:D :D :D :D :D

Autor: nevr_mor   |   19.06.2010. u 23:25   |   opcije


vjag jedan babski!

Autor: kjeten   |   19.06.2010. u 23:26   |   opcije


Eto, iskren mladić :-))))

Autor: vegavega8   |   19.06.2010. u 23:27   |   opcije


reče džo čeličnog kurca, akademik kom je prostat veća od glavei još izbirljiv.
bira pelene

Autor: andja-pokojnog-kurca   |   19.06.2010. u 23:30   |   opcije


...bu te tužil da privatne fotke tu stavljaš!...ajd, prepisku samu bi ti i oprostil al sad svi buju znali ko je... :))

Autor: nevr_mor   |   19.06.2010. u 23:30   |   opcije


Hehehehe...

Autor: nicci   |   19.06.2010. u 23:31   |   opcije


Pa zar se on ima čega stidjeti???

Autor: vegavega8   |   19.06.2010. u 23:31   |   opcije


jel to dida?

Autor: Digital-Eden   |   19.06.2010. u 23:32   |   opcije


Kljun mu zapušten malo.

Autor: nicci   |   19.06.2010. u 23:33   |   opcije


...neeee!...pa čemu se stidjeti iskrenosti!... :))))

Autor: nevr_mor   |   19.06.2010. u 23:34   |   opcije


A malo se smežurao, ali ispod - sve sam mišić!

Autor: vegavega8   |   19.06.2010. u 23:37   |   opcije


A štaš, nicci, nije lako prokljuviti ove debele Iskričarke :-((

Autor: vegavega8   |   19.06.2010. u 23:38   |   opcije


A sve ono što može (krestom?);)Joooj!Ježim se!

Autor: nicci   |   19.06.2010. u 23:39   |   opcije


Heh...kad bi one i hobotnicu i morskog psa:)

Autor: nicci   |   19.06.2010. u 23:40   |   opcije


Najbolje je kad usred svršavanja padneš u nesvijest od gladi:D

Autor: nicci   |   19.06.2010. u 23:42   |   opcije


A on misli da je najbolji ikad.Zato vole žgoljave.

Autor: nicci   |   19.06.2010. u 23:43   |   opcije


Zato je on žilav (da ga debele pohotnice ne progutaju) ;-))

Autor: vegavega8   |   19.06.2010. u 23:43   |   opcije


A kresta mu je kao rezervna guma.

Autor: vegavega8   |   19.06.2010. u 23:44   |   opcije


A ima i tople smeđe oči.

Autor: vegavega8   |   19.06.2010. u 23:44   |   opcije


Malo mi sumnjive ove ljuskice oko kljuna.Da nije štogod pokupio?

Autor: nicci   |   19.06.2010. u 23:46   |   opcije


To mu je ostalo kad je probao stesati debelu.

Autor: vegavega8   |   19.06.2010. u 23:48   |   opcije


je u pjavu ste,,,,,,,to je pazinsko pjavi debeji........sad sam videj po bjoju zuba.......

Autor: kjeten   |   19.06.2010. u 23:49   |   opcije


Aha.Žestoka bitka.

Autor: nicci   |   19.06.2010. u 23:50   |   opcije


Kjeje, kojiko ih je? Tih zuba? Jel ima pjombe?

Autor: vegavega8   |   19.06.2010. u 23:51   |   opcije


Je, debeli babac se zubima i noktima bori za ozbiljnu vezu!

Autor: vegavega8   |   19.06.2010. u 23:52   |   opcije


26489 kaj neznaš bjojat...pogjedaj i pjebjoji......

Autor: kjeten   |   19.06.2010. u 23:55   |   opcije


Uffff, kjeje, hvaja ti, sad znam da je momak ne samo lijepo, nego i bogat: taj gebis je masno pjatio!

Autor: vegavega8   |   20.06.2010. u 0:03   |   opcije


Dodaj komentar