ma daaaaaaaaaaaaj! kaj veliš?
Autor: ANGELVER | 15.06.2010. u 22:40 | opcije
Ha, čuj, viš da mali ima opremu, ali još nije stekao znanje ;-))
Autor: vegavega8 | 15.06.2010. u 22:41 | opcije
jadan. još kad mu nabije penale za nazad, fakat je najebo!
Autor: mesojeda_palma | 15.06.2010. u 22:41 | opcije
viš ja to nisam ni primjetila dok nisi pripomenula
Autor: ANGELVER | 15.06.2010. u 22:44 | opcije
Ufff, Palmo, ali si ti večeras nazubljena!
Autor: vegavega8 | 15.06.2010. u 22:46 | opcije
Ja sam sliku malo duže gledala, Angie ;-))
Autor: vegavega8 | 15.06.2010. u 22:47 | opcije
a ja s pajdašicom i njenom materom stukla prekonekoliko piva.. pak mi je onak taman.. i ne obraćam pozornost na detalje.. khm
Autor: ANGELVER | 15.06.2010. u 22:48 | opcije
Hm, Angie, pa ovo je ipak PRILIČAN detalj... Ali nema veze, nije naša vrsta, jel' tak? Iako je jako simpatičan... Simpatičniji od mnogih manje dlakavih; i manje darovitih lokalaca :-)))
Autor: vegavega8 | 15.06.2010. u 22:50 | opcije
a znaš da je ne znam perom po riti...;P
Autor: mesojeda_palma | 15.06.2010. u 22:51 | opcije
Ma, Palmo, ne brinem ja za ovog momčića: snaći će se on. Sad ga je samo malo čopila trema :-))
Autor: vegavega8 | 15.06.2010. u 22:53 | opcije
je praf je simpa.. meni su prsteki i oke baš ćeće.. bilo bi dobro imati takvog ljubimca.. a možda i ne.. on bi se svuda ventral
Autor: ANGELVER | 15.06.2010. u 22:58 | opcije