turbokornjača na ljetnim gumama
Autor: roman10 | 13.06.2010. u 8:21 | opcije
Ovo je za mađudvorišne relacije :-)))
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 8:22 | opcije
naopak je u sedlu,,
Autor: marned | 13.06.2010. u 8:23 | opcije
Isparkirava se u rikverc, Marni :-))
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 8:25 | opcije
moderna kornjaca;)
Autor: 0106954 | 13.06.2010. u 8:27 | opcije
ma to ju muž poslao po pivce za utakmicu
Autor: roman10 | 13.06.2010. u 8:29 | opcije
ovo je muska kornjaca, to je kornjac!
Autor: 0106954 | 13.06.2010. u 8:31 | opcije
Muški je, definitivno: pa muškarci ne mogu bez kotača ni do kioska na uglu!
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 8:32 | opcije
vidis da nema maskaru, sjenilo ni ruz
Autor: 0106954 | 13.06.2010. u 8:33 | opcije
106 nije niš se ne vuče po podu
Autor: roman10 | 13.06.2010. u 8:33 | opcije
a kaj ima se ima vuci po podu..mislis na pivsku trbusinu?
Autor: 0106954 | 13.06.2010. u 8:34 | opcije
VETERINAR HITNO
Autor: roman10 | 13.06.2010. u 8:38 | opcije
hahahahahahah
Autor: 0106954 | 13.06.2010. u 8:39 | opcije
Kaj bi se vuklo po podu, pa viš da je navukao oklop - čuva on svoje dragocjenosti, romane! ;-))
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 8:42 | opcije
ajd nek sad neko vikne skidaj gaće
Autor: roman10 | 13.06.2010. u 8:48 | opcije
Romane...! SKIDAJ GACE!!!
Autor: 0106954 | 13.06.2010. u 8:50 | opcije
čuvaaaajjjj seeee!
Autor: iskra19 | 13.06.2010. u 8:50 | opcije
može al nemoj da se neko smije
Autor: roman10 | 13.06.2010. u 8:52 | opcije
Ovaj se cijeli uvukao u suspenzer :-)))))))
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 8:57 | opcije