ovi ko da su moji,,,,,,,,,nema žujbe samo pojako......i kad više neide odmoji...........
Autor: kjeten | 14.06.2010. u 8:41 | opcije
Tako je, kjeje: poteci pojako pa da bjzo signeš :-))
Autor: vegavega8 | 14.06.2010. u 8:49 | opcije
nomadi
Autor: marned | 14.06.2010. u 8:50 | opcije
pravac EU. tamo će ih već strpati u lonac
Autor: rozmarina-baba | 14.06.2010. u 8:51 | opcije
Je, marni: od vrta do vrta!
Autor: vegavega8 | 14.06.2010. u 8:51 | opcije
Samo one najambicioznije, Rozi!
Autor: vegavega8 | 14.06.2010. u 8:52 | opcije
za par godina bu stigli do bundeka
Autor: marned | 14.06.2010. u 8:56 | opcije
za par godina bu stigli do bundeka
Autor: marned | 14.06.2010. u 8:56 | opcije
isati, to je bit će centar svita
Autor: rozmarina-baba | 14.06.2010. u 8:58 | opcije
samohrani otac puž. vodi dicu u školu. do 15.7. će stići
Autor: rozmarina-baba | 14.06.2010. u 8:59 | opcije
Lako njima ići na takva putešestvija kad svaki ima svoju kamp-kućicu.
Autor: vegavega8 | 14.06.2010. u 9:01 | opcije