AJMO POLAKO

14.06.2010. u 8:33   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ovi ko da su moji,,,,,,,,,nema žujbe samo pojako......i kad više neide odmoji...........

Autor: kjeten   |   14.06.2010. u 8:41   |   opcije


Tako je, kjeje: poteci pojako pa da bjzo signeš :-))

Autor: vegavega8   |   14.06.2010. u 8:49   |   opcije


nomadi

Autor: marned   |   14.06.2010. u 8:50   |   opcije


pravac EU. tamo će ih već strpati u lonac

Autor: rozmarina-baba   |   14.06.2010. u 8:51   |   opcije


Je, marni: od vrta do vrta!

Autor: vegavega8   |   14.06.2010. u 8:51   |   opcije


Samo one najambicioznije, Rozi!

Autor: vegavega8   |   14.06.2010. u 8:52   |   opcije


za par godina bu stigli do bundeka

Autor: marned   |   14.06.2010. u 8:56   |   opcije


za par godina bu stigli do bundeka

Autor: marned   |   14.06.2010. u 8:56   |   opcije


isati, to je bit će centar svita

Autor: rozmarina-baba   |   14.06.2010. u 8:58   |   opcije


samohrani otac puž. vodi dicu u školu. do 15.7. će stići

Autor: rozmarina-baba   |   14.06.2010. u 8:59   |   opcije


Lako njima ići na takva putešestvija kad svaki ima svoju kamp-kućicu.

Autor: vegavega8   |   14.06.2010. u 9:01   |   opcije


Dodaj komentar