PHOTOSHOP !

Autor: zoran_123456   |   16.06.2010. u 23:23   |   opcije


:)

Autor: roman10   |   16.06.2010. u 23:23   |   opcije


ne pit puno prije spavanja

Autor: roman10   |   16.06.2010. u 23:24   |   opcije


Kaj god da je, ovo prase ima stila :-))

Autor: vegavega8   |   16.06.2010. u 23:25   |   opcije


Lako za piće, Romane, ali noćas sam ustanovila da je lubenica prije spavanja puno opakija!

Autor: vegavega8   |   16.06.2010. u 23:27   |   opcije


jes a ove čizmice može punit po noći ak stisne

Autor: roman10   |   16.06.2010. u 23:27   |   opcije


Treba stavit cizmice prije spavanja...i pelenice, onda mozes jesti lubenicu do mile volje

Autor: juicy-mama   |   16.06.2010. u 23:28   |   opcije


slatko je ko mala mica!

Autor: ivi777   |   16.06.2010. u 23:29   |   opcije


Ma ovo je pravo darovito prase: sve bitno je skužilo! Zato i je ovak malo durkasto ;-))

Autor: vegavega8   |   16.06.2010. u 23:31   |   opcije


Sta znaci 'durkasto'?

Autor: juicy-mama   |   16.06.2010. u 23:34   |   opcije


Tko moze jesti ovakvog prascica...ja ne...

Autor: juicy-mama   |   16.06.2010. u 23:35   |   opcije


ko je to jekaj.......pa ubi nas sunce...ja bi majo kiše.....nemojam onda niš jadit.

Autor: kjeten   |   16.06.2010. u 23:35   |   opcije


juici zbilja fali i jabuka

Autor: roman10   |   16.06.2010. u 23:38   |   opcije


Ah, ogladnila sam od ovog prasca i one hobotnice gore... "Durkasto" znači pomalo nadureno, Juicy.

Autor: vegavega8   |   16.06.2010. u 23:50   |   opcije


Dodaj komentar