..dobro jutro,mali pesek bu otvorio okice:)

Autor: labrador1974   |   12.06.2010. u 8:16   |   opcije


Buongiorno:):)

Autor: Otkrivenje   |   12.06.2010. u 8:20   |   opcije


Dobro jutro, labradore :-)) A kad ih otvori, vidjet će: nema frke! :-))))))

Autor: vegavega8   |   12.06.2010. u 8:21   |   opcije


I tebi, Otkrivenje!

Autor: vegavega8   |   12.06.2010. u 8:21   |   opcije


..ak mu je to mama onda se stvarno nema čega bojati,pa pogleč ti te nokte:)

Autor: labrador1974   |   12.06.2010. u 8:22   |   opcije


Mama se ogrebla za svijetle perspektive ;-))

Autor: vegavega8   |   12.06.2010. u 8:28   |   opcije


..šapa i podšaplje,pa kaj je to,canne corso?

Autor: labrador1974   |   12.06.2010. u 8:29   |   opcije


preslatko.....

Autor: BAMBOLINAo   |   12.06.2010. u 8:32   |   opcije


Jutro, bambolina! Je, preslatko je, iako ne znam tko je i što je :-))

Autor: vegavega8   |   12.06.2010. u 8:35   |   opcije


dobro jutro vega....da..ne znam niti ja...no ako ništa drugo..barem je u sigurnim rukama...lijepo..

Autor: BAMBOLINAo   |   12.06.2010. u 8:36   |   opcije


..sad bu si on malo odspavao a mama bude ga pazila:)

Autor: labrador1974   |   12.06.2010. u 8:37   |   opcije


Joj, to je najbolji dio djetinjstva: kad si tak mali da moš knjavati koliko hoćeš - nema škole, nema treninga, niš ne moraš... uf, divota!

Autor: vegavega8   |   12.06.2010. u 8:43   |   opcije


uf..da mi se vratiti vega u te dane..da malo odmorim...uživancija...

Autor: BAMBOLINAo   |   12.06.2010. u 8:48   |   opcije


..ja bi u 1 razred osnovne,ni brige ni pameti,iskreno....nemam je baš ni sad:)

Autor: labrador1974   |   12.06.2010. u 8:53   |   opcije


Pa tko kaže da se mi i sad ne možemo raspametiti? :-)))))))))

Autor: vegavega8   |   12.06.2010. u 8:59   |   opcije


Poslije škole trči doma na bicikl,a u 19:15h crtić,Gustav ili A Je To,i to na kapaljku,a Baltazara da ne spominjem....premija:)..da, vega,nikad nije kasno za malo slatko buđenje.

Autor: labrador1974   |   12.06.2010. u 9:05   |   opcije


spava duže neg ja,,pametan mali

Autor: marned   |   12.06.2010. u 9:07   |   opcije


Evo, vikend je, danas si možemo ugađati... Danas sve polako, natenane i samo veselo!

Autor: vegavega8   |   12.06.2010. u 9:08   |   opcije


da..vikend....treba ga iskoristiti...

Autor: BAMBOLINAo   |   12.06.2010. u 9:11   |   opcije


..pa pogledaj ga,mali bucmasti vražićak na tretmanu kod mame,a di su ostali?

Autor: labrador1974   |   12.06.2010. u 9:12   |   opcije


da...baš mu lipo...mislim da svi to priželjkujemo....
da nas etko na dlanu drži pod okriljem ljubavi...hehe

Autor: BAMBOLINAo   |   12.06.2010. u 9:20   |   opcije


Tu su, iza, ali malac se najbolje uvalio.

Autor: vegavega8   |   12.06.2010. u 9:23   |   opcije


cijeli kvart bi moral spojit dlanove da mene drže hihihihihi

Autor: marned   |   12.06.2010. u 9:23   |   opcije


..izgleda da ga mama nekak najviše pazi,možda zato jer je najmanji,pa da ga brace i seke ne šoraju stalno:)

Autor: labrador1974   |   12.06.2010. u 9:28   |   opcije


Eh, ljubilice, kad ti uvijek daš SVE od sebe! :-)))))))))))))

Autor: vegavega8   |   12.06.2010. u 9:32   |   opcije


Meni malac zgleda kao da se upravo dobro nadoručkovao, i sad treba malo predahnuti, dok klopa siđe u tibu, pa ćemo onda dalje :-))

Autor: vegavega8   |   12.06.2010. u 9:33   |   opcije


...pozz vega idem i ja s pesekom dok nije prevruće,ugodan vikend svima:)))

Autor: labrador1974   |   12.06.2010. u 9:55   |   opcije


Pozzz, labradore, uživajte! Sad ćemo i mi :-))

Autor: vegavega8   |   12.06.2010. u 9:59   |   opcije


Dodaj komentar