jutro, vega! ima kod mene kafice, posluži se.. (u našoj smo se kući natjecali tko će kome prije ugoditi).

Autor: mesojeda_palma   |   17.06.2010. u 8:40   |   opcije


Hvala, Palmo, ima i kod mene, ali ću rado probati tvoju :-))

Autor: vegavega8   |   17.06.2010. u 8:43   |   opcije


Dodaj komentar