čija je to maskota,,morti talijancof

Autor: marned   |   12.06.2010. u 22:58   |   opcije


Ne, Marni, mislim da će ovog mjeseca svi Iskričari ovako izgledati: tusto i razroko.

Autor: vegavega8   |   12.06.2010. u 22:59   |   opcije


A prstići k'o stvoreni za tipfelere po tipkovnici.

Autor: nicci   |   12.06.2010. u 23:06   |   opcije


Pa da, takvi su da ima što veći zahvat, ne... Pošalje ti poruku od 2000 znakova bez razmaka i dobije te na količinu (s popustom) ;-))

Autor: vegavega8   |   12.06.2010. u 23:08   |   opcije


dobro je dok ima mušica

Autor: marned   |   12.06.2010. u 23:08   |   opcije


Jesemti, Marni, još je i mušičav???

Autor: vegavega8   |   12.06.2010. u 23:11   |   opcije


Hehehe..

Autor: nicci   |   12.06.2010. u 23:11   |   opcije


gde najdes tak dobre slicke?

Autor: 0106954   |   13.06.2010. u 8:41   |   opcije


Dodaj komentar