jutro, vega! ima kod mene kafice, posluži se.. (u našoj smo se kući natjecali tko će kome prije ugoditi).
Autor: mesojeda_palma | 17.06.2010. u 8:40 | opcije
Hvala, Palmo, ima i kod mene, ali ću rado probati tvoju :-))
Autor: vegavega8 | 17.06.2010. u 8:43 | opcije