ZA ŠPICU

18.06.2010. u 23:36   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

kaj nije to lambaša dojojes.........vidim da je sivonja iza...........

Autor: kjeten   |   18.06.2010. u 23:40   |   opcije


životinjska gay parada?

Autor: roman10   |   18.06.2010. u 23:40   |   opcije


Dojojes joj je uzoj!

Autor: vegavega8   |   18.06.2010. u 23:41   |   opcije


Romane, nevoljo i nesrećo, zar ni nabubreli pičić ne razaznaješ???

Autor: vegavega8   |   18.06.2010. u 23:41   |   opcije


bio slab iz biologije a još i naočale nosim za blizinu,pa za daljinu,za dučan,za sex a kad stavim krive evo problema

Autor: roman10   |   18.06.2010. u 23:46   |   opcije


Ma nema veze, romane, najsenzualniji ljudi vode ljubav žmirečki! Idem, jaka vam noć! :-))

Autor: vegavega8   |   18.06.2010. u 23:47   |   opcije


anoreksicna dama, ko ove moderne

Autor: vidoban   |   19.06.2010. u 8:05   |   opcije


Dodaj komentar