:)))) seke u akciji
Autor: sazvjezdje_coca-cola | 19.06.2010. u 8:48 | opcije
A momče zaigrano! :-)))
Autor: vegavega8 | 19.06.2010. u 8:50 | opcije
nije ni svjestan "opasnosati" u kojoj se nalazi
Autor: sazvjezdje_coca-cola | 19.06.2010. u 8:53 | opcije
Smuvat će njega mice opasnice :-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2010. u 9:02 | opcije
S pravom - uostalom, kakav je to način da im zauzme cijelu plažu?
Autor: vegavega8 | 19.06.2010. u 9:03 | opcije