ŽALIM, DRAGA, CICE SU TI PREMALE, A GODINE I GUZICE PREVELIKE
19.06.2010. u 23:24 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
:D :D :D :D :D
Autor: nevr_mor | 19.06.2010. u 23:25 | opcije
vjag jedan babski!
Autor: kjeten | 19.06.2010. u 23:26 | opcije
Eto, iskren mladić :-))))
Autor: vegavega8 | 19.06.2010. u 23:27 | opcije
reče džo čeličnog kurca, akademik kom je prostat veća od glavei još izbirljiv.
bira pelene
Autor: andja-pokojnog-kurca | 19.06.2010. u 23:30 | opcije
...bu te tužil da privatne fotke tu stavljaš!...ajd, prepisku samu bi ti i oprostil al sad svi buju znali ko je... :))
Autor: nevr_mor | 19.06.2010. u 23:30 | opcije
Hehehehe...
Autor: nicci | 19.06.2010. u 23:31 | opcije
Pa zar se on ima čega stidjeti???
Autor: vegavega8 | 19.06.2010. u 23:31 | opcije
jel to dida?
Autor: Digital-Eden | 19.06.2010. u 23:32 | opcije
Kljun mu zapušten malo.
Autor: nicci | 19.06.2010. u 23:33 | opcije
...neeee!...pa čemu se stidjeti iskrenosti!... :))))
Autor: nevr_mor | 19.06.2010. u 23:34 | opcije
A malo se smežurao, ali ispod - sve sam mišić!
Autor: vegavega8 | 19.06.2010. u 23:37 | opcije
A štaš, nicci, nije lako prokljuviti ove debele Iskričarke :-((
Autor: vegavega8 | 19.06.2010. u 23:38 | opcije
A sve ono što može (krestom?);)Joooj!Ježim se!
Autor: nicci | 19.06.2010. u 23:39 | opcije
Heh...kad bi one i hobotnicu i morskog psa:)
Autor: nicci | 19.06.2010. u 23:40 | opcije
Najbolje je kad usred svršavanja padneš u nesvijest od gladi:D
Autor: nicci | 19.06.2010. u 23:42 | opcije
A on misli da je najbolji ikad.Zato vole žgoljave.
Autor: nicci | 19.06.2010. u 23:43 | opcije
Zato je on žilav (da ga debele pohotnice ne progutaju) ;-))
Autor: vegavega8 | 19.06.2010. u 23:43 | opcije
A kresta mu je kao rezervna guma.
Autor: vegavega8 | 19.06.2010. u 23:44 | opcije
A ima i tople smeđe oči.
Autor: vegavega8 | 19.06.2010. u 23:44 | opcije
Malo mi sumnjive ove ljuskice oko kljuna.Da nije štogod pokupio?
Autor: nicci | 19.06.2010. u 23:46 | opcije
To mu je ostalo kad je probao stesati debelu.
Autor: vegavega8 | 19.06.2010. u 23:48 | opcije
je u pjavu ste,,,,,,,to je pazinsko pjavi debeji........sad sam videj po bjoju zuba.......
Autor: kjeten | 19.06.2010. u 23:49 | opcije
Aha.Žestoka bitka.
Autor: nicci | 19.06.2010. u 23:50 | opcije
Kjeje, kojiko ih je? Tih zuba? Jel ima pjombe?
Autor: vegavega8 | 19.06.2010. u 23:51 | opcije
Je, debeli babac se zubima i noktima bori za ozbiljnu vezu!
Autor: vegavega8 | 19.06.2010. u 23:52 | opcije
26489 kaj neznaš bjojat...pogjedaj i pjebjoji......
Autor: kjeten | 19.06.2010. u 23:55 | opcije
Uffff, kjeje, hvaja ti, sad znam da je momak ne samo lijepo, nego i bogat: taj gebis je masno pjatio!
Autor: vegavega8 | 20.06.2010. u 0:03 | opcije