I JA ĆU TAKO?!

15.06.2010. u 22:24   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ma daaaaaaaaaaaaj! kaj veliš?

Autor: ANGELVER   |   15.06.2010. u 22:40   |   opcije


Ha, čuj, viš da mali ima opremu, ali još nije stekao znanje ;-))

Autor: vegavega8   |   15.06.2010. u 22:41   |   opcije


jadan. još kad mu nabije penale za nazad, fakat je najebo!

Autor: mesojeda_palma   |   15.06.2010. u 22:41   |   opcije


viš ja to nisam ni primjetila dok nisi pripomenula

Autor: ANGELVER   |   15.06.2010. u 22:44   |   opcije


Ufff, Palmo, ali si ti večeras nazubljena!

Autor: vegavega8   |   15.06.2010. u 22:46   |   opcije


Ja sam sliku malo duže gledala, Angie ;-))

Autor: vegavega8   |   15.06.2010. u 22:47   |   opcije


a ja s pajdašicom i njenom materom stukla prekonekoliko piva.. pak mi je onak taman.. i ne obraćam pozornost na detalje.. khm

Autor: ANGELVER   |   15.06.2010. u 22:48   |   opcije


Hm, Angie, pa ovo je ipak PRILIČAN detalj... Ali nema veze, nije naša vrsta, jel' tak? Iako je jako simpatičan... Simpatičniji od mnogih manje dlakavih; i manje darovitih lokalaca :-)))

Autor: vegavega8   |   15.06.2010. u 22:50   |   opcije


a znaš da je ne znam perom po riti...;P

Autor: mesojeda_palma   |   15.06.2010. u 22:51   |   opcije


Ma, Palmo, ne brinem ja za ovog momčića: snaći će se on. Sad ga je samo malo čopila trema :-))

Autor: vegavega8   |   15.06.2010. u 22:53   |   opcije


je praf je simpa.. meni su prsteki i oke baš ćeće.. bilo bi dobro imati takvog ljubimca.. a možda i ne.. on bi se svuda ventral

Autor: ANGELVER   |   15.06.2010. u 22:58   |   opcije


Dodaj komentar