mazneš kojeg goluba za doručak ..hmmm
Autor: 88_44_00 | 18.06.2010. u 7:28 | opcije
Najvažnije je započeti dan dobrim doručkom ;-))
Autor: vegavega8 | 18.06.2010. u 7:34 | opcije
a ona maca ima veliki izbor .. ;)))
Autor: 88_44_00 | 18.06.2010. u 8:08 | opcije
Ta je već izabrala - i to dobro! :-)))))
Autor: vegavega8 | 18.06.2010. u 8:54 | opcije