OSVJEŽENJE!

15.06.2010. u 6:33   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jel to neko leti dole?

Autor: 0106954   |   15.06.2010. u 8:45   |   opcije


Hm da.... ponekad čujem izraze... hoda ko krava... trom ko krava.... krave koje čitav život provedu na vezu zbilja su trome. Za razliku od njih, krava koja čitav život provede slobodna u prirodi može se po hitrosti, eleganciji.... preskoku, mjeriti sa jelenom

Autor: istima   |   15.06.2010. u 8:45   |   opcije


bas si mislim... ko bi mogel biti ovak sargapergasti? hahahah

Autor: 0106954   |   15.06.2010. u 8:46   |   opcije


..leti,Russel,leti,još malo pa se kupaš:)

Autor: labrador1974   |   15.06.2010. u 9:10   |   opcije


Dodaj komentar