dođe to,s godinama.
Autor: uzet-cu-te-na-oblaku | 17.06.2010. u 23:55 | opcije
Vidim :-))
Autor: vegavega8 | 17.06.2010. u 23:55 | opcije
kaj je pak to?
Autor: kjeten | 17.06.2010. u 23:56 | opcije
Jedan uživatoj, kjeje.
Autor: vegavega8 | 17.06.2010. u 23:56 | opcije
ja tu vidim zeca koji je umro od starosti bez proteze, ševeći svinjče..(katastrofa, a.?.. idem se išamarati..)
Autor: mmmmmm_da | 17.06.2010. u 23:58 | opcije
Fakat katastrofa, mmmmmm_da! Ja vidim jedno biće bez inhibicija, prepušteno užicima (prizemnima, doduše, ali nema veze), bez površnog dodvoravanja mediokretenskim izmišljotinama glede izgleda, koje spontano i nenamješteno uzima predah između zalogaja i rovanja.
Autor: vegavega8 | 18.06.2010. u 0:02 | opcije
boK te jebO...
Autor: otam_ciner | 18.06.2010. u 0:03 | opcije
I bilo je božanstveno!
Autor: vegavega8 | 18.06.2010. u 0:04 | opcije
(ne mog' čitati.. šamaram se, hbga.. "to.. TOOO... ah.. ahhahah!!!");P
Autor: mmmmmm_da | 18.06.2010. u 0:04 | opcije
Neka, to je dobro za ten i cirkulaciju ;-))
Autor: vegavega8 | 18.06.2010. u 0:06 | opcije
da znas..tuzit cu te za jezik
Autor: mevezemasajuneu | 18.06.2010. u 0:06 | opcije
bože sačuvaj,,,,,,jesi bija danas na ajeju?
Autor: kjeten | 18.06.2010. u 0:07 | opcije
Nemaš osnova, meve, ovaj se ne belji nikome, samo dašće.
Autor: vegavega8 | 18.06.2010. u 0:08 | opcije
Nisam, kjeje, ali sam si kupija bombone od majcipana :-))
Autor: vegavega8 | 18.06.2010. u 0:08 | opcije
ja vojim gjijote........onak za majo zabave.......
Autor: kjeten | 18.06.2010. u 0:16 | opcije
Pa, ne bunim se ja ni na gjijote, iako ove izgjedaju jako zanosno - idem ih ispjobati! Jaka van noć svima :-))
Autor: vegavega8 | 18.06.2010. u 0:20 | opcije
Miss Piggy.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.06.2010. u 0:25 | opcije
Suki, Suki, prestani zderat !!
Autor: vidoban | 18.06.2010. u 6:36 | opcije