HIGIJENIČAR

14.06.2010. u 22:37   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

hahaha.. večer i laku noć :)

Autor: ANGELVER   |   14.06.2010. u 22:38   |   opcije


I tebi, Angie :-))

Autor: vegavega8   |   14.06.2010. u 22:42   |   opcije


karijerist

Autor: vidoban   |   14.06.2010. u 22:43   |   opcije


E, Vido, nije to dupelizac, nego dupekljuckaš!

Autor: vegavega8   |   14.06.2010. u 22:45   |   opcije


adeze, adeze

Autor: vidoban   |   14.06.2010. u 22:51   |   opcije


haha. to je ovaj mefisto koji prijavljuje blogove. ej, kad ga odprnem

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   14.06.2010. u 23:04   |   opcije


ni na zebri nisi siguran

Autor: marned   |   14.06.2010. u 23:15   |   opcije


e jadan i neprimjetan.
mefisto

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   14.06.2010. u 23:23   |   opcije


sitan. i skroz žgoljav.
ošla vega leć. a baš mi se ne sluša zečić

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   14.06.2010. u 23:29   |   opcije


Dodaj komentar