mrnjaauuu:))Baš si me nasmijala
Autor: Info-skice | 13.06.2010. u 23:00 | opcije
Predana obrana!
Autor: kruh_i_pekmez | 13.06.2010. u 23:01 | opcije
Gdje samo pronađeš te slike?
Autor: Info-skice | 13.06.2010. u 23:01 | opcije
bu ju progutala?
Autor: roman10 | 13.06.2010. u 23:01 | opcije
a kad doleti golmanu u ruke a?
Autor: roman10 | 13.06.2010. u 23:04 | opcije
onda snimit golmanovu facu
Autor: roman10 | 13.06.2010. u 23:07 | opcije
Ovo je stara slika, postoji u nekoliko verzija, više se ni ne sjećam gdje sam je našla, info.
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:08 | opcije
Romane, mislim da bi golmanu trebao i rendgen, a bogme i kirurgija ;-))))))
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:08 | opcije
Jadno mače.Nadam se da je ovo fotomontaža:)
Autor: nicci | 13.06.2010. u 23:13 | opcije
Ako nije fotomontaža, onda je sigurno leteća mačka, nicci :-)))))))))
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:15 | opcije
ma kaj jadno maće,,,,,,,,,ode noga ovoj budaji......to maće je opako............
Autor: kjeten | 13.06.2010. u 23:15 | opcije
Hm...ovo bi mogla biti ilustracija za tvoj blog ispod:)"Zašto ona bi...":)
Autor: nicci | 13.06.2010. u 23:16 | opcije
Nicci, u svemiru je sve povezano ;-)) (A kjeje je, kao i obično, u pjavu.)
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:17 | opcije
ugrist će ga za jaja
(dobro je, nije šap. velik)
Autor: andja-pokojnog-kurca | 13.06.2010. u 23:19 | opcije
aaaaaaaaaaaaaaaaaa :)))))))
Autor: prije_kise | 13.06.2010. u 23:20 | opcije
Snimka tekme NK Sesvete.Netko se kladio da će mačka utrčati na renen:)
Autor: nicci | 13.06.2010. u 23:22 | opcije
Ma sirotoj mački dokuferila ta muška opsesija loptom!
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:22 | opcije
Ajme...teren:)
Autor: nicci | 13.06.2010. u 23:22 | opcije
(Andjo, ali ti si ipak zbrisala, cccccc!)
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:22 | opcije
ma to bi trebala bit ilustracija za ZOR-lopta,maće je nadničar,a nogometaš poslodavac
Autor: roman10 | 13.06.2010. u 23:23 | opcije
Huh,opet je gledam i mislim si,ma di to ona gleda...:)
Autor: Info-skice | 13.06.2010. u 23:25 | opcije
ka da vidi vraga iza noge:))
Autor: Info-skice | 13.06.2010. u 23:28 | opcije
a vlada posložila situaciju da su svi ravnopravni
Autor: roman10 | 13.06.2010. u 23:28 | opcije
Baš sam si mislila što li je taj "renen" :-))))))))))))
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:28 | opcije
Romane, ako je tako kako kažeš, mislim da se u ovoj mački probudio revolucionarni revolt!
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:29 | opcije
dobro se nisam na spomenik popela kad sam ugledala mrcinu (al bila gužva)
ma popela bih se i na romana. od straha, nu.
odo spavati. noć
Autor: rozmarina-baba | 13.06.2010. u 23:29 | opcije
Info, sad sam zumirala, i sa sigurnošću tvrdim da gleda puno iznad prijeteće kopačke ;-))))
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:29 | opcije
Hehehe...spomenik fratra uspavao anđelčiće.Piši u Vatikan da i Zagreb ima čudo.
Autor: nicci | 13.06.2010. u 23:31 | opcije
ma,tko zna,a možda je to mačak pa vidija opasnu mačketinu kroz kopačku...)
Autor: Info-skice | 13.06.2010. u 23:32 | opcije
Rozi, trebala si, to ti je spomenik zemljaku! Istinabog, šaponja ga redovito zapišava. Ali samo pri dnu.
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:32 | opcije
Info, ja mislim da je to mačka s opakim planom!
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:32 | opcije
A jesu li pogasili light-show, nicci?
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:33 | opcije
Malo sutra.Do kuće su mlatili s tim po autu u ritmu muzike:)
Autor: nicci | 13.06.2010. u 23:34 | opcije
a vega.znači ipak je maca?Mačak se nebi tako prepa da vidi mnogo iznad...
Autor: Info-skice | 13.06.2010. u 23:34 | opcije
aha..grdo opaka,sve joj viri iz očiju...:)
Autor: Info-skice | 13.06.2010. u 23:36 | opcije
Ma nije se ova prepala - lakoma je!
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:36 | opcije
Nicci, ne huli! Anđeli su skupili krila i knjavaju, to je bitno ;-))
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:36 | opcije
Jep.Svejedno zakupi štand...ako hodočasnici nagrnu.
Autor: nicci | 13.06.2010. u 23:41 | opcije
Nema frke, mogu im kroz prozor prodavati ledenu vodicu. Joj, idem sad smaknuti koju smokvu i trešnju, mljac, hladne, fine, sočne, mmmmmmm :-)))))))
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:44 | opcije
Uživaj!Ja ubila ostatak lubenice.
Autor: nicci | 13.06.2010. u 23:46 | opcije
To čuvam za noćnu krizu... eventualno. Laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 13.06.2010. u 23:47 | opcije
Nočkiiiii
Autor: Info-skice | 13.06.2010. u 23:48 | opcije