..dobro jutro,mali pesek bu otvorio okice:)
Autor: labrador1974 | 12.06.2010. u 8:16 | opcije
Buongiorno:):)
Autor: Otkrivenje | 12.06.2010. u 8:20 | opcije
Dobro jutro, labradore :-)) A kad ih otvori, vidjet će: nema frke! :-))))))
Autor: vegavega8 | 12.06.2010. u 8:21 | opcije
I tebi, Otkrivenje!
Autor: vegavega8 | 12.06.2010. u 8:21 | opcije
..ak mu je to mama onda se stvarno nema čega bojati,pa pogleč ti te nokte:)
Autor: labrador1974 | 12.06.2010. u 8:22 | opcije
Mama se ogrebla za svijetle perspektive ;-))
Autor: vegavega8 | 12.06.2010. u 8:28 | opcije
..šapa i podšaplje,pa kaj je to,canne corso?
Autor: labrador1974 | 12.06.2010. u 8:29 | opcije
preslatko.....
Autor: BAMBOLINAo | 12.06.2010. u 8:32 | opcije
Jutro, bambolina! Je, preslatko je, iako ne znam tko je i što je :-))
Autor: vegavega8 | 12.06.2010. u 8:35 | opcije
dobro jutro vega....da..ne znam niti ja...no ako ništa drugo..barem je u sigurnim rukama...lijepo..
Autor: BAMBOLINAo | 12.06.2010. u 8:36 | opcije
..sad bu si on malo odspavao a mama bude ga pazila:)
Autor: labrador1974 | 12.06.2010. u 8:37 | opcije
Joj, to je najbolji dio djetinjstva: kad si tak mali da moš knjavati koliko hoćeš - nema škole, nema treninga, niš ne moraš... uf, divota!
Autor: vegavega8 | 12.06.2010. u 8:43 | opcije
uf..da mi se vratiti vega u te dane..da malo odmorim...uživancija...
Autor: BAMBOLINAo | 12.06.2010. u 8:48 | opcije
..ja bi u 1 razred osnovne,ni brige ni pameti,iskreno....nemam je baš ni sad:)
Autor: labrador1974 | 12.06.2010. u 8:53 | opcije
Pa tko kaže da se mi i sad ne možemo raspametiti? :-)))))))))
Autor: vegavega8 | 12.06.2010. u 8:59 | opcije
Poslije škole trči doma na bicikl,a u 19:15h crtić,Gustav ili A Je To,i to na kapaljku,a Baltazara da ne spominjem....premija:)..da, vega,nikad nije kasno za malo slatko buđenje.
Autor: labrador1974 | 12.06.2010. u 9:05 | opcije
spava duže neg ja,,pametan mali
Autor: marned | 12.06.2010. u 9:07 | opcije
Evo, vikend je, danas si možemo ugađati... Danas sve polako, natenane i samo veselo!
Autor: vegavega8 | 12.06.2010. u 9:08 | opcije
da..vikend....treba ga iskoristiti...
Autor: BAMBOLINAo | 12.06.2010. u 9:11 | opcije
..pa pogledaj ga,mali bucmasti vražićak na tretmanu kod mame,a di su ostali?
Autor: labrador1974 | 12.06.2010. u 9:12 | opcije
da...baš mu lipo...mislim da svi to priželjkujemo....
da nas etko na dlanu drži pod okriljem ljubavi...hehe
Autor: BAMBOLINAo | 12.06.2010. u 9:20 | opcije
Tu su, iza, ali malac se najbolje uvalio.
Autor: vegavega8 | 12.06.2010. u 9:23 | opcije
cijeli kvart bi moral spojit dlanove da mene drže hihihihihi
Autor: marned | 12.06.2010. u 9:23 | opcije
..izgleda da ga mama nekak najviše pazi,možda zato jer je najmanji,pa da ga brace i seke ne šoraju stalno:)
Autor: labrador1974 | 12.06.2010. u 9:28 | opcije
Eh, ljubilice, kad ti uvijek daš SVE od sebe! :-)))))))))))))
Autor: vegavega8 | 12.06.2010. u 9:32 | opcije
Meni malac zgleda kao da se upravo dobro nadoručkovao, i sad treba malo predahnuti, dok klopa siđe u tibu, pa ćemo onda dalje :-))
Autor: vegavega8 | 12.06.2010. u 9:33 | opcije
...pozz vega idem i ja s pesekom dok nije prevruće,ugodan vikend svima:)))
Autor: labrador1974 | 12.06.2010. u 9:55 | opcije
Pozzz, labradore, uživajte! Sad ćemo i mi :-))
Autor: vegavega8 | 12.06.2010. u 9:59 | opcije