noć i slatko snivaj .)
Autor: ANGELVER | 11.06.2010. u 23:52 | opcije