A JEBGA!

17.06.2010. u 23:53   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

dođe to,s godinama.

Autor: uzet-cu-te-na-oblaku   |   17.06.2010. u 23:55   |   opcije


Vidim :-))

Autor: vegavega8   |   17.06.2010. u 23:55   |   opcije


kaj je pak to?

Autor: kjeten   |   17.06.2010. u 23:56   |   opcije


Jedan uživatoj, kjeje.

Autor: vegavega8   |   17.06.2010. u 23:56   |   opcije


ja tu vidim zeca koji je umro od starosti bez proteze, ševeći svinjče..(katastrofa, a.?.. idem se išamarati..)

Autor: mmmmmm_da   |   17.06.2010. u 23:58   |   opcije


Fakat katastrofa, mmmmmm_da! Ja vidim jedno biće bez inhibicija, prepušteno užicima (prizemnima, doduše, ali nema veze), bez površnog dodvoravanja mediokretenskim izmišljotinama glede izgleda, koje spontano i nenamješteno uzima predah između zalogaja i rovanja.

Autor: vegavega8   |   18.06.2010. u 0:02   |   opcije


boK te jebO...

Autor: otam_ciner   |   18.06.2010. u 0:03   |   opcije


I bilo je božanstveno!

Autor: vegavega8   |   18.06.2010. u 0:04   |   opcije


(ne mog' čitati.. šamaram se, hbga.. "to.. TOOO... ah.. ahhahah!!!");P

Autor: mmmmmm_da   |   18.06.2010. u 0:04   |   opcije


Neka, to je dobro za ten i cirkulaciju ;-))

Autor: vegavega8   |   18.06.2010. u 0:06   |   opcije


da znas..tuzit cu te za jezik

Autor: mevezemasajuneu   |   18.06.2010. u 0:06   |   opcije


bože sačuvaj,,,,,,jesi bija danas na ajeju?

Autor: kjeten   |   18.06.2010. u 0:07   |   opcije


Nemaš osnova, meve, ovaj se ne belji nikome, samo dašće.

Autor: vegavega8   |   18.06.2010. u 0:08   |   opcije


Nisam, kjeje, ali sam si kupija bombone od majcipana :-))

Autor: vegavega8   |   18.06.2010. u 0:08   |   opcije


ja vojim gjijote........onak za majo zabave.......

Autor: kjeten   |   18.06.2010. u 0:16   |   opcije


Pa, ne bunim se ja ni na gjijote, iako ove izgjedaju jako zanosno - idem ih ispjobati! Jaka van noć svima :-))

Autor: vegavega8   |   18.06.2010. u 0:20   |   opcije


Miss Piggy.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.06.2010. u 0:25   |   opcije


Suki, Suki, prestani zderat !!

Autor: vidoban   |   18.06.2010. u 6:36   |   opcije


Dodaj komentar