PHOTOSHOP !
Autor: zoran_123456 | 16.06.2010. u 23:23 | opcije
:)
Autor: roman10 | 16.06.2010. u 23:23 | opcije
ne pit puno prije spavanja
Autor: roman10 | 16.06.2010. u 23:24 | opcije
Kaj god da je, ovo prase ima stila :-))
Autor: vegavega8 | 16.06.2010. u 23:25 | opcije
Lako za piće, Romane, ali noćas sam ustanovila da je lubenica prije spavanja puno opakija!
Autor: vegavega8 | 16.06.2010. u 23:27 | opcije
jes a ove čizmice može punit po noći ak stisne
Autor: roman10 | 16.06.2010. u 23:27 | opcije
Treba stavit cizmice prije spavanja...i pelenice, onda mozes jesti lubenicu do mile volje
Autor: juicy-mama | 16.06.2010. u 23:28 | opcije
slatko je ko mala mica!
Autor: ivi777 | 16.06.2010. u 23:29 | opcije
Ma ovo je pravo darovito prase: sve bitno je skužilo! Zato i je ovak malo durkasto ;-))
Autor: vegavega8 | 16.06.2010. u 23:31 | opcije
Sta znaci 'durkasto'?
Autor: juicy-mama | 16.06.2010. u 23:34 | opcije
Tko moze jesti ovakvog prascica...ja ne...
Autor: juicy-mama | 16.06.2010. u 23:35 | opcije
ko je to jekaj.......pa ubi nas sunce...ja bi majo kiše.....nemojam onda niš jadit.
Autor: kjeten | 16.06.2010. u 23:35 | opcije
juici zbilja fali i jabuka
Autor: roman10 | 16.06.2010. u 23:38 | opcije
Ah, ogladnila sam od ovog prasca i one hobotnice gore... "Durkasto" znači pomalo nadureno, Juicy.
Autor: vegavega8 | 16.06.2010. u 23:50 | opcije