čija je to maskota,,morti talijancof
Autor: marned | 12.06.2010. u 22:58 | opcije
Ne, Marni, mislim da će ovog mjeseca svi Iskričari ovako izgledati: tusto i razroko.
Autor: vegavega8 | 12.06.2010. u 22:59 | opcije
A prstići k'o stvoreni za tipfelere po tipkovnici.
Autor: nicci | 12.06.2010. u 23:06 | opcije
Pa da, takvi su da ima što veći zahvat, ne... Pošalje ti poruku od 2000 znakova bez razmaka i dobije te na količinu (s popustom) ;-))
Autor: vegavega8 | 12.06.2010. u 23:08 | opcije
dobro je dok ima mušica
Autor: marned | 12.06.2010. u 23:08 | opcije
Jesemti, Marni, još je i mušičav???
Autor: vegavega8 | 12.06.2010. u 23:11 | opcije
Hehehe..
Autor: nicci | 12.06.2010. u 23:11 | opcije
gde najdes tak dobre slicke?
Autor: 0106954 | 13.06.2010. u 8:41 | opcije