jel to neko leti dole?
Autor: 0106954 | 15.06.2010. u 8:45 | opcije
Hm da.... ponekad čujem izraze... hoda ko krava... trom ko krava.... krave koje čitav život provedu na vezu zbilja su trome. Za razliku od njih, krava koja čitav život provede slobodna u prirodi može se po hitrosti, eleganciji.... preskoku, mjeriti sa jelenom
Autor: istima | 15.06.2010. u 8:45 | opcije
bas si mislim... ko bi mogel biti ovak sargapergasti? hahahah
Autor: 0106954 | 15.06.2010. u 8:46 | opcije
..leti,Russel,leti,još malo pa se kupaš:)
Autor: labrador1974 | 15.06.2010. u 9:10 | opcije