KAMIKAZA

13.06.2010. u 22:57   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

mrnjaauuu:))Baš si me nasmijala

Autor: Info-skice   |   13.06.2010. u 23:00   |   opcije


Predana obrana!

Autor: kruh_i_pekmez   |   13.06.2010. u 23:01   |   opcije


Gdje samo pronađeš te slike?

Autor: Info-skice   |   13.06.2010. u 23:01   |   opcije


bu ju progutala?

Autor: roman10   |   13.06.2010. u 23:01   |   opcije


a kad doleti golmanu u ruke a?

Autor: roman10   |   13.06.2010. u 23:04   |   opcije


onda snimit golmanovu facu

Autor: roman10   |   13.06.2010. u 23:07   |   opcije


Ovo je stara slika, postoji u nekoliko verzija, više se ni ne sjećam gdje sam je našla, info.

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:08   |   opcije


Romane, mislim da bi golmanu trebao i rendgen, a bogme i kirurgija ;-))))))

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:08   |   opcije


Jadno mače.Nadam se da je ovo fotomontaža:)

Autor: nicci   |   13.06.2010. u 23:13   |   opcije


Ako nije fotomontaža, onda je sigurno leteća mačka, nicci :-)))))))))

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:15   |   opcije


ma kaj jadno maće,,,,,,,,,ode noga ovoj budaji......to maće je opako............

Autor: kjeten   |   13.06.2010. u 23:15   |   opcije


Hm...ovo bi mogla biti ilustracija za tvoj blog ispod:)"Zašto ona bi...":)

Autor: nicci   |   13.06.2010. u 23:16   |   opcije


Nicci, u svemiru je sve povezano ;-)) (A kjeje je, kao i obično, u pjavu.)

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:17   |   opcije


ugrist će ga za jaja
(dobro je, nije šap. velik)

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   13.06.2010. u 23:19   |   opcije


aaaaaaaaaaaaaaaaaa :)))))))

Autor: prije_kise   |   13.06.2010. u 23:20   |   opcije


Snimka tekme NK Sesvete.Netko se kladio da će mačka utrčati na renen:)

Autor: nicci   |   13.06.2010. u 23:22   |   opcije


Ma sirotoj mački dokuferila ta muška opsesija loptom!

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:22   |   opcije


Ajme...teren:)

Autor: nicci   |   13.06.2010. u 23:22   |   opcije


(Andjo, ali ti si ipak zbrisala, cccccc!)

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:22   |   opcije


ma to bi trebala bit ilustracija za ZOR-lopta,maće je nadničar,a nogometaš poslodavac

Autor: roman10   |   13.06.2010. u 23:23   |   opcije


Huh,opet je gledam i mislim si,ma di to ona gleda...:)

Autor: Info-skice   |   13.06.2010. u 23:25   |   opcije


ka da vidi vraga iza noge:))

Autor: Info-skice   |   13.06.2010. u 23:28   |   opcije


a vlada posložila situaciju da su svi ravnopravni

Autor: roman10   |   13.06.2010. u 23:28   |   opcije


Baš sam si mislila što li je taj "renen" :-))))))))))))

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:28   |   opcije


Romane, ako je tako kako kažeš, mislim da se u ovoj mački probudio revolucionarni revolt!

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:29   |   opcije


dobro se nisam na spomenik popela kad sam ugledala mrcinu (al bila gužva)
ma popela bih se i na romana. od straha, nu.
odo spavati. noć

Autor: rozmarina-baba   |   13.06.2010. u 23:29   |   opcije


Info, sad sam zumirala, i sa sigurnošću tvrdim da gleda puno iznad prijeteće kopačke ;-))))

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:29   |   opcije


Hehehe...spomenik fratra uspavao anđelčiće.Piši u Vatikan da i Zagreb ima čudo.

Autor: nicci   |   13.06.2010. u 23:31   |   opcije


ma,tko zna,a možda je to mačak pa vidija opasnu mačketinu kroz kopačku...)

Autor: Info-skice   |   13.06.2010. u 23:32   |   opcije


Rozi, trebala si, to ti je spomenik zemljaku! Istinabog, šaponja ga redovito zapišava. Ali samo pri dnu.

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:32   |   opcije


Info, ja mislim da je to mačka s opakim planom!

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:32   |   opcije


A jesu li pogasili light-show, nicci?

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:33   |   opcije


Malo sutra.Do kuće su mlatili s tim po autu u ritmu muzike:)

Autor: nicci   |   13.06.2010. u 23:34   |   opcije


a vega.znači ipak je maca?Mačak se nebi tako prepa da vidi mnogo iznad...

Autor: Info-skice   |   13.06.2010. u 23:34   |   opcije


aha..grdo opaka,sve joj viri iz očiju...:)

Autor: Info-skice   |   13.06.2010. u 23:36   |   opcije


Ma nije se ova prepala - lakoma je!

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:36   |   opcije


Nicci, ne huli! Anđeli su skupili krila i knjavaju, to je bitno ;-))

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:36   |   opcije


Jep.Svejedno zakupi štand...ako hodočasnici nagrnu.

Autor: nicci   |   13.06.2010. u 23:41   |   opcije


Nema frke, mogu im kroz prozor prodavati ledenu vodicu. Joj, idem sad smaknuti koju smokvu i trešnju, mljac, hladne, fine, sočne, mmmmmmm :-)))))))

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:44   |   opcije


Uživaj!Ja ubila ostatak lubenice.

Autor: nicci   |   13.06.2010. u 23:46   |   opcije


To čuvam za noćnu krizu... eventualno. Laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   13.06.2010. u 23:47   |   opcije


Nočkiiiii

Autor: Info-skice   |   13.06.2010. u 23:48   |   opcije


Dodaj komentar